Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai

QUOTE(MikMik @ 2008 03 26, 16:07)
Geriausia isvis neeiti ;D
Nuvaziuoji i kokia Palanga ir visiems metams to idegio uztenka ; 4u.gif  ax.gif  blush2.gif
O ir siaip ,visos priemones neapsaugos nuo odos vezio  g.gif
Niekada nebuvau soliariume ir dziaugiuosi mirksiukas.gif  thumbup.gif  cool.gif
Kas save myli,ir nenori gadinti savo odos,ptarciau neeiti,nes dar tik viena puse nudegsite ;D
O ir atrodo dirbtinai  smile.gif
Pavyzdziui ziema ruda panele  blink.gif
Tai juk matosi,kad nenaturaliai idegus  g.gif
Nu zodziu ,as jums tik patariau  blush2.gif  blush2.gif


sory uz of topic bet man idomu ka darai kad nekvepuotum? g.gif nes ir oras siais laikais kenkia ir maistas dirbtinai apdirbtas, zodziu, visas mus supantis pasaulis faktiskai yra daugiau ar maziau nuodingas. Manau kad sneki taip vien todel kad nesi ten buvusi o sneket apie tai ko nezinai tai taip pat yra neprotinga unsure.gif

ir alkocholizmas suardo kepenis bet net gydytojai sako kiekviena diena reiktu isgerti nedideli kieki ! svarbiausia visur jausti saika mirksiukas.gif ! sneket beleka kiekvienas gudrus - pvz man asmeniskai, mano odos gydytojas liepe eiti i soliariuma kas kazkiek laiko, aisku nepadauginti , nes pas mane tokia liga kad tokiu laikotarpiu kai nera saules mane meta plemais raudonais, taip kad soliariumas man ne vien tik del rudumo o dar kad oda atrodytu sveikesne! thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lapesnapee: 27 kovo 2008 - 17:01
labas, labas jums visoms... idomi si temele ir labai aktuali, tad noriu ir as pasakyti... kiek teko lankytis soliariume niekada jokiu priemoniu nenaudojau, nes taip man idegis laikosi daug ilgiau...
Atsakyti
Sveikos merginos, turiu aš tokį klausimą ax.gif Vakar pirmą kartą gyvenime nuėjau į soliariumą, gulėjau 5min, prieš tai tepiausi kremu, o vakare pamačiau, kad pilvas ir krūtinė nudegus, ta prasme, ne taip raudonai kaip saulėje, bet šiek tiek blink.gif Tai čia normalu ar ne? Esu blondinė iš prigimties...Ar gali būti, kad lempos per stiprios buvo ar kas? Ar vienodos jos visur? Patarkit, kas apie tai išmano 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-sofi- @ 2008 03 28, 12:42)
Sveikos merginos, turiu aš tokį klausimą ax.gif  Vakar pirmą kartą gyvenime nuėjau į soliariumą, gulėjau 5min, prieš tai tepiausi kremu, o vakare pamačiau, kad pilvas ir krūtinė nudegus, ta prasme, ne taip raudonai kaip saulėje, bet šiek tiek blink.gif  Tai čia normalu ar ne? Esu blondinė iš prigimties...Ar gali būti, kad lempos per stiprios buvo ar kas? Ar vienodos jos visur? Patarkit, kas apie tai išmano 4u.gif


Jei is prigimties tavo oda sviesi, savaime suprantama, kad ir saulei bei soliariumui esi jautresne. Labai didele tikimybe, kad persikaitinai. To priezastis galejo buti per kaitrios lempos tau. Zinant, kad oda jautri, pirmam kartui reikejo apsiriboti 3 minutemis arba rinktis ne toki stipru soliariuma. Tame paciame soliariume, lempos yra skirtingu intensyvumu, taip, kad geriausia atejus i soliariuma pasakyti, kad eini pirma karta, o tada kosultante pasiulys geriausia varianta tavo odai. smile.gif
Atsakyti
Naudoju SUPRE firmo Candy Lady kremuka, labai patinka. wub.gif
Atsakyti
naudoju Puppy Love ir jau noriu bartis biggrin.gif nesuprantu ar čia kremas kaltas ar gal, kad po kelių sekundžių soliariume įsijungia tas skystis, kur ant kūno purškiasi, gal tas man neduoda įdegti... ir lempos nėra senos, seniau tikrai lempos kur eidavau būdavo senesnės ir greičiau įdegdavau, o ir naudojau kremą tą pigųjį iš drogo... kame reikalas... reiks kitą kartą kai eisiu į tą purškiklį nugarą atsukt
Atsakyti
O gal kuri naudojote Sarmoje parduodamą kremą soliariumui (tik pavadinimą užmiršau doh.gif ), yra su Brazilian fruits ir Mexican fruits berods, apie 36 litukus kainuoja?
Labai jis man parūpo.
Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2008 03 30, 22:49)
naudoju Puppy Love ir jau noriu bartis biggrin.gif nesuprantu ar čia kremas kaltas ar gal, kad po kelių sekundžių soliariume įsijungia tas skystis, kur ant kūno purškiasi, gal tas man neduoda įdegti... ir lempos nėra senos, seniau tikrai lempos kur eidavau būdavo senesnės ir greičiau įdegdavau, o ir naudojau kremą tą pigųjį iš drogo... kame reikalas... reiks kitą kartą kai eisiu į tą purškiklį nugarą atsukt


Paaiskink man tundrai kas ten do skystis kuris soliariume pats ant kuno purskiasi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglantina @ 2008 04 01, 19:14)
Paaiskink man tundrai kas ten do skystis kuris soliariume pats ant kuno purskiasi?  g.gif


Aš kiek suprantu, ten paprastas vanduo, gal truputį pakvepintas rolleyes.gif Dėl manęs tai jį nuolat galėtų purkšti, nes aš amžinai perkaistu doh.gif blush2.gif O įdegis priklauso tik nuo kremo ir odos paruošimo schmoll.gif Na ir soliariumo lempų aišku, bet kad beveik visur jos daugmaž panašios.

Tasai "Puppy Love" yra labai silpnas, visai nieko gero doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2008 04 01, 20:16)
Aš kiek suprantu, ten paprastas vanduo, gal truputį pakvepintas rolleyes.gif Dėl manęs tai jį nuolat galėtų purkšti, nes aš amžinai perkaistu doh.gif  blush2.gif


Dulksna vadinasi. lotuliukas.gif
Atsakyti
Pati naudoju Swedish Beauty Priceless ir esu labai labai patenkinta thumbup.gif Šiaip tikrai esu šviesiaodė, bet nuėjus kelis kartus į soliariumą akivaizdžiai matomas įdegis smile.gif Visada naudoju kremą po soliariumo ilgesniam įdegiui išlaikyti, tad šis derinys kuo puikiausiai pateisina mano lūkesčius. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Jzh- @ 2008 04 01, 21:49)
Pati naudoju Swedish Beauty Priceless ir esu labai labai patenkinta  thumbup.gif Šiaip tikrai esu šviesiaodė, bet nuėjus kelis kartus į soliariumą akivaizdžiai matomas įdegis smile.gif Visada naudoju kremą po soliariumo ilgesniam įdegiui išlaikyti, tad šis derinys kuo puikiausiai pateisina mano lūkesčius. smile.gif


O Swedish Beauty Priceless su bronzantais? Ir koki po soliariumo naudoji? smile.gif
Atsakyti