Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai

o as jau nebezinau ka benaudot mano veidas vistiek baltas ,ir su bronzantais bandziau ir be ir su idegiu bet netinka demem meta,nu vistiek nulis,kaip balta oda taip balta,nors as einu i savaite tik 2sykius,bet vistiek jei kunas ruduoja ir veidas turi
Atsakyti
QUOTE(PUka @ 2008 03 13, 16:15)
Visus kremus kiek esu naudojusi (Swedish Beauty) siunciausi is JAV, nes man siustis, siuntimas plius muitas ir tai gaunasi daug pigiau nei pirkti salonuose  schmoll.gif  (nes ebay perku, o ten pagrinde parduotuves pardavyneja ne fiziniai asmenys arba tada reikia pirkti kad su shipingu nebutu suma didesne kaip 160 Lt tada muito nebus, kai as perku kelis is karto tai man gaunasi suma didesne, bet siuntimas is to pacio pardavejo pigiau) ... NEAPSIMOKA cia pirkti jokiais budais, geriau jau tada pas tarpininkes is SM pirktis ir tai pigiau , buteliuko kaina (pvz. 27 usd) plius siuntimas 15% uz tarpininkavima + 6-7 usd siuntimas ... paskutini karta ir siunciausi per sm tarpininka  (LUKA)  4u.gif  4u.gif  4u.gif  Tai taip mergaites

Norejau paklusti pas koki pardaveja perki per e-bay ax.gif ir ar kremuku kokybe gera na tikri blush2.gif nes zinau varianta kai pirko per ebay tai tik buteliukas buvo tikras o kremas kaskoks sss supiltas doh.gif
Pati noriu uzsisakyti per ebay nes ten 3 kart pigiau bet bijau kad gausi nesamone unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uk-girl: 15 balandžio 2008 - 14:06
gal kas isbandet naujiena....california tan cypher......

user posted image

yra su bronzatais ir be ju....

tinka naudoti ir saulej.....

Atsakyti
QUOTE(Isabelle @ 2008 04 18, 06:21)
gal kas isbandet naujiena....california tan cypher......

user posted image

yra su bronzatais ir be ju....

tinka naudoti ir saulej.....


Aha, aš irgi į šitą seilę varvinu, mačiau ebay visą rinkinuką šitos serijos: step 1, step 2 ir veidui.

Turiu dar poros kremų likučių, tai pabaigus reikės gal suzirikuot blush2.gif Šiaip California Tan nelabai mačiau, kad Lietuvoje kur pardavinėtų g.gif O tokie kokybiški produktai. Tik nelabai nusimanau ką, reik pradėt domėtis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2008 04 15, 08:09)
o as jau nebezinau ka benaudot mano veidas vistiek baltas ,ir su bronzantais bandziau ir be ir su idegiu bet netinka demem meta,nu vistiek nulis,kaip balta oda taip balta,nors as einu i savaite tik 2sykius,bet vistiek jei kunas ruduoja ir veidas turi

veidui naudok savaiminio idegio kremuka, buna pvz. ir la bamboj pirkti, nors as tai nusiperku is parduotuves smile.gif
Atsakyti
as tai naudoju va toki

user posted image
Hosted on Fotki

siaip labai geras losjonas, gal truputi sunkiau geriasi, bet man labai patinka, kur buna su hot bronzer, tada dvigubai greiciau idegi smile.gif
Papildyta:
QUOTE(pandutė @ 2008 04 15, 09:09)
o as jau nebezinau ka benaudot mano veidas vistiek baltas ,ir su bronzantais bandziau ir be ir su idegiu bet netinka demem meta,nu vistiek nulis,kaip balta oda taip balta,nors as einu i savaite tik 2sykius,bet vistiek jei kunas ruduoja ir veidas turi




veidas man irgi visada baltas, gal kiek po soliariumo paruduoja, bet labai greit isbalteja, tai as visada naudoju savaiminio idegio serveteles, man jos geriausios, su savaiminio idegio kremais nemoku elgtis, man visada demem paruduoja ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gulfos: 24 balandžio 2008 - 19:39
kiek tik kremu nebandziau....ir pigesnius ir brangiausius..kiek pinigu ant ju isleista..... doh.gif .....bet atradau atradima.....kad be jokiu kremu kunas lygiau ir graziau idega....nesiginciokit nepabandziusios....... nono.gif

po visu kremu po soliarumo mano kuna paberdavo ten kur reibios vietos..peciai ir nugara...bet galvodavau kad visada berai tai ir paberia....baltos demes patoviai atsirasdavo kur nors ant kuno....

o dabar keturis kartus einu be jokiu kremu......idegu lygiau......spuogeliai dingsta(isdziusta) o ne atsiranda po kremu.....ir jokiu baltu demiu....... thumbup.gif

kremu drekinanciu pasitepu is karto po soliarumo.....o po duso kuna istepu aliejum......kuno idegis be soliariuminiu kremu zymiai naturalesnis grazesnis ir lygenis....

pasakaiu draugei kad nebenaudoju kremu...ir ji pabade......jai visada baltos demes ant ranku atsirasdavo.....po keliu kartu be kremo jai jokiu baltu demiu daugiau neatsirado.....ji irgi kremu ivairiu bande...

mano isvada tokia taip kad as geriau pinigus isleisiu geram dekinanciam kremui nei soliariumo kremui.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Isabelle: 25 balandžio 2008 - 07:09
As naudoju AG dark tanning acelerator 4u.gif esu labai patenkinta.. smile.gif Seip kas daugiau vaiksto tai bus gal per silpnas, bet man pats tas 4u.gif Esu baltaode, o sis kremukas suteikia is kart grazu atspalvi wub.gif Tik vaikstau po maziau min bet dazniau. smile.gif Del to gal buna maziau to raudonumo, kaip budavo anksciau.. unsure.gif
Atsakyti
bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renachiuke: 27 balandžio 2008 - 19:59
QUOTE(pandutė @ 2008 04 15, 09:09)
o as jau nebezinau ka benaudot mano veidas vistiek baltas ,ir su bronzantais bandziau ir be ir su idegiu bet netinka demem meta,nu vistiek nulis,kaip balta oda taip balta,nors as einu i savaite tik 2sykius,bet vistiek jei kunas ruduoja ir veidas turi

O kremukus su Body Blush..M.A.P...meginai?...kokius isviso naudojai? g.gif
Atsakyti
kadangi apie soliko kremukus ismanau tikrai nedaug, bet naujos temos nebuvo jau 2-a diena, pasinaudosiu Eqliukasz informacija uzvedant sia temele (tikiuosi nesupyksit) smile.gif

Svarbi informacija:

Pagrindiniai komponentai, yeinantys y soliariumo kremukus:
Body blush technologija - sukelia laikina odos paraudima, skatina ilgalaiky itin tamsu ydegy, nes suaktyvina kraujo apytaka. Islieka itin ilgai.

Tingle tecnologija ( nuo silpniausio T2 iki T45) - skatina kraujo apytaka ir melanino susidaryma veikiant UV spinduliams, sukeldami dilgciojimo pojuty ir laikina odos paraudima. Ydegis itin gilus, tamsus ir ilgai isliekantis. Minusas - negalima naudoti jautriai, sviesiai odai, veido ir paakiu sriciai.

Naturalios bronzines medziagos - ydegis matomas iskart, padeda tamsiau ydegti.
Savaiminio ydegio medziagos - isryskina papildoma ydegio spalva po deginimosi per 2-4 valandas.
Bio-taning sistema - isryskina individualia ydegio spalva net be UV spinduliu.
Lipobronze - skatina enzymu susidaryma, reikalinga melanino gamybai.
MAP - padeda ydegti tolygiau.
Cell Dark - ysiskverbia y gilesnius odos sluoksnius, skatina intensyvesny ydegy.
Trade Secret - suteikia tamsiausia ydegy, koky tik leidzia musu odos prigimtis.
Taip pat kanapiu seklu ekstraktas papildomam drekinimui ir medziagos, jauninancios bei stangrinancios oda.Kremukai po deginimosi turi kanapiu seklu ekstrakta, bei kuna stangrinancius bei oda lyginancius ekstraktus, ju pagalba oda islieka ilga laika sudrekinta ir stangri.


BET:
Net patys brangiausi kremukai nesuteiks jums super tamsaus ydegio, jeigu jusu odos pigmentas, kury paveldite is savo gimines, yra silpnas ir sviesus. Galutinis rezultatas priklauso ir nuo to, koky ydegy jums leis isgauti jusu prigimtis deginantis soliariume ar sauleje. Ne visoms mums lemta atrodyti super tamsiom, bet grozis yra subjektyvus dalykas, ir viskas, kas per daug yra nei grazu, nei sveika.

Sena temelė:
http://www.supermama...riumo kosmetika
Atsakyti
sia savaite jau turesiu sita kremuka deginimuisi soliariume bigsmile.gif

user posted image

ir po deginimosi

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiffany: 28 balandžio 2008 - 10:57