Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai

QUOTE(Larissa @ 2008 07 14, 13:05)
Sveikos,soliariumo subtilybių žinovės  4u.gif  ax.gif
užduosiu klausimą,tikiuosi nelabai supiksit  ax.gif paralelia skaitau temą,bet jau nuo antro puslapio jau susisuko man galva nuo pavadinimų ir informacijos gausos  doh.gif
šią savaitę einu į fotosesiją,bet kažkodėl ilgai svajojau ir per vėlai susigriebiau,kad man kažkokį gražesnį odos atspalvį neblogai būtų įgauti  g.gif dar galiu porą kartų į soliariumą nueiti...norėčiau paklausti,kokį kremą geriau paimti,kad nors koks efektas būtų?  g.gif ar jau beviltiška tikėtis ?  doh.gif taip supratau,kad su bronzantais geriau nerizikuoti,nes gali likt dėmių tuose vietose,kur oda nelygi (keliai,alkunės ir t.t.)imsiu tas vienkartines pakuotes,nes šiaip į soliariumus nevaikštau.būčiau labai dėkinga už atsakymus  blush2.gif  bigsmile.gif

soliko kremuose ne tokie bronzatai kaip sav. idegio kremuose. bent jau nesu girdejusi, kad liktu demiu. siulyciau AG CRYSTAL X, jis su bronzatais, matysis rezultatas daug greiciau.
Atsakyti
QUOTE(Mufasa @ 2008 07 14, 12:11)
soliko kremuose ne tokie bronzatai kaip sav. idegio kremuose. bent jau nesu girdejusi, kad liktu demiu. siulyciau AG CRYSTAL X, jis su bronzatais, matysis rezultatas daug greiciau.

4u.gif AG tai Australian Gold? esu visiškas nulis tuose reikaluose doh.gif
dėkoju už greitą reakciją ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Larissa @ 2008 07 14, 13:45)
4u.gif AG tai Australian Gold? esu visiškas nulis tuose reikaluose  doh.gif
dėkoju už greitą reakciją  ax.gif

taip, Australian Gold smile.gif
Atsakyti
Larissa, jei nori greitesnio idegio, rinkis krema su bronzantais. Su juo idegis matosi greiciau, taciau greiciau ir nusiplauna, nei tepantis kremu be bronzantu. Beje, del demiu tikrai gali ne kiek nesijaudinti, ju neatsiras, nes savaiminio idegio kremai ir kremai su bronzantais, skirti degintis soliariume, yra visiskai du skirtingi dalykai.
Atsakyti
QUOTE(Gelaite @ 2008 07 15, 13:36)
Larissa, jei nori greitesnio idegio, rinkis krema su bronzantais. Su juo idegis matosi greiciau, taciau greiciau ir nusiplauna, nei tepantis kremu be bronzantu. Beje, del demiu tikrai gali ne kiek nesijaudinti, ju neatsiras, nes savaiminio idegio kremai ir kremai su bronzantais, skirti degintis soliariume, yra visiskai du skirtingi dalykai.

4u.gif vakar nuėjau į soliariumą prie namų,jokių Crystal X nerasta ten, įsiūlė Swedish Beauty Chocolate Diamond g.gif nu po vieno karto kažkiek spalva pasikeitė..bet pakraupau nuo kremų kainų pas mus blink.gif toks jausmas,kad ant aukso gyslos (ar naftos g.gif ) sėdim ir pinigų neskaičiuojam doh.gif už mėginį 10 ml sumokėjau 20 Lt,o internetinėje pardėje viso buteliuko kaina 13 USD blink.gif
galvoju užsisakyti,tik nežinau kokį geriau: Tickled Pink ar Chocolate Silk g.gif gal kas patars? kiek skaičiau temą,kiti iš dažniausiai aptariamų man netiktų,nes oda jautri
Atsakyti
QUOTE(Larissa @ 2008 07 15, 14:05)
4u.gif vakar nuėjau į soliariumą prie namų,jokių Crystal X nerasta ten, įsiūlė Swedish Beauty Chocolate Diamond  g.gif nu po vieno karto kažkiek spalva pasikeitė..bet pakraupau nuo kremų kainų pas mus  blink.gif toks jausmas,kad ant aukso gyslos (ar naftos  g.gif ) sėdim ir pinigų neskaičiuojam  doh.gif už mėginį 10 ml sumokėjau 20 Lt,o internetinėje pardėje viso buteliuko kaina 13 USD  blink.gif
galvoju užsisakyti,tik nežinau kokį geriau: Tickled Pink ar Chocolate Silk    g.gif gal kas patars? kiek skaičiau temą,kiti iš dažniausiai aptariamų man netiktų,nes oda jautri

man tai tickled pink pats paciausias kiek esu isbandziusi thumbup.gif mano oda ir labai jautri, greit visokiu inkstiru ir spuogeliu atsiranda jei kas netaip, o va sitas kremukas liuks, nekemsa poru, matosi idegis. man jis simta kart geriau nei crystal X, crystalXII
Atsakyti
Man is naujoviu,tai- kas be bronzatu,tai Perfectly Dark yra super thumbup.gif ...o kas megsta pasibronzinti -Chocolate Diamond. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eddy: 15 liepos 2008 - 18:49
QUOTE(fyfokaite @ 2008 07 09, 00:37)
o as labai greitai ir be kremo idengu, tik gal tas idegis ne toks koks su kremu ax.gif

pavydziu blush2.gif
Atsakyti
Aš anksčiau naudojau su bronzantais, bet vasara tai siaubas. Tepliojasi viskas...
Tai geriau jau be bronzantu.
Patinka Australian Gold smile.gif

Atsakyti
ka rinktis: ar perfectly dark ar dark secrets? su kuriuo greiciau idegama ir ilgiau islieka idegis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mufasa @ 2008 07 17, 20:17)
ka rinktis: ar perfectly dark ar dark secrets? su kuriuo greiciau idegama ir ilgiau islieka idegis? g.gif


Rinkis dark secrets mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pelytea: 17 liepos 2008 - 22:08
Sveikos,as buvau isarius i siltus krastyus ir ten nelygiai idegiau,kazkokios demes liko ant slaunu,ranku...gali but nuo alergiju mano ir hormoniniu vaistu,bet jos ziuriu gerai pdeginbus galetu iruti.daba dar luptis pradejau kaikuriose vietose,tai mastau eiti i soliariujma islyginti...tai man daba laukti ,kol nusilups viskas,ar iskart jau eit ?
Atsakyti