Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai

QUOTE(aistukke @ 2008 09 05, 20:51)
Turiu pardavimui gal kam reikia 4u.gif
Swedish Beauty - Perfectly dark 250ml. 130lt.
Designer Skin - Smile you're dark 400ml. 100lt.
Australian Gold - Crystal XII 200ml. 180lt.
Kaunas,bet galeciau siust ir i kitus miestus.
Jei sudomina i az 4u.gif



QUOTE(Afterglow @ 2008 09 06, 17:02)
galiu parduoti nei karto nenaudota rugpjuti pirkta soliariumo pieneli-aktyviatoriu SunSolar Plus, 150ml 4u.gif  pirkau uz 27lt, parduosiu uz 20Lt, veiksmas butu Vilniuje, jei sudomino lauksiu AZ mirksiukas.gif

tokiems siulymams skirta skelbimu lenta, neterskit temos!
Atsakyti
Merginos gal galite parasyti savo atsiliepimus apie SB frosted hemp? Kuris jusu manymu geresnis CG sex kitten ar SB frosted hemp?Aciu
Atsakyti
http://images.google...ttp...l=lt&sa=N

as tai toki naudoju, sunmaxx brazilian fruits, tai man jis thumbup.gif
Atsakyti
gal kas bandet is DESIGNERS SKIN kremukus ?

user posted image
Atsakyti
gal bandet merginos is DESIGNERS SKIN kremukus ? pvz ir toki ?

user posted image
Atsakyti
Ka galetumet pasakyt apie SB chocolate silk?
Atsakyti
QUOTE(ugne23 @ 2008 09 12, 13:30)
gal bandet merginos is DESIGNERS SKIN kremukus ? pvz ir toki ?

user posted image

schmoll.gif O gal kas turi kokiu atsiliepimu apie SB chocolate silk? Ir apie frosted hemp? Ir gal kuris jusu manymu geriausias SB chocolate silk,SB frosted hemp,ar cheers sex kitten?
Atsakyti
QUOTE(kliova @ 2008 08 03, 08:34)
noreciau pasidometi,gal kuri nors bandet teptis kremukais skirtais soliariumams kai deginaties sauleje.As suprantu kad neapsaugo,taciau visi norime greito ir intensyvaus idegio ax.gif jei kas bandet parasykit atsiliepimus

Nors uzklausa sena, bet atsakysiu.Jokio skirtumo, galima naudoti ir deginantis sauleje, saules filtru juose nera, bet antioksidantu beveik visuose yra, tai ir savotiskai apsaugo.As deginausi su AG Crystal X, XII ir kt., maziau reikejo gulet, greiciau saulute pakando.Ant kai kuriu pakuociu netgoi raso, kad galima naudoti tiek viduje tiek lauke, pvz AG HOT.
Papildyta:
QUOTE(ugne23 @ 2008 09 12, 13:30)
gal bandet merginos is DESIGNERS SKIN kremukus ? pvz ir toki ?

user posted image

As bandziau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Misse @ 2008 09 12, 20:00)
Ka galetumet pasakyt apie SB chocolate silk?

kas man jame patinka, kad jis suteikia naturalu idegi, t.y. be bronzatu, bet man su juo reikia daugiau kartu vaikscioti i soliariuma, kad idegis butu grazus, na mano odai kiek per silpnas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ugne23 @ 2008 09 12, 13:26)
gal kas bandet is DESIGNERS SKIN kremukus ?

user posted image


bandziau nieko ypatingo schmoll.gif jeigu norite kremuko su daug bronzatu patraciau rinktis australian gold crystal X arba XII, su jais idegis islieka ilgiau mirksiukas.gif
Atsakyti
na va, radau dar viena tema apie soliariumo kremus. as turbut nieko naujo nepasakysiu, o prisidesiu prie pagyru SB Perfectly Dark kremukui thumbup.gif su juo greiciausiai igaunu norima idegio spalva, kuri laikosi, palyginus su kitais kremais, ilgiau. tiesa, dabar nusprendziau padaryti pertrauka ir pora menesiu neiti i soliariuma, palepinsiu oda tbs kuno sviestais, kad nebutu tokia issausejus kaip dabar. tik galvoju, jog sau balta kaip suris nepatiksiu schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos paneles, noriu, kad patartumete man kuri krema geriau isigyti is Swedish Beauty: Dark Secrets, Unforgiven ar Simply Divine? Pasideginti einu labai retai, todel noreciau, kad idegis ilgiau laikytusi ir kad po pasideginimo matytusi rezultatas smile.gif Mano oda linkusi i ruduma, nejautri. Iki siol veidui naudojau Swedish intensifier, o visa kuna tepiau Hot Amaretto. Veidui kremas patiko, nes gerai drekino ir lengvai idegdavo, o vat kunui tai nezinau... Manau, kad ji geriau tepti, kai oda pakankamai ruda, nes paraudimas laikinas, o spalva vos vos kazkokia duodavo. Jus geriau ismanote apie kremus, todel patarkit man blush2.gif 4u.gif
Atsakyti