Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai

[quote=super_inga,2008 05 14, 22:45]

Dar labai geras Swedish beauty Stunning. Su T45. Jau taip padilgcioja bet tada toks tamsus idegis buna, kaip prie juros pasideginus. rolleyes.gif

del stunning t45 sutinku, labaj geras kremas ir tamsus idegis, ieskojau kaip tik tokio kuris butu be bronzatu, bet su tingle ir nei kiek nesigailiu, kad parsisiunciau wisa bonka thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(eglincia @ 2008 05 17, 14:45)
turiu AG crystal V ir SB pricless...kuri geriau veidui naudot?


as naudojau AG crystal veidui, tai nusiskundimu neturiu, o del SB Priceless nieko negaliu pasakyti, nes nebandziau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(_mamka_ @ 2008 05 01, 20:45)
Yra nemazai tarpininkiu, bet soliariumo kremus as perku pas Luka 4u.gif



QUOTE(VB_Glamour @ 2008 05 02, 08:30)
as taipogi pas Luka  drinks_cheers.gif


Aš irgi pirkau pas Luką thumbup.gif

QUOTE(Linoshka @ 2008 05 02, 09:57)
as vat irgi ziurinejau pas ja vakar, o ziurekit tai galutine kaina gaunasi kremo kaina + 15proc + shipingas(?) + atsiuntimas i Lt ania? Vat idomu butu suzinot, kiek panasiai kainuoja viskas smile.gif


Taip ir išeina smile.gif Aš pvz. siunčiausi Perfectly Dark, viską sudėjus (ir su atsiuntimu) man kainavo apie 89Lt bigsmile.gif Tuo tarpu, kai La Bamboj toks pats kremas kainuoja 269Lt swoon.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Finna: 22 gegužės 2008 - 12:32
O mano per uzsakyma kainavo 70 lt, kai soliariumuose 230.
Atsakyti
QUOTE(Jovita23 @ 2008 05 22, 17:25)
O mano per uzsakyma kainavo 70 lt, kai soliariumuose 230.

o kaip kremu kokybe, ju galiojimas, nieko keisto nesat pastebejusios?
Atsakyti
QUOTE(Mufasa @ 2008 05 22, 22:32)
o kaip kremu kokybe, ju galiojimas, nieko keisto nesat pastebejusios?


as taip pat pirkau is lukos ir nieko blogo negaliu pasakyti apie krema, wiskas ok thumbup.gif be to soliariumas uzsideda labai dideli atkaini, tad nieko nuostabaus, kad kaina laaabai skiriasi smile.gif
Atsakyti
Tai vat, užsisakiau ir aš savo issvajotąji Tickled Pink iš Lukos, tai su viskuo gavosi 66 lt 4u.gif bet aš vis viena nesuprantu, kokiu būdu galima užsidėt beveik 150 proc. antkainį? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Linoshka @ 2008 05 23, 14:45)
Tai vat, užsisakiau ir aš savo issvajotąji Tickled Pink iš Lukos, tai su viskuo gavosi 66 lt  4u.gif bet aš vis viena nesuprantu, kokiu būdu galima užsidėt beveik 150 proc. antkainį? g.gif


O kokiu būdu galima užsidėti 400 proc. antkainį? doh.gif Kalbu apie Crystal XII...
Siaubas, kai pagalvoji rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2008 05 23, 14:19)
O kokiu būdu galima užsidėti 400 proc. antkainį? doh.gif Kalbu apie Crystal XII...
Siaubas, kai pagalvoji rolleyes.gif

O tuo, kad perkant is tiesioginiu atstovu kremus mokamas muitas, pvm, sumokma uz soliariumo studijos islaikyma, darbuotojos atlyginima ir pan., o dar ir uzdirbt reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2008 05 23, 15:32)
O tuo, kad perkant is tiesioginiu atstovu kremus mokamas muitas, pvm, sumokma uz soliariumo studijos islaikyma, darbuotojos atlyginima ir pan., o dar ir uzdirbt reikia  biggrin.gif


Nu tai jo, bet tai kokiu būdu išsilaiko kitos firmos, kurių priemonės iš Amerikos irgi? Ir tikrai nesideda 400 proc antkainiu smile.gif Turbūt niekas neužsideda tokio antkainio kaip soliariumuose smile.gif
Atsakyti
perskaitykit naujam cosmo straipsni apie mergina, mirusia nuo vezio, nes per daug degindavosi soliariume. Kazkaip labai sukrete ir noras degintis praejo.
Atsakyti
QUOTE(Jovita23 @ 2008 05 23, 18:29)
perskaitykit naujam cosmo straipsni apie mergina, mirusia nuo vezio, nes per daug degindavosi soliariume. Kazkaip labai sukrete ir noras degintis praejo.


Jau skaičiau. Jo, šiaip žiauru. Bet matai, aš nei kiek nesistebiu, jog taip įvyko - mergaitė šviesiaodė, o dešimt seansų kas antrą dieną ir tamsesnei odai būtų per daug. Bet kas, kas vartojama nesaikingai ir neatsakingai vėliau ar dažniau baigiasi liūdnai sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mufasa @ 2008 05 22, 20:32)
o kaip kremu kokybe, ju galiojimas, nieko keisto nesat pastebejusios?


Tikrai nieko blogo ar keisto nepastebėjau schmoll.gif Buvau pirkus Perfectly Dark mėginuką La Bamboj- jokio skirtumo ax.gif Tik kaina hihihi.gif
Atsakyti