Įkraunama...
Įkraunama...

Nauji butai "Ozo parkas"

QUOTE(ensueno @ 2013 05 08, 15:32)
Gyvenu 3a, jokio vargo nematau jokio sienos ten nedreksta biggrin.gif seip viskas liuks kolkas, aisku kiek zmoniu tiek nuo nuomoniu visada buvo ir bus rolleyes.gif Man statybininkai nieko panasaus nesake g.gif

Statybininkai neturetu tokiu dalyku pasakoti. Ieini ir pats matai. Kazkada buvom 3a bamo apziureti, tai labai atmuse vaizdas, kai pamaciau dar sviezio koridoriaus apibegusias lubas ir islupta lempa... kazkas matyt nepasiseke. To broko tikriausiai visur pasitaiko. Vieta ten faina, tik uzterstumas nemazas. Nors parkas ten grazus, bet su vaikais ten gyventi nenoreciau... Yra ramesniu svaresniu vietu, kad ir senuose namuose. O butas nuomai ar be vaiku, tai vieta labai gera.
Atsakyti
Isigijome naujus namucius 3B. Na tiksliau pradine imoka jau padaryta:)
Maciau, kad jau ten ir gyvena zmones, nes velai vakare sviesos dega. Kaip pirmiesiems gyventojams einas? smile.gif
Atsakyti
Sveiki,

mes gyvename 3b jau pora menesiu. Kas susije su statybomis ir kokybe, viskas ok, taciau labai erzina netvarka...NPC is viso kiaurai dirba - vienas is dvieju liftu neveikai 2 sav., skambini jiems 3 kartus, sakai vaziuokit tvarkyt, o jie tau sako, kad veikia tas liftas...arba paskambini, paprasai, kad pakeistu lemputes koridoriuj, atvaziuoja, pakeicia tik tavo aukste, per likusius aukstus nepereina, nepatikrina ar viskas veikia...
Butu irenginejantys statybininkai visiskai nesiskaito su niekuom - "ne mano turtas, tad man p*". Lifte siuksliu prikaisiota, ka nors nesa laiptinej, sienas nutarkuoja, garazo vartus nuolat atidarineja rankiniu budu, prisivaro masinu, grizti vakare, jautiesi kaip maximos aikstelej...na, tikekimes, isirengs daugelis butus, baigsis sios nesamones.
Tikiuosi nebus ir kaimynu chamu, kurie jausis virsesni uz kitus
Atsakyti
QUOTE(feex @ 2013 06 19, 11:24)
Sveiki,

mes gyvename 3b jau pora menesiu. Kas susije su statybomis ir kokybe, viskas ok, taciau labai erzina netvarka...NPC is viso kiaurai dirba - vienas is dvieju liftu neveikai 2 sav., skambini jiems 3 kartus, sakai vaziuokit tvarkyt, o jie tau sako, kad veikia tas liftas...arba paskambini, paprasai, kad pakeistu lemputes koridoriuj, atvaziuoja, pakeicia tik tavo aukste, per likusius aukstus nepereina, nepatikrina ar viskas veikia...
Butu irenginejantys statybininkai visiskai nesiskaito su niekuom - "ne mano turtas, tad man p*". Lifte siuksliu prikaisiota, ka nors nesa laiptinej, sienas nutarkuoja, garazo vartus nuolat atidarineja rankiniu budu, prisivaro masinu, grizti vakare, jautiesi kaip maximos aikstelej...na, tikekimes, isirengs daugelis butus, baigsis sios nesamones.
Tikiuosi nebus ir kaimynu chamu, kurie jausis virsesni uz kitus

na statybininkai kaip ir dazniausiai - nieko neziuri.... Bet jei pamatysit tai nesitaikstykit ir issakykit ir jiems ir seimininkams!
Atsakyti
3B man atrodo suprojektuotas taip, kad labai patrauklus nuomotojams. Pigiausia kaina didziausias pajamingumas uz nuoma. Taip kad nuomininku cia bus tvarka, nes didesne dalis savininku tikriausiai bus nuomotojai, o nuomininkai nieko neziuri, nes turtas ne ju...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blicc: 01 liepos 2013 - 15:13
per kiek laiko gave raktus isirengete naujuose namuciuose? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(feex @ 2013 06 19, 12:24)
Sveiki,

mes gyvename 3b jau pora menesiu. Kas susije su statybomis ir kokybe, viskas ok, taciau labai erzina netvarka...NPC is viso kiaurai dirba - vienas is dvieju liftu neveikai 2 sav., skambini jiems 3 kartus, sakai vaziuokit tvarkyt, o jie tau sako, kad veikia tas liftas...arba paskambini, paprasai, kad pakeistu lemputes koridoriuj, atvaziuoja, pakeicia tik tavo aukste, per likusius aukstus nepereina, nepatikrina ar viskas veikia...
Butu irenginejantys statybininkai visiskai nesiskaito su niekuom - "ne mano turtas, tad man p*". Lifte siuksliu prikaisiota, ka nors nesa laiptinej, sienas nutarkuoja, garazo vartus nuolat atidarineja rankiniu budu, prisivaro masinu, grizti vakare, jautiesi kaip maximos aikstelej...na, tikekimes, isirengs daugelis butus, baigsis sios nesamones.
Tikiuosi nebus ir kaimynu chamu, kurie jausis virsesni uz kitus



Kas liecia NPC, tai tikrai nieko gero.... Vienas is liftu, jau neveikia nuo liepos men... paskambinus i NPC pasake.."remontuojam, remontuojam, zinom, kad neveikia...", kada suremontuosim nezinom... Na mes gyvenon senam name su avarines bukles liftu, taciau niekada liftas per 13 metu nebuvo remontuojamas visa vasara, kaip cia, naujam name biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(erika_vln @ 2013 08 11, 07:45)
liftas per 13 metu nebuvo remontuojamas visa vasara, kaip cia, naujam name biggrin.gif

as tai manau kad jie dabar netvarko specialiai, nes visi isirengineja, neziuri ir vel suges, tai tik viena del to paliko smile.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas nors gali išnuomot požeminį parkingą po 2a ar kitu namu kuo arčiau Western union/seb įėjimo? mašiniukė mažytė.
Atsakyti
Sveiki,
Gal kas isigijo butą k. ulvydo 4B kvartale?
Laukiam įspūdžių. Nes kaip tik dairuosi i tuos butus.
Atsakyti
Mes šiandien apsilankėm atvirų durų dienose 4B namukuose, tai labai net neblogą įspūdį paliko, rimtai susimąstėm apie įsigyjimą cool.gif kaina nėrą maža, bet kaip už vietą ir parką prieš pat nosį (kurio, sakė, tikrai tikrai neužstatys, nes jis turi Vilniaus miesto parko statusą ir visi 9ha skirti viešam naudojimuisi) pateisinama g.gif
Atsakyti
gal yra kas jau gyvenate 1 aukste ar nera salta, t.y. kadangi parkingas yra atviras tai ar neina saltis per grindis...
Atsakyti