Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai

as irgi manau, kad kremai su bronzantais tik toms, kurioms reikia greito efekto...visada renkuosi ka nors naturalesnio ir idegis ilgiau issilaiko ir dryziu nebuna.
Atsakyti
o kur galima nusipirkt tu kremu g.gif tik soliariume ar ir pardoj buna
Atsakyti
as ta sweadish beauty firmos pirkau soliariume Sacharos... mokejau 130lt...
Atsakyti
QUOTE(Vaida1229 @ 2008 01 03, 22:05)
o kur galima nusipirkt tu kremu g.gif tik soliariume ar ir pardoj buna

siaip soliariumuose labai jau megsta pasiulyti visokiu kremu, tik mokek atsirinkti ir turek neplona pinigine smile.gif bet yra kas naudoja is to pacio drogo pirktus...nepasakysiu tik kaip jie ten vadinasi...
Atsakyti
O ką mergaites patartute naudot prieš soliariuma naudot apsauginius kremukus kokius?kokie geriausi? 4u.gif
Atsakyti
as ir is drogo esu naudojus ir vietoj perku.na skirtumo kazko nesu pastebejus tu kremu viskas nuo pacio soliariumo priklauso.o su bronzatoriais nemegstu,nebent reikia greito idegio
Atsakyti
QUOTE(karolina18 @ 2008 01 07, 20:06)
O ką mergaites patartute naudot prieš soliariuma naudot apsauginius kremukus kokius?kokie geriausi? 4u.gif


na, as tai isigijau Swedish Beauty Hemp creme, kaip ir raso, kad naturalus gan (kanapiu seklu ekstraktas, juros mineralai)...nors ka cia gali zinoti, daug gali prirasyti, bet man kazkokiu itin superiniu nereikia, o cia ir kaina is normalesniu, be jokiu ten bronzantu, nezinau...., as patenkinta siuo... ax.gif
p.s. o kai dave man toki kaip ir megineli pabandyti soliariume su bronzantais, tai nezinau...man taip nepatiko...kazkaip nenaturaliai, reikia moketi itin lygiai issitepti....
Atsakyti
Okokia kaina šito kremuko?nes aš galvoju,kad reikia pradėt naudot apsaugini kremuka nes taip niekad nenaudodavau apsauginiu kremuku tik parėjus iš soliariumo isitepdavau kūno pieneliu,bet kadangi dabar gavosi tokia reakcija per daug idėgiau nes šaltis purto kūnas visas raudonas nežinau kas darosi o sakykit mergaites kaip geriau naudot krema apsaugini prieš soliariuma ar po soliariumo bus didelis ačiū už patarimus. 4u.gif smile.gif
Atsakyti
va, dar cia yra apie kremukus pries ir po soliariumo: http://www.supermama...?...8639&st=492
siaip maniskis kainuoja 15ml. 18lt, 250ml, 119lt, as kai pirkau kartu su abonementu, pigiau dar kazkiek buvo, ilgai jis man naudojasi...
nors dar, aisku, ziurek pagal savo odele, jei tarkim nelabai idega, galbut gali reikti kazko "stipresnio"... o siaip manau, pries soliariuma naudoti svarbiau...o po issitepti galima ir kazkokiu drekinanciu kremuku ar losjonu ar kazkuo...tie spec atseit padeda "uzfiksuoti bei ilgiau palaikyti idegi"... g.gif
Papildyta:
[quote=karolina18,2008 01 08, 10:38]
bet kadangi dabar gavosi tokia reakcija per daug idėgiau nes šaltis purto kūnas visas raudonas nežinau kas darosi

gal per daug pasikaitinai arba tarkim buvo pakeistos lempos neseniai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2008 01 08, 12:40)


gal per daug pasikaitinai arba tarkim buvo pakeistos lempos neseniai? g.gif


Dar galima nusvilti, jei lempos per senos, t.y. senai keistos ir atitarnavusios savo valandų skaičių. Šiaip La bamboj griežta lempų kontrolė, jų net nenaudoja iik kol pasibaigs, keičia daug ankščiau, o vat Solisune pati vieną kartą nusvilau prieš pat vestuves, nuo senų lempų. Jos tada degina doh.gif
Atsakyti
Tai ir panašei taip nutiku matot aš tris kartus buvau soliriume,bet eėjau du kartus po 10min o pirma kart 8min gal per greit pavariau nes ten soliariumas stovimas ir labai stiprios lempos o dabar nežinau kaip eit toliau degintis nes abonimenta nusipirkus 100min. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
ir man šita tema aktuali - kaip tik dabar ieškau gero kremuko prieš deginimąsi soliariume. Aš gana ilgai gyvenau Vokietijoje, tai ten visuomet pirkdavau du atskirus kremukus - vieną veidui, kitą - kūnui. Geri kremukai buvo, tik dabar pavadinimą pamiršau blush2.gif O čia LT nuėjau i soliariumą, paprašiau dirbančios mergaitės, kad rekomenduotų kokį gerą kremą, tai davė su daug bronzatorių. Vienkartinio pakučio kaina 28lt. Efektas matėsi iš kart, bet po dušiuko nieko nebeliko g.gif Gal galit rekomenduot kokį kremą ir kur geriausia jų įsigyti? Mano oda rausva ir nelabai linkusi idegti greitai. 4u.gif Ačiū už pagalbą mirksiukas.gif
Atsakyti