Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai

QUOTE(^^liutuke @ 2008 05 10, 19:11)
atsakysiu as  bigsmile.gif Priceless su bronzantais, o perfectly dark ne smile.gif Priklausomai ka labiau megsti mirksiukas.gif Bet del priceless buvo nekokiu atsiliepimu jei gerai pamenu, todel jei su bronzantais rinkciausi pvz. tickled pink  wub.gif



esu naudojus is SB amareto kazkoki.. bet man tie brinzatoriai nusiplauna ir vel kaip suris sad.gif tai gal tada geriau tas perfectly dark...butu rolleyes.gif


o cia dar kalba apie crystal I, o ar tas efektingesnis gal uz ta SB perfect dark smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglucius: 10 gegužės 2008 - 21:47
QUOTE(Malena @ 2008 05 10, 12:40)
Kai buvau paskutini karta isbandziau ir labai patiko Dark Secrets wub.gif Oda poto svyti panasiai kaip nuo meteoritu.Ejau namo be pudros o oda gerai atrode.Idegis irgi nenuvyle.


nu kadangi malenos skoniu labai pasitikiu smile.gif tai bandysiu ir as smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juratyte26 @ 2008 05 10, 19:36)
Po soliariumo tai man nerealus BODY KISSES wub.gif


Turiu! 4u.gif Skaniai kvepia.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 05 10, 21:21)
Turbut tokiam indeli mazai ipilta..
Matai as su nuolaida perku,tai kainos neissidemejau,nes dar ir degintis variau smile.gif

Aisku, vadinasi siandien bandysim bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2008 05 10, 20:04)
Kvapai tai daugumos tiesiog užburiantys thumbup.gif

O kaip įdegis nuo šito kremuko? Ar neišsausėja oda? g.gif Ar greitai į rudumą nueina?

Niu aš soliariume buvau tik 3 kartus po 4 min., tačiau įdegis tikrai gražus mirksiukas.gif O del odytės sausumo, tai nepastebėjau, kad sausintu g.gif Tikrai nepastebėjau jokio skirtumo tarp naudoto Australian Gold kremuko, kurio kaina žymiai idesnė buvo,ir šito kremuko. Tik manau, kad jis gali netikti jautriai odai, nes kvapiųjų medžiagų tikrai yra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglucius @ 2008 05 10, 22:46)
esu naudojus is SB amareto kazkoki.. bet man tie brinzatoriai nusiplauna ir vel kaip suris sad.gif tai gal tada geriau tas perfectly dark...butu 
o cia dar kalba apie crystal I, o ar tas efektingesnis gal uz ta SB perfect dark

be jokios abejones-kremai su daug bronzatu duoda greita efekta..bet..greitai nusiplauna-todel patariu,naudoti naturalius,su body blush,ar tinglu-kas dilgciuku nebijo..kremukus.Studijuokite ,ka jums siulo,ka perkate.. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(uk-girl @ 2008 04 15, 15:06)
Norejau paklusti pas koki pardaveja perki per e-bay  ir ar kremuku kokybe gera na tikri   nes zinau varianta kai pirko per ebay tai tik buteliukas buvo tikras o kremas kaskoks sss supiltas 
Pati noriu uzsisakyti per ebay nes ten 3 kart pigiau bet bijau kad gausi nesamone 

e-bay daug padirbtu kremuku-todel pirkite tik is isbandytu pardaveju..(jei kazkas jau perka pas ji) ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2008 04 18, 18:43)
Aha, aš irgi į šitą seilę varvinu, mačiau ebay visą rinkinuką šitos serijos: step 1, step 2 ir veidui.

Turiu dar poros kremų likučių, tai pabaigus reikės gal suzirikuot Šiaip California Tan nelabai mačiau, kad Lietuvoje kur pardavinėtų g.gif O tokie kokybiški produktai. Tik nelabai nusimanau ką, reik pradėt domėtis

...gal nepardavineja,bet uzsakyti visuomet galima .. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(gulfos @ 2008 04 24, 20:41)
as tai naudoju va toki

user posted image
Hosted on Fotki

siaip labai geras losjonas, gal truputi sunkiau geriasi, bet man labai patinka, kur buna su hot bronzer, tada dvigubai greiciau idegi
Papildyta:
veidas man irgi visada baltas, gal kiek po soliariumo paruduoja, bet labai greit isbalteja, tai as visada naudoju savaiminio idegio serveteles, man jos geriausios, su savaiminio idegio kremais nemoku elgtis, man visada demem paruduoja

nu nesuprantu..mano veidas su kremais rudas.. g.gif ir be bronzatu.. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Isabelle @ 2008 04 25, 08:07)
kiek tik kremu nebandziau....ir pigesnius ir brangiausius..kiek pinigu ant ju isleista.........bet atradau atradima.....kad be jokiu kremu kunas lygiau ir graziau idega....nesiginciokit nepabandziusios.......

po visu kremu po soliarumo mano kuna paberdavo ten kur reibios vietos..peciai ir nugara...bet galvodavau kad visada berai tai ir paberia....baltos demes patoviai atsirasdavo kur nors ant kuno....

o dabar keturis kartus einu be jokiu kremu......idegu lygiau......spuogeliai dingsta(isdziusta) o ne atsiranda po kremu.....ir jokiu baltu demiu....... thumbup.gif

kremu drekinanciu pasitepu is karto po soliarumo.....o po duso kuna istepu aliejum......kuno idegis be soliariuminiu kremu zymiai naturalesnis grazesnis ir lygenis....

pasakaiu draugei kad nebenaudoju kremu...ir ji pabade......jai visada baltos demes ant ranku atsirasdavo.....po keliu kartu be kremo jai jokiu baltu demiu daugiau neatsirado.....ji irgi kremu ivairiu bande...

mano isvada tokia taip kad as geriau pinigus isleisiu geram dekinanciam kremui nei soliariumo kremui.....

gal but tavo oda yra problematiska.. g.gif bet turint sveika,nejautria,nealergiska oda..jokiu berimu niekada nebus..idegis grazus..odel baltu demiu:tai organizme netolygiai pasiskirsto melaninas-bet tam irgi yra iseitis -kremai su M.A.P-melanino susidarymą skatinantys komponentai, kurie paruošia odą deginimuisi ir užtikrina tolygia melanino gamyba ir tolygu jo pasiskirstyma 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eddy: 12 gegužės 2008 - 11:46
Egliukai ir kitos zinoves, kreipiuosi i jus su tokiu klausimu. Pradejau vaikscioti pas kosmetologe, mano oda riebi, greit uzsikemsa, darosi spuogeliu. Ji man sako, kad eidama degintis tik kuna tepciausi soliariumo kremu, o tegul veidas dega naturaliai, nes kremas labai kemsa poras ir tt. Kazin ar galiu taip deginti be jokio kremo, gal pirkti spec. veidui? Siaip naudoju visad su bronzantais, tai jei be kremo deginsiuos, labai spalvos skirsis. Zodziu, nzn ka daryt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jovita23 @ 2008 05 12, 15:19)
Egliukai ir kitos zinoves, kreipiuosi i jus su tokiu klausimu. Pradejau vaikscioti pas kosmetologe, mano oda riebi, greit uzsikemsa, darosi spuogeliu. Ji man sako, kad eidama degintis tik kuna tepciausi soliariumo kremu, o tegul veidas dega naturaliai, nes kremas labai kemsa poras ir tt. Kazin ar galiu taip deginti be jokio kremo, gal pirkti spec. veidui? Siaip naudoju visad su bronzantais, tai jei be kremo deginsiuos, labai spalvos skirsis. Zodziu, nzn ka daryt doh.gif

naudok krema BE BRONZATU. bronzatai ir uzkemsa poras, ta seniai esu pastebejusi. dar viena priezastis del ko man neprikibo crystal x. man anksciau poros uzsikimsdavo nuo sav. idegio kremo. na bronzatai nera visiskai tas pats, bet poras jie tikrai kemsa, o ypac jei oda riebi. o be kremo veido nedegink jokiu budu, kitaip pas kosmetologe naikinsi ne inkstirus, bet su botoksu rauksles doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mufasa @ 2008 05 12, 15:02)
naudok krema BE BRONZATU. bronzatai ir uzkemsa poras, ta seniai esu pastebejusi. dar viena priezastis del ko man neprikibo crystal x. man anksciau poros uzsikimsdavo nuo sav. idegio kremo. na bronzatai nera visiskai tas pats, bet poras jie tikrai kemsa, o ypac jei oda riebi. o be kremo veido nedegink jokiu budu, kitaip pas kosmetologe naikinsi ne inkstirus, bet su botoksu rauksles doh.gif

Aciu, reikes isigyti be bronzantu.
Atsakyti
apskritai as stebiuosi, kaip kosmetologe gali patarti deginti soliariume veida be jokio kremo g.gif suabejociau jos profesionalumu. juk su kremais ir idegama greiciau, ir jie drekina oda. na cia, aisku, tik mano nuomone rolleyes.gif
Atsakyti
Jūs man pasakykit, kokius kremus, o dar geriau, aliejus, naudoti deginantis pliaže? Kotais bijau teptis tais pačiais, kaip eidama į soliariumą g.gif Na, kad įdegį skatintų nėra būtina, labiau, kad nesausėtų oda, todėl ir galvoju, koks aliejus geriausias.
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2008 05 13, 10:29)
Jūs man pasakykit, kokius kremus, o dar geriau, aliejus, naudoti deginantis pliaže? Kotais bijau teptis tais pačiais, kaip eidama į soliariumą  g.gif  Na, kad įdegį skatintų nėra būtina, labiau, kad nesausėtų oda, todėl ir galvoju, koks aliejus geriausias.



manau , kad tu geriau neizikuok , su soliariumo kremu degintis saulej, ar atvirksciai... unsure.gif o del alieju , tai nezinau. reiktu paklaust tu bobuciu pleze ka jos naudoja, kad net juodos vaiksto smile.gif
Atsakyti