Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai

RE:[color=red]gal kas naudojate Synergytan fyrmos kremukus?vat apie toki kalbu,gal zinote kainas soleriume ju? [/color]

sitas kremukas efektyvus labai nes su tinglu (dilgciukais) ir bronzatu eina jo kaina 120lt 230ml ir 29.5ml 14lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mari21: 12 kovo 2008 - 23:15
aš naudoju australian gold Confessions, su šešiais bronzantais.. šiaip super, tik kvapas man Sundreams daug mielesnis g.gif ax.gif
Atsakyti
As tai vis dar bandymu stadijoj,perku veinam kartui tai kainuoja nuo 8 iki 22lt kol kas tai tik viena spatiko,nes labai svelniai tepesi ir kavapas geras smile.gif
Atsakyti
Visus kremus kiek esu naudojusi (Swedish Beauty) siunciausi is JAV, nes man siustis, siuntimas plius muitas ir tai gaunasi daug pigiau nei pirkti salonuose schmoll.gif (nes ebay perku, o ten pagrinde parduotuves pardavyneja ne fiziniai asmenys arba tada reikia pirkti kad su shipingu nebutu suma didesne kaip 160 Lt tada muito nebus, kai as perku kelis is karto tai man gaunasi suma didesne, bet siuntimas is to pacio pardavejo pigiau) ... NEAPSIMOKA cia pirkti jokiais budais, geriau jau tada pas tarpininkes is SM pirktis ir tai pigiau , buteliuko kaina (pvz. 27 usd) plius siuntimas 15% uz tarpininkavima + 6-7 usd siuntimas ... paskutini karta ir siunciausi per sm tarpininka (LUKA) 4u.gif 4u.gif 4u.gif Tai taip mergaites
Atsakyti
Na as irgi nesizaviu soliariumo kremu kainomis Lietuvoje verysad.gif bet ir tos priemones skirtingu kainu, vienos brangios kitos pigesnes . Tik kazkodel lietuvaites labai jau vaikosi firmu vardu ir daznai perka ta pati efekta duodanti kremuka, tik kelis kart brangiau. Pati esu isbandziusi nemazai soliariumo kremu ir galiu pasakyti, kad retai brangus kremas buna geresnis uz pigesni. Tiesiog per daug madu vaikomes ir pacios sau isikalam i galvytes, kad brangiausias tai vadinasi geriausias. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(PUka @ 2008 03 13, 18:15)
Visus kremus kiek esu naudojusi (Swedish Beauty) siunciausi is JAV, nes man siustis, siuntimas plius muitas ir tai gaunasi daug pigiau nei pirkti salonuose  schmoll.gif  (nes ebay perku, o ten pagrinde parduotuves pardavyneja ne fiziniai asmenys arba tada reikia pirkti kad su shipingu nebutu suma didesne kaip 160 Lt tada muito nebus, kai as perku kelis is karto tai man gaunasi suma didesne, bet siuntimas is to pacio pardavejo pigiau) ... NEAPSIMOKA cia pirkti jokiais budais, geriau jau tada pas tarpininkes is SM pirktis ir tai pigiau , buteliuko kaina (pvz. 27 usd) plius siuntimas 15% uz tarpininkavima + 6-7 usd siuntimas ... paskutini karta ir siunciausi per sm tarpininka  (LUKA)  4u.gif  4u.gif  4u.gif  Tai taip mergaites

o ar galetum pasakyti koki kremuka pirkai, kiek pigiau gavosi, bent mazdaug 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2008 03 13, 19:40)
o ar galetum pasakyti koki kremuka pirkai, kiek pigiau gavosi, bent mazdaug 4u.gif

nu tai paskaiciuok pati wink.gif , susirask interyje norima krema - tada paskaiciuok kaip rasiau ir paziurek kiek toks kainuoja soliariume ir matysi, kad skirtumas bent jau maniskiu apie 70 ir daugiau Lt ... Perfectly dark sol 260 - man gavosi kazkur apie 100 Lt va tau ir skirtumas

Kainos - http://www.rcb.lt/ko...hp?kategorija=0
Atsakyti
QUOTE(PUka @ 2008 03 13, 20:48)
nu tai paskaiciuok pati wink.gif , susirask interyje norima krema - tada paskaiciuok kaip rasiau ir paziurek kiek toks kainuoja soliariume ir matysi, kad skirtumas bent jau maniskiu apie 70 ir daugiau Lt ... Perfectly dark sol 260 - man gavosi kazkur apie 100 Lt va tau ir skirtumas

Kainos - http://www.rcb.lt/ko...hp?kategorija=0

dekui, bandysim skaiciuotis.
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2008 03 13, 21:06)
dekui, bandysim skaiciuotis.


Remdamasi savo pacios patirtim galiu pasakyti, kad Crystal I, kuris musu soliariumuose kainuoja 445 Lt, per tarpininkes parsisiunciau is Jav uz 130 Lt. va taip va... biggrin.gif
Atsakyti
Gal būtų atsiliepimų apie SUN OZON kremuką(mėlynas buteliukas)? Pagal sudėtį tai labai panašus į kitus kremukus soliariumui... g.gif Bet kaina kelis kartus mažesnė... mirksiukas.gif
Atsakyti
Perskaičiau visą temą, bet dar nenusprendžiu kokį kremą reiks siųstis ax.gif gal jūs mergaitės išskirtumėte opimaliausią variantą, vieno noriu be bronzantų stipraus, o kito su bronzantais rolleyes.gif crystal I nepasakyčiau, kad kažkas stebuklingo, taip pat ir V, su bronzantais neblogas SB Denim and Diamonds. Dabar noriu kažko naujo, gal kas patarsit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Akvilexxx @ 2008 03 14, 17:54)
Perskaičiau visą temą, bet dar nenusprendžiu kokį kremą reiks siųstis  ax.gif  gal jūs mergaitės išskirtumėte opimaliausią variantą, vieno noriu be bronzantų stipraus, o kito su bronzantais rolleyes.gif crystal I nepasakyčiau, kad kažkas stebuklingo, taip pat ir V, su bronzantais neblogas SB Denim and Diamonds. Dabar noriu kažko naujo, gal kas patarsit  4u.gif


Na as Crystal I galiu tik pagirti, nes turiu labai lygu ir grazu idegi, kuris nenusiplauna kaip kad naudojant kremus su bronzantais, beje esu is sunkiai deganciu, bet jau po kokiu 3-4 apsilankymu soliariume (vidutiniskai po kokiu 20 min) jau buvau pakankamai ruda. dabar nueinu tik karta per savaite idegiui palaikyti. man sis kremas labai patiko rolleyes.gif
Atsakyti