Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai

QUOTE(Jovita23 @ 2008 11 03, 16:38)
as uzsisakiau po soliariumo Swedish beauty Skin embrace. Matysiu kaip jis

kvapas neblogas 4u.gif
pradzioj visai gal nieko buvo g.gif bet po ilgesnio naudojimo pradejo bert veiduka. na gal cia tik man, nes pas mane labai jautri oda
Atsakyti
QUOTE(~perastra~ @ 2008 11 02, 15:42)
Kaip keista, iki nestumo daug rudesne buvau  g.gif  Dabar, po gimdymo nebedegu taip tamsiai, be to idegis daug prasciau laikosi ant odos  doh.gif

o ar daug laiko praejo nuo gimdymo? gal viskas atsistatys, tik reikia laiko mirksiukas.gif
Atsakyti
Bet jūs, merginos, ir įdomios g.gif turit jautrią odą ir vistiek veidukus tepat unsure.gif jau aš, su normalia oda, privengiu veidą tepliotis, juk tam yra atskirai spec. veidui kremukai.
Atsakyti
QUOTE(Tutia @ 2008 11 03, 21:16)
Bet jūs, merginos, ir įdomios  g.gif  turit jautrią odą ir vistiek veidukus tepat  unsure.gif  jau aš, su normalia oda, privengiu veidą tepliotis, juk tam yra atskirai spec. veidui kremukai.





Nu kodel idomios.. pvz pas mane jautri, bet ne ziauriai.. tai uzsitepu ir jei pradeda alergizuot tai nebetepu! 4u.gif seip retai kada ir sualergizuoja.. juk dauguma kremu kur visam kunui tinka ir veidui.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutia @ 2008 11 03, 20:16)
Bet jūs, merginos, ir įdomios  g.gif  turit jautrią odą ir vistiek veidukus tepat  unsure.gif  jau aš, su normalia oda, privengiu veidą tepliotis, juk tam yra atskirai spec. veidui kremukai.

Siaip tai aisku patartina naudoti,grynai veidui skirta krema,bet nevisos gali skirti tiek pinigu,kad ir veidui ir kunui nusipirkt atskirai kremus,aisku galima tik meginukus,bet jei daznai lankotes soliariumuose neapsimoka pirkti meginuku ax.gif
Be to jei nera labai jautri oda,galima pabanyt teptis ir kunui skirta krema smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2008 11 01, 15:06)
Eik..? Rimtai?  blink.gif  visi ji taip giria.. nes butent galvojau kuri uzsisakyt.. g.gif  dabar gausiu meginuka tai pabandysiu.. bet bijau ant veido tept..prigasdinai cia..  4u.gif  smile.gif


Tai va, kad giria, tai nepagailejau pinigu nusipirkt, bet daugiau nepirksiu schmoll.gif veidui tikrai nepatiko, da strazdaneles labai isryskejo i gerai kad praejo tas nemalonumas aplink akis ir ant veido neliko nieko unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(amber123 @ 2008 11 03, 21:31)
Nu kodel idomios.. pvz pas mane jautri, bet ne ziauriai.. tai uzsitepu ir jei pradeda alergizuot tai nebetepu!  4u.gif seip retai kada ir sualergizuoja.. juk dauguma kremu kur visam kunui tinka ir veidui..  4u.gif


Pas mane irgi jautri bet ne baisiai, cia tik ziema visokiu paberimu pasitaiko nuo salcio
Atsakyti
QUOTE(Tutia @ 2008 11 03, 22:46)
Bet jūs, merginos, ir įdomios  g.gif  turit jautrią odą ir vistiek veidukus tepat  unsure.gif  jau aš, su normalia oda, privengiu veidą tepliotis, juk tam yra atskirai spec. veidui kremukai.

as esu naudojusi is SB veidui skirta krema, bet su perfectly dark mano veidas greiciau ir tamsiau idega. veido negalima tepti tik su tingle kremais, o siaip kunui skirtais kremais galima ir veida tepti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mufasa @ 2008 11 04, 11:34)
as esu naudojusi is SB veidui skirta krema, bet su perfectly dark mano veidas greiciau ir tamsiau idega. veido negalima tepti tik su tingle kremais, o siaip kunui skirtais kremais galima ir veida tepti. smile.gif

Taip,veido negalima tepti kremais,kurie yra su dilgciukais,pvz SB Simply Divine,ir jei neklystu AG Dark Fire su dilgciukais.
Atsakyti
Norejau paklaust, ar perkar kremukus is Eurokos? Ar kitu parduotuviu? Jei perkat tai kokius? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mufasa @ 2008 11 03, 20:54)
o ar daug laiko praejo nuo gimdymo? gal viskas atsistatys, tik reikia laiko mirksiukas.gif

4u.gif Praejo 5 menesiai smile.gif Gali buti, kad dar hormonu audros siaucia, nes ir svorio kritimas pastriges ir plaukai visa dar slenka doh.gif
Atsakyti
sveikutes,mergaites 4u.gif
visos temukes neskaiciau,prisipazistu blush2.gif ,tinu biski..tad klausiu tiesiai sviesiai mirksiukas.gif
is kokiu uzsienio parduotuviu uzsisakinejat kremukus??? ir koki rekomenduotumet sviesiai odai,linkusiai sauseti?? g.gif

iskart dekoju aciuks.gif
Atsakyti
Na ka, siandien pabandziau ta isgirtaji Perfectly dark.. 4u.gif nu nezinau.. gal tikejaus stebuklo, bet man asmeniskai, tai nieko ypatingo.. Norit tikekit norit ne, bet net nepajutau to saldymo..! blink.gif o ir kad spalva kazkokia ypatinga butu nematau.. unsure.gif aisku kvapas malonus, lengvai tepas bent man..nu fainas toks.. tik noriu pasakyt, kad pries tai bandziau zymiai pigesni SB Intensiefer atnaujinta su Derma dark, tai turbut labiau patiko.. ax.gif smile.gif bet vat cia irodymas, kad visiems skirtingai tinka tie kremai.. smile.gif o ka as zinau..gal ant vakaro paruduosiu kaip negre lotuliukas.gif
Atsakyti