Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai

QUOTE(Canaria @ 2008 10 03, 16:29)
Sveikos paneles, noriu, kad patartumete man kuri krema geriau isigyti is Swedish Beauty: Dark Secrets, Unforgiven ar Simply Divine? Pasideginti einu labai retai, todel noreciau, kad idegis ilgiau laikytusi ir kad po pasideginimo matytusi rezultatas  smile.gif Mano oda linkusi i ruduma, nejautri. Iki siol veidui naudojau Swedish intensifier, o visa kuna tepiau Hot Amaretto. Veidui kremas patiko, nes gerai drekino ir lengvai idegdavo, o vat kunui tai nezinau... Manau, kad ji geriau tepti, kai oda pakankamai ruda, nes paraudimas laikinas, o spalva vos vos kazkokia duodavo. Jus geriau ismanote apie kremus, todel patarkit man  blush2.gif  4u.gif

rinkciausi tarp Dark Secrets ir Unforgiven. simply divine su bronzatais, taigi rezultatas bus mantomas iskarto, bet is labai greitai nusiplaus. tuo tarpu kiti uztikrins tikra idegi, o ne nudazys oda. jei oda, kaip rasai, nera jautri, ir esi bandziusi kremus su dulgciukais, gal pabandyk unforgiven g.gif
Atsakyti
QUOTE(Canaria @ 2008 10 03, 14:59)
Sveikos paneles, noriu, kad patartumete man kuri krema geriau isigyti is Swedish Beauty: Dark Secrets, Unforgiven ar Simply Divine? Pasideginti einu labai retai, todel noreciau, kad idegis ilgiau laikytusi ir kad po pasideginimo matytusi rezultatas  smile.gif Mano oda linkusi i ruduma, nejautri. Iki siol veidui naudojau Swedish intensifier, o visa kuna tepiau Hot Amaretto. Veidui kremas patiko, nes gerai drekino ir lengvai idegdavo, o vat kunui tai nezinau... Manau, kad ji geriau tepti, kai oda pakankamai ruda, nes paraudimas laikinas, o spalva vos vos kazkokia duodavo. Jus geriau ismanote apie kremus, todel patarkit man  blush2.gif  4u.gif


manau Jums geriausia butu swedish beauty stunning, nors 45tingle, bet idegis tikrai matosi is karto ir laikosi laabaj geraj, be bronzatu jis mirksiukas.gif
Atsakyti
laba diena,
gal pasakytumete kur uzsisakote kremukus internete papigiai? geriausia butu i AZ. aciu labai wink.gif
Atsakyti
As pirkau coco beach hemp ultra tanninig accelarator, man jis efektyvus, o gal is jusu kas toki naudojot? gal dar €fktyv€sniu ir n€brangiu yra?as uz m€gin€li d€simt lt mok€jau
Atsakyti
sveikos merginos gal galite patarti mano oda nelinkusi idegti. soliariumuose galiu kaitintis ilgai bet rezultatas o doh.gif
gal galite pasiulyti kremuka tik nelabai brangu. geriau kad be bronzatu nes cia paskaiciau kad su tais bronzatais zebru galima tapti ir seip jie nusiplauna blink.gif
aciu 4u.gif
Atsakyti
labas merginos, o dabar patarkite man smile.gif esu baltaode, kaip suris. veidas slakuotas. reikia tokio kremo, kad slaku nedidetu (gavus tikros saules tuoj pat pridaugeja ju) ir kad igauciau ruda lengva spalva.
Atsakyti
QUOTE(agnytia_number1 @ 2008 10 08, 22:15)
reikia tokio kremo, kad slaku nedidetu


Savaiminio įdegio kremas. Kitos išeities nematau.
Atsakyti
QUOTE(agnytia_number1 @ 2008 10 08, 22:15)
labas merginos, o dabar patarkite man smile.gif esu baltaode, kaip suris. veidas slakuotas. reikia tokio kremo, kad slaku nedidetu (gavus tikros saules tuoj pat pridaugeja ju) ir kad igauciau ruda lengva spalva.


o man tiko COCO BEACH HEMP ULTRA DARK TANNING ACCELERATOR soliariumo deginimosi kremukas, nors turiu strazdaneliu, tai po to kremuko jos neisriskejo, ir soliariume lempas veido uzstatau ne ant viso galingumo, o kaina meginelio 10lt
Atsakyti
QUOTE(Lara22 @ 2008 10 09, 09:24)
o man tiko COCO BEACH HEMP ULTRA DARK TANNING ACCELERATOR soliariumo deginimosi kremukas, nors turiu strazdaneliu, tai po to kremuko jos neisriskejo, ir soliariume lempas veido uzstatau ne ant viso galingumo, o kaina meginelio 10lt


kokiam tu soliariume lankaisi? esi balta is prigimties ar ne? "kaip ima" lempos? rolleyes.gif kur ta krema perki?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnytia_number1: 09 spalio 2008 - 09:35
QUOTE(agnytia_number1 @ 2008 10 08, 23:45)
labas merginos, o dabar patarkite man smile.gif esu baltaode, kaip suris. veidas slakuotas. reikia tokio kremo, kad slaku nedidetu (gavus tikros saules tuoj pat pridaugeja ju) ir kad igauciau ruda lengva spalva.

manau labiau tiktu ne naturalu idegi skatinantys kremai, o kremai su bronzatais.
Atsakyti
QUOTE(agnytia_number1 @ 2008 10 09, 10:35)
kokiam tu soliariume lankaisi? esi balta is prigimties ar ne? "kaip ima" lempos? rolleyes.gif kur ta krema perki?


As einu Girstupyje, is ZEPPELINO parduotuves sono desinio, ten atskiras iejimas uzrasyta EQUADOR, esu balta is prigimties, bet dar ir prie soliariumu buvau ipratus, tai manes nei vienas neimdavo, doh.gif neidegdavau nors 2 sav vaiksciodavau, o cia stebuklas po dvieju kartu ruda wub.gif ir tik 6 min ejau du kartus thumbup.gif thumbup.gif ir strazdaneles neisryskejo, tiesa antra kart ejau 6 min tai biski nusvilau - oda perstejo, bet jau ruda db, vel reiks eit sekmad bigsmile.gif minute 1.50 i 1 arba 4 soliariumus, ten jie vienodi ir yra brangesniu, bet ju nebandziau, nes man sitie svajoniu issipildymas, pinigu daug nesukisau ir tik 2 kartai wub.gif wub.gif Lempos kaitrios 6 min per akis
Papildyta:
QUOTE(Mufasa @ 2008 10 09, 12:23)
manau labiau tiktu ne naturalu idegi skatinantys kremai, o kremai su bronzatais.


na nznau, bet as balta bunu naturali, o sitas soliariumas ir kremas man kaip stebuklas, kiek bandzius nieko panasaus nebudavo, dar ir neidegdavau per 2sav neikiek doh.gif
Papildyta:
QUOTE(agnytia_number1 @ 2008 10 09, 10:35)
kokiam tu soliariume lankaisi? esi balta is prigimties ar ne? "kaip ima" lempos? rolleyes.gif kur ta krema perki?


krema perku soliariume uz meginuka 10lt uztenko dveim kartam, na pataupant gal ir trim uztektu, nes dar liko
Atsakyti
QUOTE(Lara22 @ 2008 10 10, 09:59)
As einu Girstupyje, is ZEPPELINO parduotuves sono desinio, ten atskiras iejimas uzrasyta EQUADOR, esu balta is prigimties, bet dar ir prie soliariumu buvau ipratus, tai manes nei vienas neimdavo, doh.gif  neidegdavau nors 2 sav vaiksciodavau, o cia stebuklas po dvieju kartu ruda  wub.gif ir tik 6 min ejau du kartus  thumbup.gif  thumbup.gif ir strazdaneles neisryskejo, tiesa antra kart ejau 6 min tai biski nusvilau - oda perstejo, bet jau ruda db, vel reiks eit sekmad  bigsmile.gif  minute 1.50 i 1 arba 4 soliariumus, ten jie vienodi ir yra brangesniu, bet ju nebandziau, nes man sitie svajoniu issipildymas, pinigu daug nesukisau ir tik 2 kartai  wub.gif  wub.gif Lempos kaitrios 6 min per akis
Papildyta:
na nznau, bet as balta bunu naturali, o sitas soliariumas ir kremas man kaip stebuklas, kiek bandzius nieko panasaus nebudavo, dar ir neidegdavau per 2sav  neikiek doh.gif
Papildyta:
krema perku soliariume uz meginuka 10lt uztenko dveim kartam, na pataupant gal ir trim uztektu, nes dar liko


koks kremuko pavadinimas ? (COCO BEACH HEMP ULTRA DARK TANNING ACCELERATOR?) wub.gif seksiu tavo pedomis ir ziuresim rezultata thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnytia_number1: 10 spalio 2008 - 09:44