Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai

QUOTE(Misse @ 2008 07 20, 20:54)
Parasyk ispudzius, labai idomu! Galvoju gal ir man toki kremuka isbandyt?! Idomu soliuose pardavineja meginelius rolleyes.gif

Butinai parasysiu drinks_cheers.gif Man atrodo, kad pas mus ju dar nera, bet gal klystu g.gif (beje, turiu pora nauju buteliuku, tai galeciau perleisti ax.gif )
Atsakyti
QUOTE(Eddy @ 2008 07 15, 19:48)
Man is naujoviu,tai- kas be bronzatu,tai Perfectly Dark yra super thumbup.gif ...o kas megsta pasibronzinti -Chocolate Diamond. drinks_cheers.gif

chocolate diamond tikrai geras ir turint omenyje kad nebrangus - net labai apsimokantis.

man sunku suprasti kaip merginos galite eiti i soliariumo po tokiomis stipromis lempomis kaitintis ir dar be kremuku? juk tai savo oda "traumuojate" g.gif
aš įdegu gražiai ir be kremų, bet pati jaučiu kad oda daug geriau atrodo, švelni, neraudonuoja, nešerpetoja ir t.t. kai naudoju kremukus, turiu ir prieš ir po - bet manau ne tame reikalas kuris geriausias, nes visi jie geri, tik priklausomai už kokią kainą norite ir kokio? natūralų įdegį duodančių ar su bronzantais kurie spartina rudumą bet greitai ir nusiplauna jei nebeinate paskui.

Pati šiuo metu naudojų Crystal X - tikrai geras bet reikia žaisti nes 10broznantų tai jau daug.... prieš tai turėjau SB Simpli Divine - su 5bronz,.irgi patiko - dar seniau AG CG Cheers Guilt Trip, SB Chokolad Silk - ir apie visus tikrai tik geri atsiliepimai, tik tiek kad ne visi nori pirkti už 200lt tai perka pigesnius už 100 ar 50 - dideliais kiekiais ar likučius - o kokie, tai nėra taip labai svarbu, nebet dar kvapas - bet manau vis tiek pasiuostot prieš perkant arba galima visada palkausti koks kvapas nesakant kokio norisi smile.gif
Papildyta:
P.s o pirkti cia LT soliariumuose neapsimoka nes atsisiusti galima tuos pacius SB ar AG iki 100Lt (na išskyrus tuos labai jau daug bronzantu turincius)
Atsakyti
Sveikos mergytes 4u.gif

Jau daug metu vaikstau i soliariuma (su didesnem pertraukelem), beveik metus laiko buvau nejus, o dabar jau pora sav. kaip vel einu smile.gif

Apskritai buvau labai sviesi ir mano oda yra itin jautri, dar budama 16 metu pabandziau soliariuma ir "uzsikabliavau", visada naudojau specialius kremukus, na ir apie 18 metus oda pasikeite ax.gif Pries pasikeitima idegdavau rodonai ir oda buvo gana riebi, dabar idengu iskart rudai, bet oda tapo sausa g.gif O kaip jums visoms? Kokie nors pasikeitimai ivyko?

Beveik metus laiko nejau i soliariuma, nes truputi issigandau, kad per daug nepakenkciau sau, ypac bijau, kad senatvej nebuciau labai rauksleta biggrin.gif Na bet kaip visas idegis dingo (o jis laikesi daugiau nei puse metu) vel noriu degintis doh.gif tik si karta naudosiu kremuka ne tik pries, bet ir po soliariumo.

Prisiskaiciau pas jus daug vertingos info 4u.gif ir per ebay.co.uk uzsisakiau 4is kremukus:
Cheers linijos Tap That ir Pretty 101, bei atskirai veidui Fiesta Sun linijos TINI FACES su SPF 4 ir taip pat veidui (po soliariumo) Aqua Tini:
http://www.lotionsou..._tini_faces.htm
http://www.suntanhut...0-0-oz-409.html

Jau pora kartu buvau soliariume ir esu patenkinta rezultatais thumbup.gif Niekada nebunu super ruda, dazniausiai idengu sviesiai sokoladine spalva cool.gif Nors visada naudojau Sex Pot ir dabar bus pirmas kartais kaip pradesiu naudoti krema be bronzantu (kunui), nes perskaicius pora temeliu, supratau, kad lyg ir sveikiau naudoti krema be bronzantu ax.gif

Jau maciau, kad raset, jog kremuka po soliariumo patartina naudoti po 4 h, bet kaip islendu is soliariumo, man taip norisi pasilepint drekinanciu kremuku unsure.gif Gal galima ir greiciau?

Na ir galiausiai, tai duosiu pora patarimu, kaip pirkti ebay smile.gif kad neapgautu ir pan..
Apskritai, jei preke netinka ir jus kazkas apgauna - visuomet galite ja grazinti, o siaip pries pirkdami kazka, patikrinkite pardavejo "feedback'a", nes kiekvienas pirkejas palieka savo atsiliepimus, pvz as visus situs 4'is kremukus pirkau uz ~150 LT su atsiuntimu thumbup.gif Mano pardaveja turi apie 9 000 geru atsiliepimu ir tik pora atsiliepimu neigiamu, o visi sie atsiliepimai yra matomi pardavejo puslapyje. Taigi jei atidziau paskaitysit, manau, jusu niekada niekas neapgaus ir pacios galesit nusipirkti pigiu kremuku drinks_cheers.gif (beje siuntinys atkeliavo per savaite)
Atsakyti
QUOTE(Elektraaa @ 2008 07 21, 16:19)
Jau maciau, kad raset, jog kremuka po soliariumo patartina naudoti po 4 h, bet kaip islendu is soliariumo, man taip norisi pasilepint drekinanciu kremuku  unsure.gif  Gal galima ir greiciau?

Is kart tepkis-dauguma geru kremu po soliariumo ne tk vesina,nuramina oda,bet ir nuima ta kvapa.O paskui po maudyniu vel tepkis.
Atsakyti
Pieš soliariumą Australian Gold Crystal I ir Crystal Faces, o po naudoju Australian Gold Forever After.Viskuo esu patenkinta 100% vacation4.gif
Atsakyti
QUOTE(Misse @ 2008 07 20, 20:54)
Parasyk ispudzius, labai idomu! Galvoju gal ir man toki kremuka isbandyt?! Idomu soliuose pardavineja meginelius rolleyes.gif

Na va, siandien pati isbandziau bigsmile.gif : malonaus kvepas, dengiasi lengvai ir tikrai nera rizikos idegti dryzuotai thumbup.gif . Oda kaip kelias dienas Palangos pliaze pragulejus lotuliukas.gif thumbup.gif . Del anticeliulitinio ir liekninamojo efekto butu dar anksti po vieno karto kalbeti, bet isbande sako, kad rezultatai yra ax.gif bigsmile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Victoria'S'ecret @ 2008 07 21, 22:52)
Pieš soliariumą Australian Gold Crystal I


Koks įdegis po šio kremuko? g.gif Pati naudoju Crystal X, tai aišku super gražus rudumas, tik laikosi ~10 dienų ax.gif Tai kitą sykį galvoju gal ką nors paprastesnio be bronzantų nusipirkti, bet ar verta? 4u.gif
Atsakyti
o su kokiais kremais dryziais nueina pries soliariuma tepamais?
Atsakyti
as per akcija pirkdama abonementa gavau dovanu Autralian Gold "Puppy Love". Labai 'skanus' kvapas ir tekstura. Man patinka. Tik va soliariumuose nustojau lankytis, tai ir stovi dabar.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2008 07 22, 22:26)
o  su kokiais kremais dryziais nueina pries soliariuma tepamais?

Ui, pavadinimu as tikrai nepasakysiu, nes man ne karto nera taip buve smile.gif . (As pati soliariumu bei tam skirtais kremais labai daznai nesinaudoju) Bet kiek paskaitinejau SM, yra mamyciu baime dryziais nudegti, tai ir parasiau savo atsiliepimus po isbandymo, kad neapgaudinet ir nerasyt reklaminiu sukiu, is pirsto islauztu mirksiukas.gif .
Atsakyti
Parejo mano siuntinukas thumbup.gif Crystal XII ir Perfectly dark. Niu labai jau man jie faini abu, bet noriu paklausti jusu... Pirmasis, crystal XII pas mane kazkoks labai tirstas . Ar toks jis is tiesu ii turi buti? g.gif Nes ziauriai daug issinaudoja doh.gif uzteks gal kokiem 10 kartu, ne daugiau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Victoria'S'ecret @ 2008 07 21, 22:52)
Pieš soliariumą Australian Gold Crystal I ir Crystal Faces, o po naudoju Australian Gold Forever After.Viskuo esu patenkinta 100% vacation4.gif

gal gali plačiau apie Crystal face? ax.gif




Atsakyti