Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai

QUOTE(eglincia @ 2008 07 18, 11:43)
Sveikos,as buvau isarius i siltus krastyus ir ten nelygiai idegiau,kazkokios demes liko ant slaunu,ranku...gali but nuo alergiju mano ir hormoniniu vaistu,bet jos ziuriu gerai pdeginbus galetu iruti.daba dar luptis pradejau kaikuriose vietose,tai mastau eiti i soliariujma islyginti...tai man daba laukti ,kol nusilups viskas,ar iskart jau eit ?

as kas antra diena daryciau kuno pilinga, ir kai baigciau luptis, tada eiciau i solika. kas is to, kad eisi dabar, jei prades luptis naujos vietos, vel nelygiai idegsi. na cia mano nuomone smile.gif
Atsakyti
as kuna pilingavau ir ten budama ,ir daba pilinguoju,tai matyt taip ir darysiu kol nusilups visur ,kur reikia...o nezinot kiek mazdaug laiko turi praeit,kol nusilups?
Atsakyti
QUOTE(eglincia @ 2008 07 18, 12:52)
as kuna pilingavau ir ten budama ,ir daba pilinguoju,tai matyt taip ir darysiu kol nusilups visur ,kur reikia...o nezinot kiek mazdaug laiko turi praeit,kol nusilups?

kiekvienam labai skirtingai. as apskritai nesilupu, mano mamai sis periodas trunka savaite - dvi.
Atsakyti
Nuo vakar turiu Kisses po soliko,tai kvepia taip kad pramusa kvepalus rolleyes.gif
Atsakyti
Man dabar didziausias atradimas Perfectly Dark is Swedish Beauty. Idegiau lygiai ,naturaliai...(nes nors ir soliariumo megeja esu,bet megstu naturaliai atrodanti idegi..o ne nudazyta). ax.gif Va tik kojom tenka naudoti specialu kremuka su kavos extraktu ir siek tiek bronzatu..nes ko gero visu kojos sunkiau idega.. g.gif o nesinori,kad butu sviesesnes uz visa kuna ax.gif

o degintis sauleje yra specialiu kremuku irgi..kurie ir apsaugo..ir skatina greitesni,grazesni idegi mirksiukas.gif nebutina tais aliejais terliotis.. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eddy: 18 liepos 2008 - 15:38
QUOTE(Malena @ 2008 07 18, 15:46)
Nuo vakar turiu Kisses po soliko,tai kvepia taip kad pramusa kvepalus rolleyes.gif

Ir as turiu, kvapas patinka wub.gif , bet man jis kazkaip sunkiai tepasi .. Tau normaliai ?
Atsakyti
Man tie aliejukai kazkaip nemaloniai atrodo... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eddy: 18 liepos 2008 - 15:43
O ka galite pasakyti apie sex kittens kremuka...Nezinau kodel, bet soliariume paemiau ji (vienkartini aisku) net nezinodama kas cia per do daiktas laugh.gif Bet man patiko jis.. thumbup.gif
Atsakyti
O gal ka zinote apie kremuka sex kittens?
Atsakyti
QUOTE(juratyte26 @ 2008 07 18, 16:16)
Ir as turiu, kvapas patinka wub.gif , bet man jis kazkaip sunkiai tepasi .. Tau normaliai ?


Man gerai tepasi ir greit issigeria.Biskiuka nusvilau,tai skausma gerai apmazino,oda rausva,bet skauda nedaug.
Atsakyti
O as pasiskaiciau teigiamu atsiliepimu ir isigijau si anticeliulitini, su lieknėjimo programa soliariumo krema Strapless ax.gif http://www.supre.com...ucts.aspx?id=38
user posted image
Dar neisbandziau, bet tikiuosi grazios rusvos odos, o jei ir celiulita bent kiek paznaibytu, butu isvis nerealu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(eglaite2 @ 2008 07 20, 16:25)
O as pasiskaiciau teigiamu atsiliepimu ir isigijau si anticeliulitini, su lieknėjimo programa soliariumo krema Strapless ax.gif http://www.supre.com...ucts.aspx?id=38
user posted image
Dar neisbandziau, bet tikiuosi grazios rusvos odos, o jei ir celiulita bent kiek paznaibytu, butu isvis nerealu thumbup.gif

Parasyk ispudzius, labai idomu! Galvoju gal ir man toki kremuka isbandyt?! Idomu soliuose pardavineja meginelius rolleyes.gif
Atsakyti