Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai

QUOTE(Lara22 @ 2008 11 01, 10:19)
taip, pabandziau nu bet man nesiskiria jis nieko nuo kitu kremu,pigiu uz 10lt  schmoll.gif o toks aitrumas,kad maniau neistversiu, bet po 5 min apmazejo, idegis nieko nesiskiria, o suvariau visus 15ml, dar kai ant veido uztepiau tai maniau kad alergija bus akim, kazkoks keistas nemalonus jausmas, bat paskui supratau kad salde.




Eik..? Rimtai? blink.gif visi ji taip giria.. nes butent galvojau kuri uzsisakyt.. g.gif dabar gausiu meginuka tai pabandysiu.. bet bijau ant veido tept..prigasdinai cia.. 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~perastra~ @ 2008 11 01, 00:02)
Sveikos, o kokie kremai patamsina labiau ir taip ruda idegusia oda. Nebedega man daugiau nors tu ka doh.gif

jei nebedega, tai matyt toks odos pigmentas, viskas turi savo ribas. baltaodis zmogus idega labai individualiai, vieni svelniai, kiti tamsiai, o treti vos ne juodai. ne viskas priklauso nuo kremu, o ir nuo odos. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~perastra~ @ 2008 10 31, 22:32)
Sveikos, o kokie kremai patamsina labiau ir taip ruda idegusia oda. Nebedega man daugiau nors tu ka doh.gif

tokiu atveju tik bronzatu pagalba gali isryskinti idegi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2008 11 01, 16:36)
Eik..? Rimtai?  blink.gif  visi ji taip giria.. nes butent galvojau kuri uzsisakyt.. g.gif  dabar gausiu meginuka tai pabandysiu.. bet bijau ant veido tept..prigasdinai cia..  4u.gif  smile.gif

nieko jis nedaro, tik maloniai vesina. taip kad be baimes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mufasa @ 2008 11 02, 10:26)
nieko jis nedaro, tik maloniai vesina. taip kad be baimes smile.gif




Gerai tada drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2008 11 02, 12:08)
Gerai tada  drinks_cheers.gif  4u.gif

Na jei turi labai jautria oda,tai gal ir nebandyk tepti smile.gif
Gal namuose maza ploteli veide uzsitepk ir paziurek ar nenubera po kiek laiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aistukke @ 2008 11 02, 13:26)
Na jei turi labai jautria oda,tai gal ir nebandyk tepti smile.gif
Gal namuose maza ploteli veide uzsitepk ir paziurek ar nenubera po kiek laiko ax.gif




drinks_cheers.gif dekui uz patarima..! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aistukke @ 2008 11 02, 14:56)
Na jei turi labai jautria oda,tai gal ir nebandyk tepti smile.gif
Gal namuose maza ploteli veide uzsitepk ir paziurek ar nenubera po kiek laiko ax.gif

siaip zmones su labai jautria oda apskritai i solikus nevaiksto ir sauleje nesidegina, nes prasideda alergines reakcijos, apie kremus nera ko ir kalbeti. bet kaip supratau, amber123 ne tokia oda smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mufasa: 02 lapkričio 2008 - 12:58
QUOTE(Eddy @ 2008 11 02, 10:25)
tokiu atveju tik bronzatu pagalba gali isryskinti idegi 4u.gif

Kaip keista, iki nestumo daug rudesne buvau g.gif Dabar, po gimdymo nebedegu taip tamsiai, be to idegis daug prasciau laikosi ant odos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mufasa @ 2008 11 02, 13:57)
siaip zmones su labai jautria oda apskritai i solikus nevaiksto ir sauleje nesidegina, nes prasideda alergines reakcijos, apie kremus nera ko ir kalbeti. bet kaip supratau, amber123 ne tokia oda smile.gif





Ne.. ner pas mane tokia jautri kaip pas vampyra, kad i saule negaleciau iseit lotuliukas.gif bet jautrumas tame, kad pvz jei kremas netinkamas, niezti, paberia ir t.t nemalonus pojuciai atsiranda.. 4u.gif cia kad jau i saule neina ir i solikus, tai super jautri oda.. 4u.gif pas mane ne taip ziauriai..bet jautri 4u.gif ir beto man ne nuo saules ir soliko jautrumas, o kremams.. 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lara22 @ 2008 10 25, 11:59)
O gal dar kasnors bande is Swedish beauty CHOLATE SILK,
CHOLATE INDULGENCE,
DARK SECRETS,
RAVISHING,
SIMPLY DARK?


mano draugė dark secrets pradėjo naudoti - jos oda labai šviesi, sausa,gan jautri, bet jau po pirmo karto atsirado gražus švelnus atspalvis, tepėsi irgi gan maloniai, tik jai pačiai kvapas nelabai patiko, o man visai nieko - kremuku ji patenkinta rolleyes.gif

QUOTE(linutiaaa @ 2008 10 31, 19:07)
cia tai sunku atsakyti...kazkada esu turejus perfectly dark megini, porai kartu, man lyg sunkiau tepesi, i oda geresi g.gif  bet tikrai objektyviai palyginti negaliu...bet siaip sekanciui kartui jauciu bandyciau perfectly dark g.gif


naudoju perfectly dark ir nepasakyčiau, kad sunkiai tepasi ar geriasi g.gif šiaip tuo kremuku esu laaaabai patenkinta thumbup.gif gražiai švelniai parudavau jau po pirmo seanso 8 min., manau, kad dar po kelių seansų pasieksiu norimą rezultatą ax.gif

QUOTE(Lara22 @ 2008 11 01, 10:19)
taip, pabandziau nu bet man nesiskiria jis nieko nuo kitu kremu,pigiu uz 10lt  schmoll.gif o toks aitrumas,kad maniau neistversiu, bet po 5 min apmazejo, idegis nieko nesiskiria, o suvariau visus 15ml, dar kai ant veido uztepiau tai maniau kad alergija bus akim, kazkoks keistas nemalonus jausmas, bat paskui supratau kad salde.


na kvapas savotiškas, bet man patinka wink.gif
iš pradžių ir man buvo tas keistas šaldymo jausmas, bet greit apsipratau biggrin.gif
nepasakyčiau, kad jis niekuo nesiskiria nuo "pigiaškų" schmoll.gif na bet juk kiekvienam savo wink.gif
Atsakyti
as uzsisakiau po soliariumo Swedish beauty Skin embrace. Matysiu kaip jis
Atsakyti