Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai

noreciau pasidometi,gal kuri nors bandet teptis kremukais skirtais soliariumams kai deginaties sauleje.As suprantu kad neapsaugo,taciau visi norime greito ir intensyvaus idegio ax.gif jei kas bandet parasykit atsiliepimus
Atsakyti
as ir isigyjau AG crystal XII..ir va idomu o veiduka juo irgi galima teptis? ta prasme neatrodys veidas per rudas ar nenueis demem? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lete @ 2008 07 31, 13:05)
Parejo mano siuntinukas  thumbup.gif  Crystal XII ir Perfectly dark. Niu labai jau man jie faini abu, bet noriu paklausti jusu... Pirmasis, crystal XII pas mane kazkoks labai tirstas . Ar toks jis is tiesu ii turi buti?  g.gif  Nes ziauriai daug issinaudoja  doh.gif  uzteks gal kokiem 10 kartu, ne daugiau verysad.gif


Taip, jis yra labai tirštas. Tik nelabai įsivaizduoju, kaip galima tiek daug išnaudoti ax.gif Savo buteliuką jau tikrai kokius 7-10 kartų nešiausi į soliariumą, tai duok Dieve, kad būtų bent trečdalis išnaudotas, nors kremo negailiu.

QUOTE(Vitulka @ 2008 07 31, 13:44)
gal gali plačiau apie Crystal face? ax.gif


Aš galiu ax.gif Man patinka, švelniai tepasi (sudėtyje gausu silikono doh.gif), jokių dryžių, gražiai įrunda oda, nealergizuoja ir t.t.

QUOTE(exangel @ 2008 08 03, 12:34)
as ir isigyjau AG crystal XII..ir va idomu o veiduka juo irgi galima teptis? ta prasme neatrodys veidas per rudas ar nenueis demem?  g.gif


Galima. Neturėtų būti nei dėmių, nei pernelyg ruduoti. Naudoju Crystal X, tai veidukas švelniai parunda, atrodo natūraliai.
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2008 08 03, 19:19)
Aš galiu ax.gif Man patinka, švelniai tepasi (sudėtyje gausu silikono doh.gif), jokių dryžių, gražiai įrunda oda, nealergizuoja ir t.t.

tai negerai, ane?
poras kimš? g.gif

aš kitą savaitę gausiu Dark secrets. Pažiūrėjau La bamboj 249 ar tai 269, o aš 68 sumokėjau blink.gif
kainos bezbošnos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2008 08 03, 19:35)
tai negerai, ane?
poras kimš?  g.gif


Na, nėra labai gerai. Bet aš naudoju ir nesiskundžiu irnesakyk.gif Juk ne kasdien. Įdegis tikrai patinka man jo.

Dėl kainų tai tikrai tiesa, užsiplėšę antkainius ne ta žodis ax.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Gal ka domintu SB Perfectly Dark? Pirkau sau, bet netinka mano odai, tai realiai tik 2 kartus naudotas, praktiskai naujas ax.gif Perleisciau uz gera kaina 4u.gif
Atsakyti
Turiu SB soliariumui Chocolate silk ir Pink Diamond - sitais labai patenkinta, ypac pirmu, o antru tepu tik kojas.
Po soliariumo turiu Skin Embrance ir Endless 22oz Moisterizer
pirmas labai fainas, labai lengvai tepasi, malonaus kvapo ir oda tokia svelni nuo jo, o antro nebepirkciau, siaip kvapas neblogas, bet man nepatinka, kad sunkiai tepasi ir visai nesigeria i oda
4u.gif
dar esu naudojus Denim & Diamonds, bet kadangi jis su bronzantais, o mano oda jautroka, tai demem ismete
Atsakyti
As visgi padariau isvada, kad man pats paciausias yra SB Perfectly dark. Parsisiunciau buteliuka, isejo apie 80lt. Atsiunte per 2 sav. Zodziu, dabar visada siusiuosi is JAV, uzteks solikams is to pelnytis smile.gif Tokie nezmoniski antkainiai doh.gif o ir pasiteisinimai del muitu mokesciu juokingi hihihi.gif pvz Kristianoje viskas atvezta, niekas negaminama lietuvoje, bet kainu skirtumas lyginant su kainom Prancuzijoje ir Anglijoje 20 - 40lt.
Si temele labai apmirus, bet atejus rudeniui ir saulei dingus is horizonto, manau atsigaus smile.gif
Atsakyti
uj kaip as pasimeciau.... o kremuko reikia ne tik man, dar ir drauge prisake surasti gera, bet pigiau nei soliarumuose...
Atsakyti
Turiu pardavimui gal kam reikia 4u.gif
Swedish Beauty - Perfectly dark 250ml. 130lt.
Designer Skin - Smile you're dark 400ml. 100lt.
Australian Gold - Crystal XII 200ml. 180lt.
Kaunas,bet galeciau siust ir i kitus miestus.
Jei sudomina i az 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aistukke @ 2008 09 05, 19:21)
Turiu pardavimui gal kam reikia 4u.gif
Swedish Beauty - Perfectly dark 250ml. 130lt.
Designer Skin - Smile you're dark 400ml. 100lt.
Australian Gold - Crystal XII 200ml. 180lt.
Kaunas,bet galeciau siust ir i kitus miestus.
Jei sudomina i az 4u.gif


cia ne skelbimu lenta biggrin.gif
Atsakyti
galiu parduoti nei karto nenaudota rugpjuti pirkta soliariumo pieneli-aktyviatoriu SunSolar Plus, 150ml 4u.gif pirkau uz 27lt, parduosiu uz 20Lt, veiksmas butu Vilniuje, jei sudomino lauksiu AZ mirksiukas.gif
Atsakyti