Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai

Sveikos,

kokį patartumėt kremą kojoms soliariume, nes labai jau sunkiai įdega doh.gif galvoju gal specialiai kojytėms geriau būtų ax.gif
Atsakyti
ar galit man patarti koki krema rinktis 1.Puppy Love su BodyBlush
2. Cheeky Brown 3. Austalion gold bearly legal. Man nereikia labai intensivaus idegio, tesiog kad butu grazi,lygi spalva ir ilgai laikytusi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Indi @ 2008 06 16, 22:11)
ar galit man patarti koki  krema rinktis 1.Puppy Love su BodyBlush
2.  Cheeky Brown 3. Austalion gold bearly legal. Man nereikia labai intensivaus idegio, tesiog kad butu grazi,lygi spalva ir ilgai laikytusi. 4u.gif

Aš tai patarčiau pabandyti puppy love....man jis labiausiai patiko smile.gif o vamergaitės patarkit koks kremukas T45 geriausias? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Godute @ 2008 06 17, 10:50)
Aš tai patarčiau pabandyti puppy love....man jis labiausiai patiko smile.gif o vamergaitės patarkit koks kremukas T45 geriausias? g.gif


siaip as turiu swedish beauty stunning T45, man jis labaj geras, tik wa pradzioj gal nuo silpnesiu bandykit, o jei bandet tada galit bandyt SB stunning su T45, tikraj geras kremas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pelytea: 19 birželio 2008 - 09:40
QUOTE(pelytea @ 2008 06 19, 12:08)
siaip as turiu swedish beauty stunning T45, man jis labaj geras, tik wa pradzioj gal nuo silpnesiu bandykit, o jei bandet tada galit bandyt SB stunning su T45, tikraj geras kremas 4u.gif

pelytea, o koki kremuka naudoji veidui? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mufasa @ 2008 06 19, 15:26)
pelytea, o koki kremuka naudoji veidui? smile.gif


veidui naudoju SB perfectly dark 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Indi @ 2008 06 16, 22:11)
ar galit man patarti koki  krema rinktis 1.Puppy Love su BodyBlush
2.  Cheeky Brown 3. Austalion gold bearly legal. Man nereikia labai intensivaus idegio, tesiog kad butu grazi,lygi spalva ir ilgai laikytusi. 4u.gif


Ne visoms patinka tas BodyBlush, būna, kad raudonis nedingsta ~2 dienas. Cheeky Brown ir Bearly Legal su bronzantu, skirtumas tas, kad Bearly Legal su kanapėm, t.y. drėkina geriau.
Papildyta:
QUOTE(imidzz @ 2008 06 16, 14:41)
Sveikos,

kokį patartumėt kremą kojoms soliariume, nes labai jau sunkiai įdega  doh.gif  galvoju gal specialiai kojytėms  geriau būtų  ax.gif


Kojytėms yra Tanny Max'o Sexy Dating Legs kremukas dviejų tipų, vienas natūralus, kitas su tinlingiu.
Atsakyti
QUOTE(Ado mama @ 2008 05 29, 01:08)
kaip uzsisakyti kremuku pas LUka?

išsirink ko norėtumei, išsaugok nusicopinusi ant wordo ir nusiųsk jai e-mailu. Kaina paskaičiuok (kaina kremo e-parduotuvėje, +15proc. +5 usd maždaug už vieną kremuką ir viską padaugink iš 2,35 )

QUOTE(pelytea @ 2008 06 01, 10:34)
http://thesupplenet.com/ , bent jau as tai is cia renkuosi biggrin.gif

aš taip pat tik iš čia siunčiuosi per luką arba rudaplaukę priklausiomai nuo to kuri pirma užsakinėja smile.gif ir aš ir mano kolegės laabai patenkintos nes kaina tikrai beveik 2k o kai kurie ir 3k pigesni nei LT su visais parsiuntimais jau.

QUOTE(viol @ 2008 06 06, 20:35)
kad as labai bijau is ten siustis, girdejau, kad kartais ir neorginaliu pasitaiko...paprasto kremuko ir siaip galiu prisipirkti biggrin.gif

per e-bay ir aš nesiunčiu nieko niekada, pasimokiau kai kartą Š*** gavau, su galiojimu pasibaigusiu ir t.t.

QUOTE(Indi @ 2008 06 16, 22:11)
ar galit man patarti koki  krema rinktis 1.Puppy Love su BodyBlush
2.  Cheeky Brown 3. Austalion gold bearly legal. Man nereikia labai intensivaus idegio, tesiog kad butu grazi,lygi spalva ir ilgai laikytusi. 4u.gif

su BodyBlush natūralesnis įdegis, jei nenori bronzantų tai AG Puppy Love visai geras, aš turėjau SB Chokolad Silk irgi laabai patiko, dabar naudoju su bronzantais nes deginuosi jau tikrai ne pirmas ir ne trečias mėnuo blush2.gif
o veidui turiu Tropical Diamonds "Fresh Kivi face Bronzing Cocktail Cream iš TannyMax - pirkau sacharoje 100ml 56lt. parsisiųsčiau bet nerandu jo e-parduotuvėse.
Papildyta:
Tiesa, pati naudoju po soliariumo iš SB Endless - dabar užsisakiau iš AG Kisses smile.gif
Endless man labai patinka bet drėkinimo trūksta vis tiek, tai papildomai prieš naktį tepuosi VS losijonu kuris intensyviai drėkina, merginos giria AG Kisses - tai kai turėsiu abu galėsiu parašyti kuris geresnis smile.gif
O prieš turiu kelis ir naudoju pagal nuotaiką: SB Simpli Divine, SB Ravishing, Caribien Gold - kremuką kuris visada bardačioke mašinoje smile.gif tai pav vis negaliu prisiminti ir po kelių savaičių turėsiu AG Crystal X smile.gif
Einu į savaitę 2kartus po 15min būnu jei ne turbo sol. jei galingiausiuose tai 12min. o kremuko negailiu ir išsitepu laabai gausiai, iš pradžių visą kūna, paskui kruopščiai veidą ir paskui vėl kūno sunkiau degančias vietas- reziume - kojos ir užpakaliukas labai gerai įrudęs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2008 06 22, 18:48)

Tiesa, pati naudoju po soliariumo iš SB Endless -  dabar  užsisakiau  iš AG Kisses smile.gif
Endless man labai patinka bet drėkinimo trūksta vis tiek, tai papildomai prieš naktį tepuosi VS losijonu  kuris intensyviai drėkina, merginos giria AG Kisses  - tai  kai turėsiu abu galėsiu parašyti kuris geresnis smile.gif



O bandei gal ir AG Forever after? smile.gif
Atsakyti
Negaliu atsidziaugti:
user posted image wub.gif wub.gif
Esu bandziusi tikrai daug kremuku,bet sitas pats mylimiausias.Mano veido oda misri-riebi,kuno normali-sausa,o sis kremas pirmasis kuris tiko ir kunui ir veidui-nekemsa poru,nuostabiai drekina,naturalus bronzantai nedazo,idegis naturalus ir labai lygus.Isejus is soliariumo oda svyti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 06 29, 13:58)
Negaliu atsidziaugti:
user posted image wub.gif  wub.gif
Esu bandziusi tikrai daug kremuku,bet sitas pats mylimiausias.Mano veido oda misri-riebi,kuno normali-sausa,o sis kremas pirmasis kuris tiko ir kunui ir veidui-nekemsa poru,nuostabiai drekina,naturalus bronzantai nedazo,idegis naturalus ir labai lygus.Isejus is soliariumo oda svyti wub.gif

Kiek mokejai? kaip suprantu siunteisi.
Atsakyti
Noreciau pirma karta isigyti kremuka pries deginantis soliariume, kad tiktu ir veiduka tepti. Mano oda sakyciau rusva, vidutine, kuno oda gana sausa. Patarkit , koki kremuka isigyti, kaip supratau geriau be bronzatoriu.
Taip pat koki kremuka isigyti po soliariumo ir ar butina ji tureti.
Busiu dekinga zinovems 4u.gif
Atsakyti