Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai

As tai esu bandzius kremuku pries soliariuma ir po ivairiausiu. Siaip naudojant kremus pries soliariuma su bronzantais idegis greiciau nusiplauna nei naudojant krema be bronzantu. O del kremu po soliariumo,manau kad specialiems brangiems kremams neverta leisti pinigu, as kiekviena diena naudoju garnier drekinama pieneli,kuris kuo puikiausiai tinka ir is kart po soliariumo.
Atsakyti
QUOTE(Eglucius @ 2008 05 13, 11:55)
manau , kad tu geriau neizikuok , su soliariumo kremu degintis saulej, ar atvirksciai...  unsure.gif  o del alieju , tai nezinau. reiktu paklaust tu bobuciu pleze ka jos naudoja, kad net juodos vaiksto smile.gif

Na, esu mačius, kad daug žmonių purškiasi kažkokiu aliejuku, toks patamsintas permatomas buteliukas, jis, matyt, kažkoks apsauginis gal... g.gif nes anksčiau niekada jokių priemonių deginantis prieš saulę nenaudojau (esu linkusi greit įdegti). Tiesiog norisi kokio aliejaus dėl odos drėkinimo.
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2008 05 13, 13:47)
Na, esu mačius, kad daug žmonių purškiasi kažkokiu aliejuku, toks patamsintas permatomas buteliukas, jis, matyt, kažkoks apsauginis gal...  g.gif  nes anksčiau niekada jokių priemonių deginantis prieš saulę nenaudojau (esu linkusi greit įdegti). Tiesiog norisi kokio aliejaus dėl odos drėkinimo.

Esu maciusi Garnier purskiama aliejuka su apsauga smile.gif Pati naudoju Clarins tepama aliejuka -zele su apsauga mirksiukas.gif
Atsakyti
As isbandziau daugeli senesniu seriju Australian Gold kremukus. Mano megstamiausias yra HOT . Jau antra turiu. Jis be bronzantu ir man labai patinka. Kadangi esu tamsaus gymio man kremai su bronzantais nepatinka, kazkoks gelsvesnis atspalvis odos buna ,o va be tai gerai.
Dar labai geras Swedish beauty Stunning. Su T45. Jau taip padilgcioja bet tada toks tamsus idegis buna, kaip prie juros pasideginus. rolleyes.gif
O stai po deginimosi man labai geras Australian Gold Forever after,jis ir po duso man pagelbeja ir po soliariumo naudoju.. wub.gif
Atsakyti
isbandziau siandien SB Pricless tai toks nieko,to blusho kaip ir nejauciau,bet kvapas man patiko,toks ala sokoladinis wub.gif
Atsakyti
Man taip pat po soliariumo geriausias yra Garnier body tonic smile.gif , pasidomejau specialiu kremu po deginimosi sudetimi, tai ji yra tokia pati kaip ir daugumos kuno pieneliu ar losjonu.
Atsakyti
as taip pat neperku spec. losjono po soliariumo. ju pagrindine paskirtis - drekinti, o ta paprastai daro visi losjonai, tik vieni daugiau, kiti maziau. man patinka TBS kuno sviestai (jiems analogo nerandu), o vasara lengvesnis lorealio pienelis.
Atsakyti
Katik pirma karta isbandziau Swedish beauty krema "dark secrets" tai dar nesupratau patiko man jis ar ne ax.gif Na faina tuo kad jis turi svytinciu daleliu tai dabar oda dailiai atrodo ir nesunkus toks, kaip supratau jis ne su bronzantais o ju pakaitalais tai man tai patinka, nes bronzantai kazkaip apsunkina oda, neleidzia jai kvepuot doh.gif Kvapas.. Na smirda kaip ir dauguma biggrin.gif Bet rodos ne taip intensyviai bigsmile.gif

O po deginimosi naudoju Hempz losjona, tai na losjonas kaip losjonas, matyt stebuklu ne vienas nedaro biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(witchcraft @ 2008 05 17, 12:21)
Katik pirma karta isbandziau Swedish beauty krema "dark secrets" tai dar nesupratau patiko man jis ar ne  ax.gif Na faina tuo kad jis turi svytinciu daleliu tai dabar oda dailiai atrodo ir nesunkus toks, kaip supratau jis ne su bronzantais o ju pakaitalais tai man tai patinka, nes bronzantai kazkaip apsunkina oda, neleidzia jai kvepuot  doh.gif Kvapas.. Na smirda kaip ir dauguma  biggrin.gif Bet rodos ne taip intensyviai  bigsmile.gif


As irgi is pradziu nesupratau,o supratau kita diena kai pamaciau grazu idegi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 05 17, 11:28)
As irgi is pradziu nesupratau,o supratau kita diena kai pamaciau grazu idegi wub.gif


Tikiuosi ir as ji pamatysiu ryt lotuliukas.gif
Atsakyti
turiu AG crystal V ir SB pricless...kuri geriau veidui naudot?
Atsakyti
TBS kūno kremukai mano mylimiausi wub.gif O dėl kremukų į soliariumą, tai manau, kad jų nereikėtų labai sureikšminti. Aisqu einant i soliariumą reikėtų naudoti kremuką, tačiau po soliariumo manau ir tiesiog drėkinantis tinka 4u.gif
Papildyta:
Einant į sokiariumą turėjau omeny specialų kremuką 4u.gif
Atsakyti