Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai

na ka perskaiciau jusu komentarus ir vakar uzsisakiau SwedishBeauty PerfectlyDark ir drekinanti, islaikanti idegi krema po sol., duso Australian Gold Colorology Body Kisses thumbup.gif Merginos isgyre, tai jau lauksiu dabar as
assa.gif
Atsakyti
Po soliariumo tai man nerealus BODY KISSES wub.gif
Atsakyti
As visada pirkdavau kremukus soliariume, tačiau kažkaip užsukau į Sarmą ir nusipirkau tokį kremuką. Kvapas tiesiog pakerėjo wub.gif Ir tikrai nieko blogo apie jį negaliu pasakyti 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Free2fly @ 2008 05 10, 19:49)
As visada pirkdavau kremukus soliariume, tačiau kažkaip užsukau į Sarmą ir nusipirkau tokį kremuką. Kvapas tiesiog pakerėjo wub.gif Ir tikrai nieko blogo apie jį negaliu pasakyti 4u.gif
user posted image


Kvapai tai daugumos tiesiog užburiantys thumbup.gif

O kaip įdegis nuo šito kremuko? Ar neišsausėja oda? g.gif Ar greitai į rudumą nueina?
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2008 04 14, 20:14)
Sveika. galiu tik atsakyti, kad is SB naturalus yra: is paprastesniu swedish intensifier, svedish hemp creme, o is daugumos giriamu - chocolate silk ir perfectly dark mirksiukas.gif



Labas, cia skaitinejau, kad esi daug ka naudojus is SB..
gal gali pasakyti prasau, siaip esu sviesios odos, kuris butu geriau, greitesniam efektui pasiekti ar SB perfect dark, ar tas princeles...

kuris is tavo naudotu, buvo geriausias? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglucius @ 2008 05 10, 19:47)
Labas, cia skaitinejau, kad esi daug ka naudojus is SB..
gal gali pasakyti prasau, siaip esu sviesios odos, kuris butu geriau, greitesniam efektui pasiekti ar SB perfect dark, ar tas princeles...

kuris is tavo naudotu, buvo geriausias?  4u.gif

atsakysiu as bigsmile.gif Priceless su bronzantais, o perfectly dark ne smile.gif Priklausomai ka labiau megsti mirksiukas.gif Bet del priceless buvo nekokiu atsiliepimu jei gerai pamenu, todel jei su bronzantais rinkciausi pvz. tickled pink wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 05 10, 11:40)
Kai buvau paskutini karta isbandziau ir labai patiko Dark Secrets wub.gif Oda poto svyti panasiai kaip nuo meteoritu.Ejau namo be pudros o oda gerai atrode.Idegis irgi nenuvyle.

Gal gali palyginti su tickled pink ir crystal X? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2008 05 10, 21:20)
Gal gali palyginti su tickled pink ir crystal X? bigsmile.gif


Ticled Pink yra tirsciausias is siu triju tai jis man ziemai labai patiko,bet jo branzantai man poras kemsa,pastebejau net ant peciu.
O Dark Secrets bronzantai yra naturalus ir jie nedazo...Vasarai lengvas,kvepiantis,oda svytinti..Zodziu itraukiau i norimu sarasa.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 05 10, 20:50)
Ticled Pink yra tirsciausias is siu triju tai jis man ziemai labai patiko,bet jo branzantai man poras kemsa,pastebejau net ant peciu.
O Dark Secrets bronzantai yra naturalus ir jie nedazo...Vasarai lengvas,kvepiantis,oda svytinti..Zodziu itraukiau i norimu sarasa.

Na reikes ir man tada ryt isbandyt, dekui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2008 05 10, 21:52)
Na reikes ir man tada ryt isbandyt, dekui  mirksiukas.gif


As Labamboj vienkartini pirkau,kainuoja lyg ir 13lt..Per viena karta ir issimozojau..o parejus pastebejau kokia oda idomi..tokia svytinti.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 05 10, 21:14)
As Labamboj vienkartini pirkau,kainuoja lyg ir 13lt..Per viena karta ir issimozojau..o parejus pastebejau kokia oda idomi..tokia svytinti.

Cia 10 ml tiek kainavo, taip? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2008 05 10, 22:20)
Cia 10 ml tiek kainavo, taip? mirksiukas.gif


Turbut tokiam indeli mazai ipilta..
Matai as su nuolaida perku,tai kainos neissidemejau,nes dar ir degintis variau smile.gif
Atsakyti