Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai

QUOTE(besilaukiantis angelas @ 2008 11 05, 13:19)
o kur pirkai???


Equador soliariume, bet nznau ar Vilniuj toks yra
Atsakyti
Nepykite prasau, kad ne i tema rasau, bet duokite prasau kontaktus kas platina kremukus Vilniuje. aaaciu wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jcvetkova: 05 lapkričio 2008 - 13:23
QUOTE(Lara22 @ 2008 11 05, 13:04)
Equador soliariume, bet nznau ar Vilniuj toks yra

equador vilniuj yra,a i ji einu..o del kremuku nzn,reikes pasiklaust..
o meginelio vienam kartui uztenka???
Atsakyti
QUOTE(besilaukiantis angelas @ 2008 11 05, 14:48)
equador vilniuj yra,a i ji einu..o del kremuku nzn,reikes pasiklaust..
o meginelio vienam kartui uztenka???


jo uztenka man dviem kartam
Atsakyti
[quote=Lara22,2008 11 05, 13:11]
COCO BEACH HEMP ULTRA DARK TANNING ACCELERATOR soliariumo deginimosi kremukas meginelis 8lt




O as sita pati bandziau tik su bronzatais.. nepatiko! doh.gif unsure.gif dabar kojom baigiu sunaudot.. 4u.gif cia tik tarp kitko.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2008 11 04, 21:05)
bet lyginant su Intensiefer tai skirtumo nepajutau..  4u.gif

mane dabar domina butent sis, su dermaDark, ar gali placiau palyginti 4u.gif
Atsakyti
Mergaites,gal kuri bandet Swedish Beauty SWEDISH INTENSIFIER Nelabai suprantu ar jis su bronzantais ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2008 11 05, 19:22)
mane dabar domina butent sis, su dermaDark, ar gali placiau palyginti 4u.gif





Tiesiog kad negaliu tept ant veido su blushu tai pasiule sita pabandyt..! 4u.gif Imiau pilstoma tai 2guba doze tik 6lt! Pagalvojau kad tikrai nieko gero nebus..nes pigus ir t.t bet maciau kad klystu! thumbup.gif Derma dark tai yra alternatyva bronzatam, greiciau irundi, pan kaip su bronzatais, bet netepa, nepalieka dryziu ir atrodo naturaliai! 4u.gif oda poto graziai spindi, svelni, gerai drekina..bent jau man! Nzn.. nu tiko jis man ir tiek..! thumbup.gif
Atsakyti
[quote=amber123,2008 11 05, 18:14]
[quote=Lara22,2008 11 05, 13:11]
COCO BEACH HEMP ULTRA DARK TANNING ACCELERATOR soliariumo deginimosi kremukas meginelis 8lt
O as sita pati bandziau tik su bronzatais.. nepatiko! doh.gif unsure.gif dabar kojom baigiu sunaudot.. 4u.gif cia tik tarp kitko.. ax.gif
[/quote]

Pa mane be bronzantu
Atsakyti
QUOTE(inesaS @ 2008 11 05, 21:35)
Mergaites,gal kuri bandet Swedish Beauty SWEDISH INTENSIFIER Nelabai suprantu ar jis su bronzantais ar ne g.gif





NEA! 4u.gif be.. jis atnaujintas su Derma dark formule, kuri yra alternatyva bronzatams.. reiskia veikia panasiai, tik nedazo, netepa ir naturaliai atrodo.. Man labai patiko sis kremukas! thumbup.gif Tik siulau isbandyt meginuka pradziai.. nes visoms skirtingai..kitoms gal stipresnio reik 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2008 11 05, 20:52)
NEA!  4u.gif be.. jis atnaujintas su Derma dark formule, kuri yra alternatyva bronzatams.. reiskia veikia panasiai, tik nedazo, netepa ir naturaliai atrodo.. Man labai patiko sis kremukas!  thumbup.gif Tik siulau isbandyt meginuka pradziai.. nes visoms skirtingai..kitoms gal stipresnio reik  4u.gif

Aciu labai 4u.gif O kuris stipresnis ir be bronzantu?Daug metu kepinausi be jokiu kremu. doh.gif Dabar nusprendziau be ju net kojos i soliariuma nekelti.Tai renkuosi kokio kremuko noreciau.Labai sunku issirinkti.Sito tai kaina labai patraukli,uz tai ir paklausiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inesaS @ 2008 11 05, 23:31)
Aciu labai 4u.gif O kuris stipresnis ir be bronzantu?Daug metu kepinausi be jokiu kremu. doh.gif Dabar nusprendziau be ju net kojos i soliariuma nekelti.Tai renkuosi kokio kremuko noreciau.Labai sunku issirinkti.Sito tai kaina labai patraukli,uz tai ir paklausiau mirksiukas.gif

rinktis tikrai yra is ko, SB: purely divine, perfectly dark, chocolate silk, swedish intensifier, dark secrets, ravishing, simply dark ir kt. o kur dar AG produktu linija ir kt neblogos firmos. doh.gif
tiesiog turi bandyti kiekviena karta eidama i solika po meginuka. kitaip neatsirinksi, universaliu patarimu nera.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mufasa: 06 lapkričio 2008 - 10:56