Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai

O gal kas naudojat AG Hot? Draugė išgyrė, gal yra dar bandžiusių ax.gif
Atsakyti
Man patiko Australian Gold "Hot", be bronzatoriu jis, bet labai efektyvus. smile.gif dar neblogas "First Blush" su body blush, o is pigesniu labai geras Amerald Bay "Malibu Mimosa" mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo idomi: 15 kovo 2008 - 10:37
QUOTE(idomi @ 2008 03 15, 11:36)
Man patiko Australian Gold "Hot", be bronzatoriu jis, bet labai efektyvus.  smile.gif dar neblogas "First Blush" su body blush, o is pigesniu labai geras Amerald Bay "Malibu Mimosa"  mirksiukas.gif



Ačiū už atsakymą mirksiukas.gif , gal Hot reiktų pabandyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Akvilexxx @ 2008 03 15, 11:42)
Ačiū už atsakymą  mirksiukas.gif , gal Hot reiktų pabandyt  g.gif


Mano oda prie sunkiai ideganciu, o su siuo kremuku poveikis buvo stulbinantis smile.gif taip, kad manau verta ji isbandyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo idomi: 17 kovo 2008 - 09:59
QUOTE(Akvilexxx @ 2008 03 15, 11:31)
O gal kas naudojat AG Hot? Draugė išgyrė, gal yra dar bandžiusių  ax.gif


Esu bandžiusi "HOT with bronzer", tai įdegis tikrai puikus gavosi thumbup.gif Tamsus toks, rudas. Mėgstu tamsų įdegį, tai šitas labai neblogas, nors mano favoritas paskutiniu metu yra AG "Almost Famous" - bronzinis įdegis, ilgai išlieka, super drėkina, tiesiog tobulas smile.gif
Atsakyti
Sveikos. Visai pasimeciau. doh.gif Tiek daug tu kremu. O dar tie bronzantai ir pan. verysad.gif Niekad nenaudojau jokio soliar. kremo, tai manau jau pribrendau nusipirkt. blush2.gif Bet tai koooooki?
Gal galetumet padet issirinkt? mirksiukas.gif
Mano oda jautri, ideganti raudonai ir sunkiai. Noriu tamsaus idegio, bet bronzantu ne... Dar svarbu, kad ir veidui tiktu. Tai tiek tu reikalavimu. unsure.gif
Aciu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(meumeuke @ 2008 03 18, 01:24)
Sveikos. Visai pasimeciau.  doh.gif  Tiek daug tu kremu. O dar tie bronzantai ir pan.  verysad.gif Niekad nenaudojau jokio soliar. kremo, tai manau jau pribrendau nusipirkt.  blush2.gif Bet tai koooooki?
Gal galetumet padet issirinkt? mirksiukas.gif
Mano oda jautri, ideganti raudonai ir sunkiai. Noriu tamsaus idegio, bet bronzantu ne... Dar svarbu, kad ir veidui tiktu. Tai tiek tu reikalavimu.  unsure.gif
Aciu  drinks_cheers.gif

Rinkis su body blush kremuka, zymiai geriau degsi ir idegis ilgiau isliks mirksiukas.gif Pati baigiu naudot Swedish Beauty Rawishing, visai neblogas, bet kadangi visa buteliuka naudoju tai jau pabodo, noriu kazko naujo isbandyt ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
O kuo body blush'ai skiriasi nuo bronzantu? doh.gif
Papildyta:
Klausineju, nes zadu pirkt per interneta. Taupau blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(meumeuke @ 2008 03 19, 03:31)
O kuo body blush'ai skiriasi nuo bronzantu?  doh.gif
Papildyta:
Klausineju, nes zadu pirkt per interneta. Taupau  blush2.gif  mirksiukas.gif


Body Blush, tai kompleksas, kuris suaktyvina kraujotaka, geriau aprupina oda deguonimi. Uztikrina greita , gilu ir tamsu idegi, kuris islieka ilgiau. smile.gif siaip as irgi stengiuosi rinktis su body blush o ne su bronzatais, tikrai idegis ilgiau issilaiko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(idomi @ 2008 03 19, 09:28)
Body Blush, tai kompleksas, kuris suaktyvina kraujotaka, geriau aprupina oda deguonimi. Uztikrina greita , gilu ir tamsu idegi, kuris islieka ilgiau.  smile.gif  siaip as irgi stengiuosi rinktis su body blush o ne su bronzatais, tikrai idegis ilgiau issilaiko  mirksiukas.gif


Papildyta:
Aciu uz paaiskinima. Ieskosiu dabar, kur nusipirkt. ax.gif
Atsakyti
O kur, merginos, jus perkate soliariumo kremus? smile.gif soliariumuose, is platintoju ar kas nors gal bande is jav uzsisakyti?
Atsakyti
QUOTE(idomi @ 2008 03 20, 12:22)
O kur, merginos, jus perkate soliariumo kremus?  smile.gif  soliariumuose, is platintoju ar kas nors gal bande is jav uzsisakyti?

Bandau usisakyt, tiksliau tai usisakiau tongue.gif , bet dar negavau ax.gif . Tikrai pigiau, apsimoka bigsmile.gif
Atsakyti