Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai

QUOTE(karolina18 @ 2008 01 08, 14:10)
Tai ir panašei taip nutiku matot aš tris kartus buvau soliriume,bet eėjau du kartus po 10min o pirma kart 8min gal per greit pavariau nes ten soliariumas stovimas ir labai stiprios lempos o dabar nežinau kaip eit toliau degintis nes abonimenta nusipirkus 100min. 4u.gif


na, pirmus kartus butu uzteke po 5 min rolleyes.gif o paskui jau po truputi gali didinti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(biryte @ 2008 01 08, 13:35)
Vienkartinio pakučio kaina 28lt.

Šiaip tie pakeliai nėra vienkartiniai, jei turėjai 15 ml, tai jis skirtas trims kartams, nes vienam kartui turi užtekti 5 ml. Nereikia tepti storu sluoksniu, nes nuo to greičiau įdegti nepavyks mirksiukas.gif

O šiaip siūlyčiau pabandyti tikrai efektyvų kremą Chocolate Silk, jis be bronzantų, bet efektas superinis, be to labai geras jo kvapas, kuris po pasideginimo išlieka, o ne pasmirsta kaip kiti kremai biggrin.gif
Atsakyti
O šiaip siūlyčiau pabandyti tikrai efektyvų kremą Chocolate Silk, jis be bronzantų, bet efektas superinis, be to labai geras jo kvapas, kuris po pasideginimo išlieka, o ne pasmirsta kaip kiti kremai

Labai aciu uz patarimus! 4u.gif
O kur galima isigyti sita kremuka? mirksiukas.gif
Atsakyti
chocolate silk buna La Bamba soliariumuose wink.gif

pagal sudeti siaip tikrai turetu buti neblogas rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linutiaaa: 09 sausio 2008 - 11:59
o ka daryt jei man veidas neidega?jau kiek bandziau kremu kad gerai degtu jokio efekto,kunas ruduoja o veidas ne,noriu nusipirkt su tingliu ,bet veidui negalima naudot,ka daryt koki krema nusipirkt kad butu tikrai poveikis,nes veidas atrodo kaip suris
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2008 01 09, 13:08)
o ka daryt jei man veidas neidega?jau kiek bandziau kremu kad gerai degtu jokio efekto,kunas ruduoja o veidas ne,noriu nusipirkt su tingliu ,bet veidui negalima naudot,ka daryt koki krema nusipirkt kad butu tikrai poveikis,nes veidas atrodo kaip suris


hmm.. g.gif na, ga kazkas duos patikrintu patarimu...bet as isigyjau atsirai veidui browning silk, kuris spec yra veidui ir kaklui...na, net nezinau, bet man efektyviau nei kai tepdavau tiek kuna, tiek veida su vienu...
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2008 01 09, 12:47)
hmm.. g.gif  na, ga kazkas duos patikrintu patarimu...bet as isigyjau atsirai veidui browning silk, kuris spec yra veidui ir kaklui...na, net nezinau, bet man efektyviau nei kai tepdavau tiek kuna, tiek veida su vienu...

o pas tave cia su tingliu veidui?nes as esu atskirai pirkus veidui tai man jokio efekto
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2008 01 09, 16:01)
o pas tave cia su tingliu veidui?nes as esu atskirai pirkus veidui tai man jokio efekto


nea, be....na, dar paskutini karta man siule dark desire (berods taip) veidui, atseit galima ir namie naudoti (aisku, su bronzantais), tada veidas tikrai nebesiskirs nuo kuno.
Atsakyti
Pas mane ta pati probleme buvo visa gyvenima, veidas niekada neidegdavo nei po soliariumo nei nuo saules. Tai man beliko vienintele iseitis, naudoju veidui krema su bronzantais (Crystal 12 dabar bandziau, seniau Crystal 10) o Kunui naudoju kremuka su tingle. I soliariuma einu i 10-7d viena karta, visa esu vienodai ruda wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Allur @ 2008 01 21, 01:26)
Pas mane ta pati probleme buvo visa gyvenima, veidas niekada neidegdavo nei po soliariumo nei nuo saules. Tai man beliko vienintele iseitis, naudoju veidui krema su bronzantais (Crystal 12 dabar bandziau, seniau Crystal 10) o Kunui naudoju kremuka su tingle. I soliariuma einu i 10-7d viena karta, visa esu vienodai ruda wink.gif

Crystal 12 cia taip kremas vadinas?o veidas nebuna demetas nuo bronzantu?nes as kazkoki tureju tai man demem gavos.nesupratau eini i 10-7d i tiek dienu viena karta?ar kaip as tai einu i savaite 1karta kitaip neiseina man
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pandutė: 21 sausio 2008 - 08:07
O šiaip siūlyčiau pabandyti tikrai efektyvų kremą Chocolate Silk, jis be bronzantų, bet efektas superinis, be to labai geras jo kvapas, kuris po pasideginimo išlieka, o ne pasmirsta kaip kiti kremai
norejau paklaustu žibutės, arba dar kas naudoja chocolate silk, isbandziau ir man jo gan keistai daug prireike...toks tepi ir atrodo dar teptum ir teptum, net atrodo nesijaucia, kad patepta g.gif gal sakau cia mano oda sausa ar kaip, kaip jums?
Atsakyti
panelem su jautresnia oda siulau atsargiau elgtis su vadinamaisiais akseleratoriais kremais, man taip nutiko kad po pasideginimo su tokiu kremu veide atsirado pora baltu demiu. kaip man veliau aiskino ten kazkaip nutiko kad tie kremai skatina idegio pigmentu issiskirima odoj ir veikia labai stipriai tai mano oda paprasciausiai nespejo tu pigmentu vienoj paskirstyti ir siaip tai buvo labai didelis stresas odai soliariumas plius skatinantis kremas. siulau naudoti kremus kurie apsaugo oda ir fiksuoja idegi rolleyes.gif
Atsakyti