Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai

o kur yra pirkti swedish beauty ir australian gold Lietuvoje? ir net nezinau kurio reiketu,esu sviesi,o noriu buti labai ruda smile.gif ka pasiulytumet?nors pati sukuriau sia uzklausa,bet va ir vel klausiu,mat tuomet neturejau pinigu swedish beauty ir austr. gold blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mešqtė @ 2008 10 30, 02:42)
o kur yra pirkti swedish beauty ir australian gold Lietuvoje? ir net nezinau kurio reiketu,esu sviesi,o noriu buti labai ruda  smile.gif  ka pasiulytumet?nors pati sukuriau sia uzklausa,bet va ir vel klausiu,mat tuomet neturejau pinigu swedish beauty ir austr. gold  blush2.gif

siu kremu yra soliariumuose: Labamba, Solisun ir kt. patarciau be bronzatu SB Perfectly dark. pati naudoju ir man jis pats paciausias. o jei nori, gali siustis is JAV, iseina daaaaaug pigiau smile.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif
Atbegau patarimo, gal galit patart gera kremuka su Tingle
Atsakyti
QUOTE(Mešqtė @ 2008 10 30, 01:12)
o kur yra pirkti swedish beauty ir australian gold Lietuvoje? ir net nezinau kurio reiketu,esu sviesi,o noriu buti labai ruda  smile.gif  ka pasiulytumet?nors pati sukuriau sia uzklausa,bet va ir vel klausiu,mat tuomet neturejau pinigu swedish beauty ir austr. gold  blush2.gif

Perfectly dark..is naturaliu tikrai geras,ypac baltaodem..nes balta oda paprastai ir jautresne buna..Dar labai patinka SB Rawishing.. 4u.gif
galiu padet isigyt pigiau
Papildyta:
QUOTE(graShkyte @ 2008 10 30, 13:59)
Sveikos mergaites  4u.gif
Atbegau patarimo, gal galit patart gera kremuka su Tingle

jei neesi naudojusi Tingle,pradek nuo silpniausiu...paziurek kaip oda reaguos..
gali meginelius ismegint pradziai..Pradek nuo T1 T2,T5..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eddy: 30 spalio 2008 - 15:01
QUOTE(Lara22 @ 2008 10 29, 22:00)
Siandien nusipirkau perfectly dark, isbandysiu, zesim efekta, bet tik kaina didele 37lt  doh.gif

už kokį čia kiekį? doh.gif biezbožnai brungu g.gif

aš vakar išbandžiau Denim & Diamonds cool.gif ledas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lara22 @ 2008 10 29, 23:00)
Siandien nusipirkau perfectly dark, isbandysiu, zesim efekta, bet tik kaina didele 37lt  doh.gif

aha ,koks cia kiekis? man viena forumiete siulo 250ml uz 140lt g.gif zejau Labamboj 269lt doh.gif tai dabar misliju ka cia padarius,mat pati dar ne Lietuvoj esu,tai kol atgabens man...
Atsakyti
QUOTE(Tutia @ 2008 10 30, 19:42)
už kokį čia kiekį?  doh.gif  biezbožnai brungu  g.gif

aš vakar išbandžiau Denim & Diamonds  cool.gif  ledas  thumbup.gif


15ml blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lara22 @ 2008 10 25, 10:59)
O gal dar kasnors bande is Swedish beauty CHOLATE SILK,

turiu chocolate silk, man labai patinka, ypac, kad be bronzantu, ir kvapas per daug nera ikyrus (bet cia jau individualu), taupiai sakyciau naudojasi, net pabost spejo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lara22 @ 2008 10 31, 15:03)




As gerai supratau..uz 15ml 37lt mokejai? blink.gif doh.gif as pas Eddy uz 18lt+4lt siuntimas nusipirkau.. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(linutiaaa @ 2008 10 31, 15:14)
turiu chocolate silk, man labai patinka, ypac, kad be bronzantu, ir kvapas per daug nera ikyrus (bet cia jau individualu), taupiai sakyciau naudojasi, net pabost spejo rolleyes.gif




Bet as iki po sei dienai nesuprantu kuom skirias Perfectly dark ir Chocolate silk.. kazkas sake, kad Chocolate silk gal daugiau drekina.. 4u.gif o pagal idegimo stipruma kazin kuris geriau.. 4u.gif ?
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2008 10 31, 17:45)
  Bet as iki po sei dienai nesuprantu kuom skirias Perfectly dark ir Chocolate silk.. kazkas sake, kad Chocolate silk gal daugiau drekina..  4u.gif o pagal idegimo stipruma kazin kuris geriau..  4u.gif ?

cia tai sunku atsakyti...kazkada esu turejus perfectly dark megini, porai kartu, man lyg sunkiau tepesi, i oda geresi g.gif bet tikrai objektyviai palyginti negaliu...bet siaip sekanciui kartui jauciu bandyciau perfectly dark g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linutiaaa: 31 spalio 2008 - 18:08
Sveikos, o kokie kremai patamsina labiau ir taip ruda idegusia oda. Nebedega man daugiau nors tu ka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2008 10 31, 18:45)
As gerai supratau..uz 15ml 37lt mokejai?  blink.gif  doh.gif  as pas Eddy uz 18lt+4lt siuntimas nusipirkau..  4u.gif
Papildyta:
  Bet as iki po sei dienai nesuprantu kuom skirias Perfectly dark ir Chocolate silk.. kazkas sake, kad Chocolate silk gal daugiau drekina..  4u.gif o pagal idegimo stipruma kazin kuris geriau..  4u.gif ?


taip, pabandziau nu bet man nesiskiria jis nieko nuo kitu kremu,pigiu uz 10lt schmoll.gif o toks aitrumas,kad maniau neistversiu, bet po 5 min apmazejo, idegis nieko nesiskiria, o suvariau visus 15ml, dar kai ant veido uztepiau tai maniau kad alergija bus akim, kazkoks keistas nemalonus jausmas, bat paskui supratau kad salde.
Atsakyti