Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai

QUOTE(viol @ 2008 06 06, 20:35)
kad as labai bijau is ten siustis, girdejau, kad kartais ir neorginaliu pasitaiko...paprasto kremuko ir siaip galiu prisipirkti biggrin.gif


Jau tris mėnesius 99% kosmetikos perku ten. Nei karto nebuvo taip, kad gaučiau šlamštą.

Užtenka žiūrėti, ką perki ir tiek mirksiukas.gif

Na o dėl kremukų, tai žinoma, viską galima ir čia gauti, bet aš pvz. mėgstu pirkti 30-70% pigiau nei pas mus. Ebay tam puiki vieta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Summer-In-Paris: 06 birželio 2008 - 20:06
QUOTE(liusita @ 2008 06 04, 22:48)
Sveikos, o ka galetumet pasakyti apie Pink Diamond?  4u.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liusita @ 2008 06 07, 15:33)

o su tinglu ar be jo? esu bandziusi su tinglu, visai nieko pasikandziojo. bet jei labai jautri oda, geriau is pradziu pabandyti ant nedidelio odos plotelio. idegis visai rudas, ilgai issilaiko smile.gif o be tinglo nesu bandziusi cool.gif
Atsakyti
QUOTE(liusita @ 2008 06 04, 22:48)
Sveikos, o ka galetumet pasakyti apie Pink Diamond?  4u.gif


Su tinlingiu. T2, jei neklystu. Nelabai stipriai dilčios, nepatartina veido teptis, bet kai kurios vis tiek tepasi...
Atsakyti
niekada einant i soliariumus jokio kremo nenaudoju,tik po naudoju tiesiog vis kuno losijona smile.gif
Atsakyti
Mano klausimas toks gali būti keistas: kaip amnot ar kremas soliariumui veikia ir ant paprastos saulutės deginantis? blush2.gif

QUOTE(viol @ 2008 06 06, 19:35)
kad as labai bijau is ten siustis, girdejau, kad kartais ir neorginaliu pasitaiko...paprasto kremuko ir siaip galiu prisipirkti biggrin.gif


siunčiausi, labai gerą gavau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulia @ 2008 06 09, 17:34)
Mano klausimas toks gali būti keistas: kaip amnot ar kremas soliariumui veikia ir ant paprastos saulutės deginantis?  blush2.gif
siunčiausi, labai gerą gavau wink.gif

jei turi galvoje apsauga nuo kenksmingu saules spinduliu, vienareiksmiskai NE.
Atsakyti
QUOTE(Mufasa @ 2008 06 09, 16:54)
jei turi galvoje apsauga nuo kenksmingu saules spinduliu, vienareiksmiskai NE.


nea, turiu omeny geresnį įdegį, greitesnį.
Atsakyti
QUOTE(mamulia @ 2008 06 09, 16:04)
Mano klausimas toks gali būti keistas: kaip amnot ar kremas soliariumui veikia ir ant paprastos saulutės deginantis?  blush2.gif


Tikrai veikia ir dar stipriau. Pati porą kartų deginausi taip: išsitepiau SPF 6 visą kūną, o rankas ir kojas ant viršaus soliariumo kremu su 3 bronzantais. Vakare rankos labai rudos buvo, kojos irgi šiek tiek parudo (jos man sunkaii dega).

Šiaip ko gero nederėtų taip elgtis, bet labai rūpėjo išbandyt blush2.gif

O nudegti tai nenudegiau visai, viskas gerai odai.
Atsakyti
Pupos, jungiates: http://www.skelbiu.lt/3971645.html

Nuo kiekio daro nuolaidas smile.gif

Prasau i AZ, kas jungiasi?
Atsakyti
QUOTE(zai zai 25 @ 2008 06 09, 03:03)
niekada einant i soliariumus jokio kremo nenaudoju,tik po naudoju tiesiog vis kuno losijona smile.gif



Kaip sekasi, ar gerai nudegi. Aš irgi žadu nenaudoti jokio kremo.


Atsakyti
Esu isbandziusi nemazai kremu, siuo metu naudoju SB Purlely Divine, bet dar tik karta buvau silpnam soliariume tai idegio nematyti. Bet labai skaniai kvepia wub.gif ir oda svelnute svelnute mirksiukas.gif
Siaip labiau patinka man Australian Gold kremai patinka Infamous geras. Naudojau dar Funky Monkey tai taip pat patiko labai smile.gif o po soliariumo Forever After tai is vis nerealus!

Beje turiu visiskai nauja krema Swedish Beauty Perfectly Dark. Jei kas nori galiu uz 140LT atiduoti 4u.gif
Atsakyti