Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai

Negundykit, o ir man tuoj reikes to dark secrets lotuliukas.gif
Atsakyti
ieškojau info apie šitą kremą, bet nieko neradau ax.gif
labai norėčiau atsiliepimų 4u.gif
user posted image
Atsakyti
as toki dar bish gal durnavota klausima turiu. O gal sakau tinka i soliariuma einant teptis idegi skatinanciu aliejumi, kuris skirtas saulei, bet ne soliariumui ? Pas mane toks yra su alyvuogiu aliejum Deep tanning ir spf 5 atrodo. Nes cia kazkas bande su soliariuminiu po saule degintis ir nieko. tai manau gal ir atvirkstinis variantas galimas? gal kas bandet? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2008 06 30, 19:52)
cia kazkas bande su soliariuminiu po saule degintis ir nieko. tai manau gal ir atvirkstinis variantas galimas? gal kas bandet?  blush2.gif


Su soliariuminiu saulėje ima ir dar kaip, tiesiog labai atsariai reikia, nes „sudegti“ labai lengva doh.gif O dėl atvirkštinio - nieko neįdegsite, be to oda nusausės. Pirmuosius porą mėnesių, kol dar žalia buvau soliariumuose, kai deginausi, tai tepdavausi su SPF, tai nepamenu, kad būčiau įdegus g.gif na GAL KAŽKIEK, bet tai dabar aš per vieną kartą labiau įdegu nei tada per porą savaičių su SPF deginantis...
Atsakyti
QUOTE(Lelinka @ 2008 06 29, 13:03)
Kiek mokejai? kaip suprantu siunteisi.

Nepamenu,sunku man su kainom,bet nedaug,gal kokiu 70lt.

Vitulka,jei taves nuo bronzantu neberia tai gerai,mane beria.

QUOTE(svetelis @ 2008 06 30, 19:52)
as toki dar bish gal durnavota klausima turiu. O gal sakau tinka i soliariuma einant teptis idegi skatinanciu aliejumi, kuris skirtas saulei, bet ne soliariumui ? Pas mane toks yra su alyvuogiu aliejum Deep tanning ir spf 5 atrodo. Nes cia kazkas bande su soliariuminiu po saule degintis ir nieko. tai manau gal ir atvirkstinis variantas galimas? gal kas bandet?  blush2.gif

Negalima!Soliariume soliariumo kosmetika,saulej filtrai.
Atsakyti
as labamboj dabar nusipirkau meginuka(vienam kartui) chocolate indulgence. bet nzn arba ta mergaite susimaise arba tada nezinau... g.gif man jis visiskai toks pat kaip tickled pink... tik gal skystesnis man tas tickled pink... gal mergaites, kas bandet chocolate indulgence.
Atsakyti
O kaip tuos kremus pries ir po naudoti reikia? Ar namie galima issitepti ar nestis i soliariuma ir pries gulantis degintis teptis? tas pats klausimas ir kremukui po soliariumo, ar galima namie?
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2008 07 08, 11:05)
O kaip tuos kremus pries ir po naudoti reikia? Ar namie galima issitepti ar nestis i soliariuma ir pries gulantis degintis teptis? tas pats klausimas ir kremukui po soliariumo, ar galima namie?


Prieš: išsitepti reikia prieš pat einant deginantis, t.y. kabinoje.
Po: išsitepti reikia ne mažiau kaip po 4 valandų po deginimosi, nes gali likti dryžiai, be to tą laiką dar formuojasi įdegis.
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2008 07 08, 11:30)
Prieš: išsitepti reikia prieš pat einant deginantis, t.y. kabinoje.
Po: išsitepti reikia ne mažiau kaip po 4 valandų po deginimosi, nes gali likti dryžiai, be to tą laiką dar formuojasi įdegis.


Aciu
Atsakyti
o as labai greitai ir be kremo idengu, tik gal tas idegis ne toks koks su kremu ax.gif
Atsakyti
Na kremu po soliariumo tikrai galima teptis ir anksciau nei po 4h!Ir jokiu dryziu nelieka. Be to, nebutina pirkti specialaus kremo,skirto teptis po soliariumo, galima tiesiog naudoti paprasta kuno losjona ar kuno pieneli. O vat kremai pries soliariuma yra butini ir jokiu budu netinka kremai,skirti degintis sauleje.
Atsakyti
Sveikos,soliariumo subtilybių žinovės 4u.gif ax.gif
užduosiu klausimą,tikiuosi nelabai supiksit ax.gif paralelia skaitau temą,bet jau nuo antro puslapio jau susisuko man galva nuo pavadinimų ir informacijos gausos doh.gif
šią savaitę einu į fotosesiją,bet kažkodėl ilgai svajojau ir per vėlai susigriebiau,kad man kažkokį gražesnį odos atspalvį neblogai būtų įgauti g.gif dar galiu porą kartų į soliariumą nueiti...norėčiau paklausti,kokį kremą geriau paimti,kad nors koks efektas būtų? g.gif ar jau beviltiška tikėtis ? doh.gif taip supratau,kad su bronzantais geriau nerizikuoti,nes gali likt dėmių tuose vietose,kur oda nelygi (keliai,alkunės ir t.t.)imsiu tas vienkartines pakuotes,nes šiaip į soliariumus nevaikštau.būčiau labai dėkinga už atsakymus blush2.gif bigsmile.gif
Atsakyti