Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai

Sveikutes smile.gif vat ruosiuos lekti i soliariuma.Koki kremuka patartumet naudot,kad pasiekciau greitesni efekta ?aciu
Atsakyti
Norint is karto pasiekti kuo geresni rezultata, naudok krema su savaiminio idegio medziagomis. Oda ne tik idegs, bet ir truputi nusidazys thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(andraja @ 2007 11 20, 16:17)
Norint is karto pasiekti kuo geresni rezultata, naudok krema su savaiminio idegio medziagomis. Oda ne tik idegs, bet ir truputi nusidazys thumbup.gif

Bet pastarąjį reikia labai gerai ištepti, nes po to zebras gali gautis. Buvo man taip vienąkart doh.gif
Atsakyti
Naudoju Hempz kremukus, nes jie vieninteliai tinka mano jautriai odai:
user posted image
http://www.supre.lt/....php?menu=hempz
Atsakyti
Man labiausiai šitas patinka user posted image
Atsakyti
Draugė, dirbanti saliariume, patarė nuspirkti va tokį. (suteikia odai greitą, tamsų įdegį, stangrina ir stabdo odos senėjimą, vitam A+E, miško uogų aromato).
user posted image
Ir kaina nedidelė, nebeatsimenu tiksliai ~70 Lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Montvile: 21 lapkričio 2007 - 10:20
Jei norisi iš karto spavytės tai neblogas yra Swedish Beauty Denim and Diamond, tikrai nebūsi plėmuota, o giliam tamsiam įdegiui pasiekti yra tos pačios firmos Perfectly Dark 4u.gif
Atsakyti
Ka galite pasakyti apie Australian Gold CRYSTAL X ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2007 11 21, 19:48)
Ka galite pasakyti apie Australian Gold CRYSTAL X ? ax.gif



Tai, kad siame kreme visko jau per daug.. 10 bronzantu ir 3 body blushai doh.gif Mane nuo jo beria, nes ten labai daug savaiminio ydegio medziageliu, o va Crystal V su 5 bronzantais man pats tas, ir po keliu pasideginimu tikrai labai ryskus efektas thumbup.gif
Atsakyti
Skaiciau, kad lyg jau yra dar naujesnis Australian Gold CRYSTAL XII 12 g.gif
Atsakyti
bet man asmeniskai visi kremai su bronzatoriais yra toooox laikinas dalykas, nes oda graziai ir labai ruda buna iki pirmo palindimo po dusu. paskui tas rudumas paprasciausiai nusiplauna, tai toki krema naudoju tik tada kai wakare reikia eiti kur nors ir reikia but rudai smile.gif
Atsakyti
geriausia pasitrti su soliariume dirbanciomis mergaitemis, jos patars ir parinks tavo odai labiausiai tinkanti kremuka mirksiukas.gif aisku aklai pasitiket neverta nes gali ikist pati brangiausia lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti