Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai

QUOTE(nerryx @ 2008 04 01, 16:58)
O gal kuri naudojote Sarmoje parduodamą kremą soliariumui (tik pavadinimą užmiršau  doh.gif ), yra su Brazilian fruits ir Mexican fruits berods, apie 36 litukus kainuoja?
Labai jis man parūpo.



as naudojau mexican fruits kazka... (meginelis apie 6lt) g.gif tai nieko gero pasakyt negaliu schmoll.gif man nepatiko, geriau uz Swedish Beauty dar nieko neatradau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(meumeuke @ 2008 04 02, 17:23)
O Swedish Beauty Priceless su bronzantais? Ir koki po soliariumo naudoji?  smile.gif

priceless - su septyniais bronzantais ir su body blush'u mirksiukas.gif
Atsakyti
gal yra nuomoniu apie pink passion is SB?
Atsakyti
QUOTE(DOMINUKE @ 2008 04 12, 21:19)
gal yra nuomoniu apie pink passion is SB?


O klausykit, jums kai kurie tie kremukai rūbų neištepa? Nes nuėjau kartą su balta bliuskute, - grįžus namo pastebėjau, kad jinai su geltonais plėmais (naudojau kremą ir prieš ir po soliariumo) doh.gif
Atsakyti
Su bronzantais man visad tepa, todėl jau su baltais rūbais niekad neinu, kai sumanau degintis.
Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2008 03 30, 21:49)
naudoju Puppy Love ir jau noriu bartis biggrin.gif nesuprantu ar čia kremas kaltas ar gal, kad po kelių sekundžių soliariume įsijungia tas skystis, kur ant kūno purškiasi, gal tas man neduoda įdegti... ir lempos nėra senos, seniau tikrai lempos kur eidavau būdavo senesnės ir greičiau įdegdavau, o ir naudojau kremą tą pigųjį iš drogo... kame reikalas... reiks kitą kartą kai eisiu į tą purškiklį nugarą atsukt

o ten neina isjungt g.gif , nes as tai nejungiu tos programos tai man ir nepurskia. O jei noriu kad atgaivintu tai pati pasispaudziu tam skirta mygtuka. 4u.gif
Atsakyti
gal kuri nadojate crystal XII? ar labai nurudina po pirmo karto? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nonka @ 2008 04 14, 12:03)
O klausykit, jums kai kurie tie kremukai rūbų neištepa? Nes nuėjau kartą su balta bliuskute, - grįžus namo pastebėjau, kad jinai su geltonais plėmais  (naudojau kremą ir prieš ir po soliariumo) doh.gif


Tepa manau visi, kurie yra su bronzantais. Na ir šiaip jei kremukas rudos spalvos, tai tikrai gali patepti blush2.gif
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif Norejau jusu paklausti kurie kremukai is Australian Gold ir Svedish Beauty yra be bronzatu? Labai aciu uz atsakymus smile.gif mirksiukas.gif

Ir jeigu rasoma kad bronzines medziagos yra naturalios, tai jos taip pat nusiplauna ir tepa drabuzius?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Toma_: 14 balandžio 2008 - 21:08
QUOTE(Toma_ @ 2008 04 14, 22:06)
Sveikos  mirksiukas.gif  Norejau jusu paklausti kurie kremukai is Australian Gold ir Svedish Beauty yra be bronzatu? Labai aciu uz atsakymus  smile.gif  mirksiukas.gif

Ir jeigu rasoma kad bronzines medziagos yra naturalios, tai jos taip pat nusiplauna ir tepa drabuzius?

Sveika. galiu tik atsakyti, kad is SB naturalus yra: is paprastesniu swedish intensifier, svedish hemp creme, o is daugumos giriamu - chocolate silk ir perfectly dark mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2008 04 14, 20:53)
Tepa manau visi, kurie yra su bronzantais. Na ir šiaip jei kremukas rudos spalvos, tai tikrai gali patepti blush2.gif


Tai va, kad ten ir be bronzantų buvo doh.gif Gal tikrai nebaltas kremas buvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Toma_ @ 2008 04 14, 22:06)
Sveikos  mirksiukas.gif  Norejau jusu paklausti kurie kremukai is Australian Gold ir Svedish Beauty yra be bronzatu? Labai aciu uz atsakymus  smile.gif  mirksiukas.gif

Ir jeigu rasoma kad bronzines medziagos yra naturalios, tai jos taip pat nusiplauna ir tepa drabuzius?


Australian Gold:

Dark Tanning Accelerator,
Velocity,
Thrust,
Love Monkey,
Naturally Dark,
Hot!,
Idol,
Crystal I.

Siūlyčiau ką nors iš trijų paskutinių, jie labiausiai išgirti (na ir brangiausi blush2.gif ) mirksiukas.gif
Atsakyti