Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai

QUOTE(amber123 @ 2008 11 04, 19:38)
Na ka, siandien pabandziau ta isgirtaji Perfectly dark..  4u.gif nu nezinau.. gal tikejaus stebuklo, bet man asmeniskai, tai nieko ypatingo.. Norit tikekit norit ne, bet net nepajutau to saldymo..!  blink.gif o ir kad spalva kazkokia ypatinga butu nematau..  unsure.gif aisku kvapas malonus, lengvai tepas bent man..nu fainas toks.. tik noriu pasakyt, kad pries tai bandziau zymiai pigesni SB Intensiefer atnaujinta su Derma dark, tai turbut labiau patiko..  ax.gif  smile.gif bet vat cia irodymas, kad visiems skirtingai tinka tie kremai..  smile.gif o ka as zinau..gal ant vakaro paruduosiu kaip negre  lotuliukas.gif

truputi keista skaityti merginu atsiliepimus apie perfectly dark po pirmo naudojimo. cia kremas be bronzatu, todel ir rudumo iskarto nebus. norit buti sokoladines po vieno karto - naudokit kremus su bronzatais, perfectly dark ne toks, su juo degintis reikia 3-4 kartus, bet uztat idegis bus tikras, o ne bronzatu nudazytas.
besilaukiantis angelas, yra tokia tema: internetines parduotuves (pati paskutine sarase), ten rasi ne viena tarpininke, kuri uzsakys tavo norima krema is JAV parduotuviu. bent jau as taip siunciausi savo krema, uz perfectly dark gavosi vos 80lt, kuris lietuvoje kainuoja apie 260lt. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mufasa: 04 lapkričio 2008 - 19:16
QUOTE(~perastra~ @ 2008 11 04, 17:29)
4u.gif  Praejo 5 menesiai  smile.gif Gali buti, kad dar hormonu audros siaucia, nes ir svorio kritimas pastriges ir plaukai visa dar slenka  doh.gif

jei neidegsi ir po metu, tada susirupink, o dabar viskas letai grysta i vezias, kantrybes smile.gif
Atsakyti
[quote=Mufasa,2008 11 04, 20:12]
truputi keista skaityti merginu atsiliepimus apie perfectly dark po pirmo naudojimo. cia kremas be bronzatu, todel ir rudumo iskarto nebus. norit buti sokoladines po vieno karto - naudokit kremus su bronzatais, perfectly dark ne toks, su juo degintis reikia 3-4 kartus, bet uztat idegis bus tikras, o ne bronzatu nudazytas.




As gi ne vakar gimus.. sita puikiai suprantu..! 4u.gif ne ta norejau pasakyt.. esme tame, kad buvau bandzius SB daug pigesni krema ir poveikis buvo stipresnis NET PO PIRMO KARTO! As tik norejau pasakyt, kad ne visada kaina atitinka kokybe.. smile.gif Nes butent norejau pabandyt ta Perfectly dark, galvodama, kad kadangi jis daug brangesnis, tai bus geresnis ir t.t ir pasirode kad nieko panasaus.. 4u.gif
Atsakyti
[quote=amber123,2008 11 04, 22:27]
[quote=Mufasa,2008 11 04, 20:12]
truputi keista skaityti merginu atsiliepimus apie perfectly dark po pirmo naudojimo. cia kremas be bronzatu, todel ir rudumo iskarto nebus. norit buti sokoladines po vieno karto - naudokit kremus su bronzatais, perfectly dark ne toks, su juo degintis reikia 3-4 kartus, bet uztat idegis bus tikras, o ne bronzatu nudazytas.
As gi ne vakar gimus.. sita puikiai suprantu..! 4u.gif ne ta norejau pasakyt.. esme tame, kad buvau bandzius SB daug pigesni krema ir poveikis buvo stipresnis NET PO PIRMO KARTO! As tik norejau pasakyt, kad ne visada kaina atitinka kokybe.. smile.gif Nes butent norejau pabandyt ta Perfectly dark, galvodama, kad kadangi jis daug brangesnis, tai bus geresnis ir t.t ir pasirode kad nieko panasaus.. 4u.gif
[/quote]
o kaip drekinimas? adresavau ne tik tau savo nuomone, bet ypac Lara22, kuri nepajaute jokio skirtumo nuo pigaus kremo. tiesiog negaliu patiketi, nes kai pati tik pradejau vaikscioti i soliariumus naudojau pigius kremus, bet kaip pabandziau SB ir AG produkcija, na man net neapsivercia liezuvis juos lyginti.

Atsakyti
QUOTE(Mufasa @ 2008 11 04, 21:37)
o kaip drekinimas? adresavau ne tik tau savo nuomone, bet ypac Lara22, kuri nepajaute jokio skirtumo nuo pigaus kremo. tiesiog negaliu patiketi, nes kai pati tik pradejau vaikscioti i soliariumus naudojau pigius kremus, bet kaip pabandziau SB ir AG produkcija, na man net neapsivercia liezuvis juos lyginti.





Oi ne.. ner ka lygint su pigiais kremais! schmoll.gif sutinku su tavo nuomone del AG ir SB 4u.gif del drekinimo, tai normaliai..ka as zinau..matai mano oda labai sausa, tai as ja ir taip pastoviai drekinu kaukem, kremais ir t.t smile.gif Del Perfectly dark, tai tikrai geras kremas.. nieko blogo nepajauciu, bet lyginant su Intensiefer tai skirtumo nepajutau.. 4u.gif tik tiek.. bet cia jau kaip diskutavom, kad kiekvienam skirtingai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2008 11 04, 23:35)
Oi ne.. ner ka lygint su pigiais kremais!  schmoll.gif sutinku su tavo nuomone del AG ir SB  4u.gif  del drekinimo, tai normaliai..ka as zinau..matai mano oda labai sausa, tai as ja ir taip pastoviai drekinu kaukem, kremais ir t.t  smile.gif Del Perfectly dark, tai tikrai geras kremas.. nieko blogo nepajauciu, bet lyginant su Intensiefer tai skirtumo nepajutau..  4u.gif  tik tiek.. bet cia jau kaip diskutavom, kad kiekvienam skirtingai  drinks_cheers.gif

galetu perfectly dark labiau drekinti, na bet ta trukuma uzpildau kuno pieneliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mufasa @ 2008 11 04, 20:25)
jei neidegsi ir po metu, tada susirupink, o dabar viskas letai grysta i vezias, kantrybes smile.gif

rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(besilaukiantis angelas @ 2008 11 04, 17:07)
sveikutes,mergaites  4u.gif
visos temukes neskaiciau,prisipazistu  blush2.gif ,tinu biski..tad klausiu tiesiai sviesiai  mirksiukas.gif
is kokiu uzsienio parduotuviu uzsisakinejat kremukus??? ir koki rekomenduotumet sviesiai odai,linkusiai sauseti??  g.gif

iskart dekoju aciuks.gif


Iš eBay ax.gif

Tokią odą iš pradžių reikėtų pripratinti prie soliariumo, t. y. nesiūlyčiau imti kremo su daug bronzantų. Reikėtų rinktis kiek galima brangesnį, nes šiuo atveju kaina atitinką drėkinimo kokybę. Joks kremas už 200 lt (mūsų salonų kainomis) man neatstoja kremo už 500 Lt (internete 3-4 k. pigiau). Kremai iki 120 Lt tai man iš viso taip nusausino odą, kad nepadėjo drėkinimas losjonais du kartus per dieną doh.gif Tragedija absoliuti. Šiuo metu tos problemos nebėra, pradėjus naudoti tikrai gerus kremus (naudoju Crystal X ir Crystal Faces).
Atsakyti
QUOTE(Mufasa @ 2008 11 04, 21:37)
o kaip drekinimas? adresavau ne tik tau savo nuomone, bet ypac Lara22, kuri nepajaute jokio skirtumo nuo pigaus kremo. tiesiog negaliu patiketi, nes kai pati tik pradejau vaikscioti i soliariumus naudojau pigius kremus, bet kaip pabandziau SB ir AG produkcija, na man net neapsivercia liezuvis juos lyginti.


Man jokio skirtumo panaudojus viena karta nuo pigaus del drekinimo taip pat, tik da pliusas pigesniam, kad nera aitriu kvapu, o su perfectly dark vos veido neisbere ir alergijos akim nesukele, todel pliusas tam pigiam, butent kuris 8lt kainuoja su kanapem, o kita pigu bandziau tai nepatiko, nes sitas drekina geriau ir rudumas gerai isryskeja pasideginus smile.gif
Atsakyti
kokius kremus be bronzantu galetumet rekomnduot??? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(besilaukiantis angelas @ 2008 11 05, 12:40)
kokius kremus be bronzantu galetumet rekomnduot???  ax.gif


COCO BEACH HEMP ULTRA DARK TANNING ACCELERATOR soliariumo deginimosi kremukas meginelis 8lt, geresnio neradau kiek esu bandziu uz 37lt
Atsakyti
QUOTE(Lara22 @ 2008 11 05, 12:11)
COCO BEACH HEMP ULTRA DARK TANNING ACCELERATOR soliariumo deginimosi kremukas meginelis 8lt, geresnio neradau kiek esu bandziu uz 37lt

o kur pirkai???
Atsakyti