Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai

[quote=Lara22,2008 10 07, 11:41]
As pirkau coco beach hemp ultra tanninig accelarator, man jis efektyvus, o gal is jusu kas toki naudojot? gal dar €fktyv€sniu ir n€brangiu yra?as uz m€gin€li d€simt lt mok€jau
[/quotePati prekiauju kremukais, tai galiu pasakyti, kad geriausi kremai yra tie, kuriuose yra kanapių ekstraktas (tai būtų natūraliausias įdegis), jei bus kanapių ekstraktas + bronzantai - įdegis bus efektyvesnis, bet galite nudegti su dryžiais, todėl visada geriau pirmiausiai prisipilkite kremo į delnus, jį paskirstykite po visus delnus ir tik tada tepkite tolygiai po visą kūną. Būtinai nusiplaukite rankas, nes kūno ir rankų spalva stipriai skirsis, blogiausia tai, kad soliariumų kabinosi nėra kriauklės, todėl mažų mažiausiai nusivalykite rankas popieriu, o išeinant - rankas nusiplaukite... kas liečia savaiminio įdegio kremą (jei naudojate), būtinai kūna trinkitės su pirštėmis, taip neliks plėmų ant rankų - čia jau didesnė tikimybė, nei soliariumo kremukai... 4u.gif
Taip pat, jei norite stipraus, giluminio įdegio - rinkitės kremą su dilgčiojimo efektu, tačiau jis tinka tik ne jautriai, ne elergiškai, jau įdegusiai arba šviesiai/rudai odos spalvai... mirksiukas.gif

Mergaitės, jei reikia gerų ir tikrai pigių kremų, kreipkitės (rašykite į až), manau, kažką sumastysime mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Saldzioji18 @ 2008 10 07, 19:03)
sveikos merginos gal galite patarti mano oda nelinkusi idegti. soliariumuose galiu kaitintis ilgai bet rezultatas o doh.gif
gal galite pasiulyti kremuka tik nelabai brangu. geriau kad be bronzatu nes cia paskaiciau kad su tais bronzatais zebru galima tapti ir seip jie nusiplauna blink.gif
aciu 4u.gif


parašiau jums į až mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Stefis @ 2008 10 13, 15:51)
parašiau jums į až  mirksiukas.gif


Dekui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lara22 @ 2008 10 09, 09:24)
o man tiko COCO BEACH HEMP ULTRA DARK TANNING ACCELERATOR soliariumo deginimosi kremukas, nors turiu strazdaneliu, tai po to kremuko jos neisriskejo, ir soliariume lempas veido uzstatau ne ant viso galingumo, o kaina meginelio 10lt




As baltaode ir tikejau kad pades jis man nes labai jau siule.. bet JOKIO efekto.. tas pats kaip kad buciau netepus..gal per mazai tepiau? blink.gif ir oda perstejo poto siek tiek.. unsure.gif matyt ne visiems tinka.. man siandien isiule Swedish beauty atseit nauja kremuka Intensifier, alternatyva bronzinems medziagoms..lyg tai nieko, bet tikejaus kazko geriau.. beto realiai jis kainuoja apie 70lt is USA tai nemanau kad bus kazkas ispudingo.. verysad.gif Susidomejau Swedish beauty Purely divine taip pat naujiena, gal bandet kas? 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2008 10 13, 19:08)
As baltaode ir tikejau kad pades jis man nes labai jau siule.. bet JOKIO efekto.. tas pats kaip kad buciau netepus..gal per mazai tepiau?  blink.gif ir oda perstejo poto siek tiek..  unsure.gif  matyt ne visiems tinka.. man siandien isiule Swedish beauty atseit nauja kremuka Intensifier, alternatyva bronzinems medziagoms..lyg tai nieko, bet tikejaus kazko geriau.. beto realiai jis kainuoja apie 70lt is USA tai nemanau kad bus kazkas ispudingo..  verysad.gif Susidomejau Swedish beauty Purely divine taip pat naujiena, gal bandet kas?  4u.gif  smile.gif

na perfectly dark man su siuntimu kainavo apie 80lt, bet man jis ispudingas. jei sprendziant pagal usa kainas, tai visi pigus, nes pas mus solikai uzsideda nerealius antkainius. taip kad ne pagal kainas reikia spresti mirksiukas.gif
Atsakyti
Na istikruju kaina gal ir didoka soliairiumuose lyginant su internete parduodamais. Taciau teko girdeti, kad jie parduoda is galiojimo isejusius kremuku buteliukus. Todel tos kainos taip stipriai skiriasi. Beje si info is uzsienio... Buvau ir as uzsisakius, na nepatikesit bet skirtumas tai man jautesi.
Dabar as naudoju SWedish Beauty Chocolate Diamond, labai fainas geras kremukas su naturaliais bronzanatais ir nebrangus apie 160lt kainuoja. O veidui Crystal Faces nusipirkus, na sis kainuoja nemazai, taciau savo veiduka pasaugot noriu ilgeliau! smile.gif Jo sudetyje daug ivairiausiu vitaminu ir t.t ir beabejo idegis laikosi daug ilgiau nenusiplauna tai greitai. Sekmes!
Atsakyti
[quote=jurgaxs,2008 10 14, 17:17]
Na istikruju kaina gal ir didoka soliairiumuose lyginant su internete parduodamais. Taciau teko girdeti, kad jie parduoda is galiojimo isejusius kremuku buteliukus. Buvau ir as uzsisakius, na nepatikesit bet skirtumas tai man jautesi.
O veidui Crystal Faces nusipirkus, na sis kainuoja nemazai, taciau savo veiduka pasaugot noriu ilgeliau! smile.gif Jo sudetyje daug ivairiausiu vitaminu ir t.t ir beabejo idegis laikosi daug ilgiau nenusiplauna tai greitai.





Na as turiu is USA tai nesiskiria man.. 4u.gif O Crystal faces parudina daugiau ar tik tiek kad sudetis gera ir idegis issilaiko ilgiau? 4u.gif
Atsakyti
[quote=amber123,2008 10 14, 18:59]
[quote=jurgaxs,2008 10 14, 17:17]
Na istikruju kaina gal ir didoka soliairiumuose lyginant su internete parduodamais. Taciau teko girdeti, kad jie parduoda is galiojimo isejusius kremuku buteliukus. Buvau ir as uzsisakius, na nepatikesit bet skirtumas tai man jautesi.
O veidui Crystal Faces nusipirkus, na sis kainuoja nemazai, taciau savo veiduka pasaugot noriu ilgeliau! smile.gif Jo sudetyje daug ivairiausiu vitaminu ir t.t ir beabejo idegis laikosi daug ilgiau nenusiplauna tai greitai.
Na as turiu is USA tai nesiskiria man.. 4u.gif O Crystal faces parudina daugiau ar tik tiek kad sudetis gera ir idegis issilaiko ilgiau? 4u.gif
[/quote]
as taip pat nepastebejau jokio skirtumo, na tik kainos smile.gif
Atsakyti
smile.gif Na istikruju as nelabai pasitikiu. Kadangi skaiciau zurnale, kad kosmetikos imone "Lancome" bei rankiniu firma "Louis Viton" portale yra siu prekiu falsifikatai, ir kad sios imones su portalu mums visoms labai gerai zinomu bylinejasi teismuose. O kiek mes nezinome kokios prekes yra padirbtos? smile.gif Beje Amerikoje Swedish Beauty kosmetika yra laaaaaaaabai populiari, todel as nesu garantuota ar tikrai nusipirksiu tikra produkta. Taip pat Lietuvoje ir su Nail teku, yra netgi fotkes falsifikatu ir original.. Tai va mielosios... As geriau pirksiu pigesni bet 100% busiu garantuota uz ji!!!! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnytia_number1 @ 2008 10 10, 10:42)
koks kremuko pavadinimas ? (COCO BEACH HEMP ULTRA DARK TANNING ACCELERATOR?) wub.gif seksiu tavo pedomis ir ziuresim rezultata thumbup.gif


taip to kremuko toks pavadinimas ir jis be bronzantu, nes toks pat yra su bronzantais, na jei eisi i soliariuma zepeline, tai neik daugiau pradzioj 6min, nes tikrai pakankamai, gali i nusvilt jei daugiau ir baltaode esi, bent jau man kaip 4 kartam 6min maximum, tikrai nereik daugiau, be to as veido lempas sumazinu, nes veidas butu labai raudonas, nusviltu per 6min.
Papildyta:
QUOTE(amber123 @ 2008 10 13, 17:38)
As baltaode ir tikejau kad pades jis man nes labai jau siule.. bet JOKIO efekto.. tas pats kaip kad buciau netepus..gal per mazai tepiau?  blink.gif ir oda perstejo poto siek tiek..  unsure.gif  matyt ne visiems tinka.. man siandien isiule Swedish beauty atseit nauja kremuka Intensifier, alternatyva bronzinems medziagoms..lyg tai nieko, bet tikejaus kazko geriau.. beto realiai jis kainuoja apie 70lt is USA tai nemanau kad bus kazkas ispudingo..  verysad.gif Susidomejau Swedish beauty Purely divine taip pat naujiena, gal bandet kas?  4u.gif  smile.gif


o kiek minuciu soliariume buvai? ir kokiam, kad netiko tas kremukas? gal ilgiau ejai? nes man tai maximalu 6min ir tai nusvilina, per 4 kart ruda
Papildyta:
QUOTE(jurgaxs @ 2008 10 14, 17:17)
Na istikruju kaina gal ir didoka soliairiumuose lyginant su internete parduodamais. Taciau teko girdeti, kad jie parduoda is galiojimo isejusius kremuku buteliukus. Todel tos kainos taip stipriai skiriasi. Beje si info is uzsienio... Buvau ir as uzsisakius, na nepatikesit bet skirtumas tai man jautesi.
Dabar as naudoju SWedish Beauty Chocolate Diamond, labai fainas geras kremukas su naturaliais bronzanatais ir nebrangus apie 160lt kainuoja. O veidui Crystal Faces nusipirkus, na sis kainuoja nemazai, taciau savo veiduka pasaugot noriu ilgeliau! smile.gif Jo sudetyje daug ivairiausiu vitaminu ir t.t ir beabejo idegis laikosi daug ilgiau nenusiplauna tai greitai. Sekmes!


160lt? oho kaip brangu. . . g.gif
Atsakyti
[quote=Lara22,2008 10 15, 21:04]
o kiek minuciu soliariume buvai? ir kokiam, kad netiko tas kremukas? gal ilgiau ejai? nes man tai maximalu 6min ir tai nusvilina, per 4 kart ruda




6-7min einu..o koks skirtumas kokiam solike buvau, tai neturi reiksmes ar tinka kremas ar ne.. 4u.gif Jei netinka, tai kremas netinka..o ne soliariumas smile.gif Netikiu jei tu baltaaode kad per 4 kartus ruda buni.. nebent as ta ruduma ne taip isivaizduoju.. blush2.gif man tai tas Zepelino solikas nieko stebuklingo, tik kad arti namu.. 4u.gif gal tu kituose nebuvus? 4u.gif
Atsakyti
[quote=amber123,2008 10 14, 17:29]
[quote=jurgaxs,2008 10 14, 17:17]
Na istikruju kaina gal ir didoka soliairiumuose lyginant su internete parduodamais. Taciau teko girdeti, kad jie parduoda is galiojimo isejusius kremuku buteliukus. Buvau ir as uzsisakius, na nepatikesit bet skirtumas tai man jautesi.
O veidui Crystal Faces nusipirkus, na sis kainuoja nemazai, taciau savo veiduka pasaugot noriu ilgeliau! smile.gif Jo sudetyje daug ivairiausiu vitaminu ir t.t ir beabejo idegis laikosi daug ilgiau nenusiplauna tai greitai.
Na as turiu is USA tai nesiskiria man.. 4u.gif O Crystal faces parudina daugiau ar tik tiek kad sudetis gera ir idegis issilaiko ilgiau? 4u.gif
[/quote]

Crystal neturi bronzantu, rudumo stipraus neisgausi. Drauge perka veidui Dark Desire su bronzantais, tai ji dar pasitepa po soliariumo praejus dviems dienoms, tai vel ji tokia pat kaip is soliariumo butu gryzus. Jis ten su saviminiu berods, bet tolygiai pasidengia ir ne ornazinis atspalvis kaip kitu..

Atsakyti
QUOTE(jurgaxs @ 2008 10 17, 17:44)
Drauge perka veidui Dark Desire su bronzantais, tai ji dar pasitepa po soliariumo praejus dviems dienoms, tai vel ji tokia pat kaip is soliariumo butu gryzus.




Oho geras.. nezinojau kad dar galima ir taip.. 4u.gif blink.gif
Atsakyti