Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai

rinkis kremuka su bronzantais ir su tingle efektu. biski kandziojasi ir ilgiau buni raudona, bet efektas greitai matomas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Montvile @ 2007 11 21, 11:19)
Draugė, dirbanti saliariume, patarė nuspirkti va tokį. (suteikia odai greitą, tamsų įdegį, stangrina ir stabdo odos senėjimą, vitam A+E, miško uogų aromato).
user posted image
Ir kaina nedidelė, nebeatsimenu tiksliai ~70 Lt.


Kur dar tų Cheers kremų būna? LAbamboj tikrai nematau doh.gif:
Atsakyti
O be kremuku turbut nera sansu soliariume ydegti?
Jei yra tai kiek laiko tam reikia?
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 12 02, 16:42)
Kur dar tų Cheers kremų būna? LAbamboj tikrai nematau doh.gif:

Audronės grožio salono saliariumuose KLP smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Garbane` @ 2007 11 28, 23:31)
bet man asmeniskai visi kremai su bronzatoriais yra toooox laikinas dalykas, nes oda graziai ir labai ruda buna iki pirmo palindimo po dusu. paskui tas rudumas paprasciausiai nusiplauna, tai toki krema naudoju tik tada kai wakare reikia eiti kur nors ir reikia but rudai  smile.gif


Man irgi doh.gif

QUOTE(saldu @ 2007 12 01, 19:32)
rinkis kremuka su bronzantais ir su tingle efektu. biski kandziojasi ir ilgiau buni raudona, bet efektas greitai matomas  thumbup.gif


o pvyzdziu kremuku neturi? smile.gif pvz kokie tai kremukai galetu buti

QUOTE(Montvile @ 2007 12 02, 21:06)
Audronės grožio salono saliariumuose KLP  smile.gif



O kaip tie soliariumai vadinas?.. kazkaip klp 4 metai, bet kad audronė vadintusi tai nesu uzmacius, o juk klp nera didele labai .... ax.gif daug kur buvau, daug ka maciau
Atsakyti
galiu parduoti pigiai 2 dovanu kuponus.Tikrus , ne padirbtus Gavau dovanu Grozio terapijos ir chirurgijos klinikos Sugiharos g 2 kuponus. Vienas uz 100lt paslauga pasirinktinai,kitas 1 val masazas. Abu uz 80Lt atiduociau ,nes as nerandu laiko ten apsilankyti.. Rasyti i az
Atsakyti
Man TIKTAI Swedish Beauty patinka thumbup.gif
Atsakyti
Siūlyčiau rinktis kremą su dilgčiukais (tingle). Tik perspėsiu, iki tol turi būti truputį įdegus, nes šie kremai yra stiprūs. Po seanso apie porą valandų oda bus raudona ir truputį niežės, bet rezultatu tikrai liksi patenkinta, nes praėjus raudoniui tapsi ruda. Po bet kokio seanso, o ypač po deginimosi su tingle kremu, negalima duše praustis apie 4 val.

Iš Swedish beauty tingle serijos yra šie kremai, stipriausias iš jų stunning su T45, bet nepradėk nuo tokio, geriau jau nuo mažesnio, o kai busi įdegusi, gali pamėginti ir stipresniu

kremai

QUOTE(curny @ 2007 12 02, 18:54)
O be kremuku turbut nera sansu soliariume ydegti?
Jei yra tai kiek laiko tam reikia?

Šansu yra, bet rezultatas bus blogas: oda išsausės, įdegis nebus toks greitas, be to odai yra nesveika be jokios apsaugos kaisti po UV lempom. Geriau nepagailėk pinigų ir visada deginkis su kremais mirksiukas.gif

O šiaip labai efektyvus kremas be tingle ir be bronzantų, tai Chocolate silk, be to jis labai malonaus kvapo, gerai įsigeria ir po soliariumo nelieka smirdinti oda wub.gif
Atsakyti
[quote=helena,2007 11 21, 08:34]
Man labiausiai šitas patinka user posted image
[/quote



o nuo jo greit paruduoji? o gal esi bandzius ta perfect dark?
a tai sitoki naudojau... bet kazkaip nelabai man tas rudumas matesi..
tas bronzatorius nusiplaudavo ir vel kaip suris sad.gif

user posted image
Atsakyti
Gal galit išduoti paslaptį kaip pasitepti nugarą, kad įdegtum vienodai?
Atsakyti
einant i soliariuma nieko nenaudoju o iseinant is jo tai visa kuna tepu kuno pieneliu kad oda neissausetu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wwwvilma @ 2007 12 30, 13:44)
einant i soliariuma nieko nenaudoju o iseinant is jo tai visa kuna tepu kuno pieneliu kad oda neissausetu 4u.gif


as ir taip darau drinks_cheers.gif
Atsakyti