Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai

[quote=amber123,2008 10 16, 17:37]
[quote=Lara22,2008 10 15, 21:04]
o kiek minuciu soliariume buvai? ir kokiam, kad netiko tas kremukas? gal ilgiau ejai? nes man tai maximalu 6min ir tai nusvilina, per 4 kart ruda
6-7min einu..o koks skirtumas kokiam solike buvau, tai neturi reiksmes ar tinka kremas ar ne.. 4u.gif Jei netinka, tai kremas netinka..o ne soliariumas smile.gif Netikiu jei tu baltaaode kad per 4 kartus ruda buni.. nebent as ta ruduma ne taip isivaizduoju.. blush2.gif man tai tas Zepelino solikas nieko stebuklingo, tik kad arti namu.. 4u.gif gal tu kituose nebuvus? 4u.gif
[/quote]

As buvus daug kur, bet kiti manes nebeimdavo, o sitas ima kaip reikalas. Ilga laika buvau nesideginus, nes baltu demiu atsirade buvo ant krutines, o paskui ejau menesi kasantra diena ir neeme neivienas soliariumas, nuleidau rankas ir vel nesideginau apie 3 men. o po sito soliariumo po 2kart rudumas mates, ir neviena jau taip rase tongue.gif Na manau, kad soliariumas turi reiksmes ir dideles, kas is to jei uzsitepsi geriausia krema, jei soliariumo lempos nedegins lotuliukas.gif As ir netikejau kad per 4 kart ruda gali but, o su situo kremu ir soliariumu taip nustebus buvau ax.gif ax.gif
Atsakyti
[quote=Lara22,2008 10 19, 11:08]
As buvus daug kur, bet kiti manes nebeimdavo, o sitas ima kaip reikalas.



Na tai saunu! thumbup.gif matyt radai ko tau reikia ir kas tinka.. 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Vis pasiskaitau pas jumis visokius atsiliepimus apie kremukus ax.gif tai ir pati prisijungsiu, kadangi jau šį sezoną antrą abonimentą pradedu mirksiukas.gif subaigiau savo AG Pure Gold, dabar bandysiu pirmą kart Swedish Beauty kosmetiką g.gif Gavau daug mėginukų - Perfectly Dark, Dangerously Dark, Chocolate Silk, Chocolate Temptation, Frosted Hemp ir Denim&Diamonds. Net nežinojau nuo ko pradėt doh.gif Išbandžiau kol kas tik Perfectly Dark - laabai patiko kremo tekstūra, gerai įsigėrė ir išėjau tikrai gražiai įrudus, labai pamalonino, žinant, kad jis be bronzantų. Bet va kvapas.. Nepatiko schmoll.gif Baisiai erzino visą dieną blush2.gif
Ką dabar sekantį išbandžius g.gif Reik gal bronzantus mėgint laugh.gif

O gal kas bandėtė SB Chocolate Indulgence? Neturiu mėginuko, labai įdomu, kokie atsiliepimai apie jį.
Atsakyti
man taip pat 4 kartu uztenka iki norimo rudumo (ne juodumo smile.gif ) su perfectly dark ax.gif o ir soliariumo kabina svarbu, kokio stiprumo lempos, kada keistos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mufasa: 23 spalio 2008 - 08:39
QUOTE(Mufasa @ 2008 10 23, 08:38)
man taip pat 4 kartu uztenka iki norimo rudumo (ne juodumo smile.gif ) su perfectly dark ax.gif o ir soliariumo kabina svarbu, kokio stiprumo lempos, kada keistos.

aš visą laik į tą pačią kabiną, po to pačio stiprumo lempom biggrin.gif , vaikštau mirksiukas.gif
o kai būna tik pakeistos labai greit pajaučiu skirtumą.

išbandžiau vakar Dangerously dark, tai darbe panos pasakė stabdyt arklius lotuliukas.gif bronzantai gerai veikia cool.gif , įrudau neblogai, bet va kaip susigėrė tai nepatiko, nemaloniai lipni oda kažkokia buvo mastau.gif
Atsakyti
Siandien isbandziau Strapless su dvigubu bronzantu- ale jokio poveikio o brangiau 15lt schmoll.gif
Papildyta:
Kiek kainuoja Perfectly Dark meginelis?
Atsakyti
QUOTE(Lara22 @ 2008 10 24, 19:00)
Siandien isbandziau Strapless su dvigubu bronzantu- ale jokio poveikio o brangiau 15lt  schmoll.gif
Papildyta:
Kiek kainuoja Perfectly Dark meginelis?


pabandykit krema su body blush ir bronzatais pwz SB Priceless arba AG crystal V, X VII, infamous, pure gold, nes su body blush idegis ryskesnis ir ilgiau issilaiko, o jeigu oda nejautri imk kremus su tingle , poweikis garantuotas is kart, tik weido netepk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lara22 @ 2008 10 24, 20:30)
Siandien isbandziau Strapless su dvigubu bronzantu- ale jokio poveikio o brangiau 15lt  schmoll.gif
Papildyta:
Kiek kainuoja Perfectly Dark meginelis?


10ml - 14lt, o 15ml - 37lt. na bent jau taip nurodyta la bambos tinklalapyje.
Atsakyti
QUOTE(pelytea @ 2008 10 24, 23:33)
pabandykit krema su body blush ir bronzatais pwz SB Priceless arba AG crystal V, X VII, infamous, pure gold, nes su body blush idegis ryskesnis ir ilgiau issilaiko, o jeigu oda nejautri imk kremus su tingle , poweikis garantuotas is kart, tik weido netepk mirksiukas.gif


Mano oda jautri verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Mufasa @ 2008 10 25, 00:30)
10ml - 14lt, o 15ml - 37lt. na bent jau taip nurodyta la bambos tinklalapyje.


Aisku, dekui smile.gif
Atsakyti
O gal dar kasnors bande is Swedish beauty CHOLATE SILK,
CHOLATE INDULGENCE,
DARK SECRETS,
RAVISHING,
SIMPLY DARK?
Atsakyti
Gal kas bandet krema Caribbean Gold "Attitude" g.gif ?Jis be bronzatu,tai man patiko,nes man tie visi su bronzatais toki i juoduma idegi duoda,negrazu man toks schmoll.gif ,graziau kai naturaliau idegama smile.gif
Atsakyti
Siandien nusipirkau perfectly dark, isbandysiu, zesim efekta, bet tik kaina didele 37lt doh.gif
Atsakyti