Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai

QUOTE(Anzela0626 @ 2008 04 30, 00:46)
Labutis.Ir aš tokį kremuką soliariume nusipirkau,pastebėjau,kad ten kur nugaros nepasiekiau pasitept,tai raudona vieta liko,ir dar kas nelabai patiko,po deginimosi kvapas labai stiprus jaučiasi,net MB sako soliariumu,ar kremu tu čia kvepi,tai va turi bėgt namo praustis smile.gif

kadangi kremas su bronzatais, iskart po soliko praustis nepatartina, tada nespes suveikti bronzatai. na as taip skaiciau kazkur 4u.gif
Atsakyti
nuo kada chocolate silk su bronzantais? g.gif ar jus cia ne apie si kalbate?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linutiaaa: 30 balandžio 2008 - 09:30
QUOTE(VikteIrl @ 2008 04 29, 22:15)
visai nejuokingai paklausei  biggrin.gif  sitas yra pries deginimasi, nera is stipriausiuju, su bronzantu, tai reiskia, kad be to jog skatins tavo naturalu idegi, dar ir 'padazys' - vnz, su savaiminiu idegiu.. tai kai tepsies, isitikink, kad visa issitepei vienodai, nieko nepraleidai, atsargiai su keliais, alkunem, antakiais, nes kitu atveju atrodysi ne kaip..  blink.gif  ir dar: issitepusi tokiu kremu nepamirsk servetele kruopsciai issivalyti tarpupirsciu  smile.gif



QUOTE(linutiaaa @ 2008 04 30, 11:59)
nuo kada chocolate silk su bronzantais? g.gif ar jus cia ne apie si kalbate?


siu kremu konkreciai nesidomejau, bet VikteIrl parase, kad su bronzatais, tai pamaniau, negi meluotu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mufasa @ 2008 04 30, 10:39)
siu kremu konkreciai nesidomejau, bet VikteIrl parase, kad su bronzatais, tai pamaniau, negi meluotu g.gif

na, as irgi net sudvejojau ir paziurejau ar tikrai apie si eina kalba....bet bent jau kiek zinau as, chocolate silk (kaip ir perfectly dark) tikrai vienas is naturalesniu kremuku, be jokiu bronzantu ar savaiminio idegio medziagu, pati toki naudosiu. sakau nebent kazko as nezinau. ir nesakau, kad sumelavo, gal tik galvojo, kad apie kita kremuka eina kalba ar tik susimaise mirksiukas.gif
o siaip visada galima pasiziureti siuo ar pan, klausimais, kad ir siame psl:
http://www.labamba.lt/
Atsakyti
Nemaisykit kitiems zmonems galvu, jei pacios tiksliai nezinot nono.gif Chocolate Silk yra tikrai be bronzantu, vienas naturaliausiu, bet tamsu ydegy skatinanciu kremuku is Swedish Beauty kompanijos. Labai tinka zmonems, kuriu oda sausa, nes labai gerai tepasi, lengvai padengia kuna, lengva konsistencija ir toms, kurios buna alergiskos bronzantams - pvz. as biggrin.gif
Be to, savaiminio turi tik DHA bronzantai, bet jis tikrai ne toks, koks buna savaiminio ydegio losjonuose schmoll.gif Yra dar naturalus bronzantai, pagaminti is kedro riesutu aliejaus, chna, kurie suteikia naturalu ydegy, bet yra nestiprus, todel nedazo nei ranku, nei tarpupirsciu mirksiukas.gif
Beje, as net X, XII crystal kai bandziau, tai tikrai po deginimosi nebegau plat ranku, tik issitepusi labai gerai servetele nusivaliau ir rankos niekada nebuvo demetos.
Jeigu norit graziai ydegti su stipriais bronzantais:

1. Diena pries deginimasi pasidarykit pylinga. Superinis yra is kavos tirsciu, nes neblukina odos;

2. Visada gausiai drekinkite oda. Nes bronzantai ant sausos odos tolygiai nepasidengia ir sausa oda niekada graziai neydegs soliariume, tad pasirupikite savo odyte.
Atsakyti
Siuo metu naudoju AG Crystal Faces ir AG Infamous, pasidalinsiu ispudziais. Crystal Faces manes tikrai nesuzavejo, o dar kaina tokia, visu pirma, issitepus veida, toks jausmas kad jis padengiamas tarsi nematoma "plevele", tos pojutis, kad po ja oda nekvepuoja, kol jos nenuvalai/nenuplauni/nenusveiti, na tokai dibtine svelnios odos imitacija, nes ne oda tampa svelni, o ta "plevele" svelni. Be to, mano veidukas ir taip sviesesnis nei kunas ir sunkiai idega, tai man Faces dar ir del to nepatinka, tad as veiduka pradejau tepti tuo paiu kremu kaip ir kuna- Infamous. Infamous man laaabai patinka, kad i su 8 bronzantais, labai graziai ir lygiai pasidengia,grazus idegis, patinka konsistencija, kvapas, as ji masau su Faces ir tepu kuna, nes gaila isleistu pingi tam Faces smile.gif
Atsakyti
QUOTE(creative @ 2008 04 30, 14:02)
Siuo metu naudoju AG Crystal Faces ir AG Infamous, pasidalinsiu ispudziais. Crystal Faces manes tikrai nesuzavejo, o dar kaina tokia, visu pirma, issitepus veida, toks jausmas kad jis padengiamas tarsi nematoma "plevele", tos pojutis, kad po ja oda nekvepuoja, kol jos nenuvalai/nenuplauni/nenusveiti, na tokai dibtine svelnios odos imitacija, nes ne oda tampa svelni, o ta "plevele" svelni. Be to, mano veidukas ir taip sviesesnis nei kunas ir sunkiai idega, tai man Faces dar ir del to nepatinka, tad as veiduka pradejau tepti tuo paiu kremu kaip ir kuna- Infamous. Infamous man laaabai patinka, kad i su 8 bronzantais, labai graziai ir lygiai pasidengia,grazus idegis, patinka konsistencija, kvapas, as ji masau su Faces ir tepu kuna, nes  gaila isleistu pingi tam Faces  smile.gif

as jauciu ta pleve naudodama crystal x. tepu jo negailedama, kad tik greiciau issinaudotu, nes man jis nelabai schmoll.gif
as visada diena pries soliariuma pasidarau veido ir kuno pilinga, nesvarbu, ar naudoju krema su bronzatais ar be ju mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mufasa: 30 balandžio 2008 - 12:17
QUOTE(veba @ 2008 04 29, 10:46)
Na prisiskaiciau visko apie kremukus cia pas jus ir vakar uzsisakiau Swedish  beauty Perfectly dark, ziuresim kas gausis, nesu tamsiaode,bet gal vistiek labiau ims.

Ir as sita uzsisakiau, laukiu, ziuresim. Labai nenorejau tu bronzantu - kazkaip bijau, jei nelygiai issitepsiu, tai bus juoko paskui. ax.gif Be to, neesu sviesiaode, greitai idegu, tai man gal ir nereikia labai ten kazkokiu "skatinamuju". smile.gif
Atsakyti
QUOTE(creative @ 2008 04 30, 12:32)
Siuo metu naudoju AG Crystal Faces ir AG Infamous, pasidalinsiu ispudziais. Crystal Faces manes tikrai nesuzavejo, o dar kaina tokia, visu pirma, issitepus veida, toks jausmas kad jis padengiamas tarsi nematoma "plevele", tos pojutis, kad po ja oda nekvepuoja, kol jos nenuvalai/nenuplauni/nenusveiti, na tokai dibtine svelnios odos imitacija, nes ne oda tampa svelni, o ta "plevele" svelni. Be to, mano veidukas ir taip sviesesnis nei kunas ir sunkiai idega, tai man Faces dar ir del to nepatinka, tad as veiduka pradejau tepti tuo paiu kremu kaip ir kuna- Infamous. Infamous man laaabai patinka, kad i su 8 bronzantais, labai graziai ir lygiai pasidengia,grazus idegis, patinka konsistencija, kvapas, as ji masau su Faces ir tepu kuna, nes  gaila isleistu pingi tam Faces  smile.gif



QUOTE(Mufasa @ 2008 04 30, 13:15)
as jauciu ta pleve naudodama crystal x. tepu jo negailedama, kad tik greiciau issinaudotu, nes man jis nelabai schmoll.gif
as visada diena pries soliariuma pasidarau veido ir kuno pilinga, nesvarbu, ar naudoju krema su bronzatais ar be ju mirksiukas.gif


Kaip keista klausytis blush2.gif ax.gif Pati naudoju "Crystal faces" ir "Crystal X", tai siaubingai apsipatenkinus vaikštau thumbup.gif Kartą į savaitę 8 minutės ir vaikštau kaip iš pajūrio. Superiniai kremai, labai gerai drėkina ir nesijaučia jokios riebios plėvelės schmoll.gif Atvirkščiai, labai lengvai ir greitai susigeria.

"Infamous" įdegis taip pat neblogas (bet ne toks tamsus kaip "Crystal X"), tik tiek, kad po soliariumo dvokia kaip žuvis kokia doh.gif Bet šiaip tikrai neprastas kremas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Summer-In-Paris: 30 balandžio 2008 - 20:26
QUOTE(Mufasa @ 2008 04 30, 13:15)
as jauciu ta pleve naudodama crystal x. tepu jo negailedama, kad tik greiciau issinaudotu, nes man jis nelabai schmoll.gif
as visada diena pries soliariuma pasidarau veido ir kuno pilinga, nesvarbu, ar naudoju krema su bronzatais ar be ju mirksiukas.gif



Ta plevele nuo silikono turbut, lygtais y sudety yeina kiek pamenu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 05 01, 00:44)
Ta plevele nuo silikono turbut, lygtais y sudety yeina kiek pamenu rolleyes.gif

gerai, kad nesidomiu kremu sudetim, nes greiciausiai ju apskritai nebenaudociau, tiek jose sintetikos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mufasa @ 2008 05 01, 09:21)
gerai, kad nesidomiu kremu sudetim, nes greiciausiai ju apskritai nebenaudociau, tiek jose sintetikos unsure.gif



Ka galiu pasakyti - gyvenimas nuodingas mirksiukas.gif Tiesiog kam ydomu, tai kremukai be bronzantu turi maziau visko. Dar geriau rinktis bekvapy, nes irgi maziau sintetikos. Bet juk ir oras nera svarus, kuriuo kvepuojam, ir maistas ne pats ekologiskiausias rolleyes.gif
Atsakyti