Įkraunama...
Įkraunama...

Nauji butai "Ozo parkas"

kažkaip "primiršta" tema, būtų įdomi ten gyvenančių patirtis, problemos ir etc. girdėjau, kad atnaujinamos trečio namo statybos...
Papildyta:
kažkaip "primiršta" tema, būtų įdomi ten gyvenančių patirtis, problemos ir etc. girdėjau, kad atnaujinamos trečio namo statybos...
Atsakyti
nezinia dar, kaip ten baigsis su tuo projektu... labai ilgai stato.
QUOTE(Gabi* @ 2010 05 17, 14:30)
Kaip tai pasiule buta uz 257 k, o kainu dar nezino? Ar jau parduoda ten butus?
Atsakyti
teko siek tiek dometis siuo projektu. Didziausias minusas, pasirodes tuo metu - salia planuojamas Siaurines gatves, kuri turetu jungti Pasilus su Zirmunais, projektas: http://www.realco.lt...miestas_800.jpg

Gal teko girdeti, ka dabar sneka? g.gif
Atsakyti
Tas kvadratas toks... Tarp judrių gatvių.
Atsakyti

GYVENU CIA JAU 1.5 METU. NAMAS 2A(LANGAI I SIEMENS) VIETA TIKRAI GERA. SUSISIEKIMAS LABAI GERAS. PARKAS IKI VASAROS VIDURIO MANAU BUS SUTVARKYTAS.DARBININKAI DARBUOJASI NUO PAT RYTO IKI VAKARO. LABAI DAUG JAU PADARYTA. SILDYMAS APIE 200LT/MEN 56KV.GARSO IZOLIACIJA LABAI GERA, NIEKO NESIGIRDI VISISKAI. NEBENT GYVENSIT NAME PRIE KALVARIJOS GATVES, TEN KITOS BENDROVES NAMAS, VISKAS LABAI GIRDISI. MINUSAI: JEI NETURIT PARKINGO DIENA AIKSTELE IKI 18 UZSTATYTA (VAKARAIS TUSCIA), KELIS KARTUS PER PUSMETI UZSTRINGA GARAZO VARTAI, ESANT STIPRIAM VEJUI BALKONE JAUCIAMAS SVILPIMAS.
Atsakyti
Kažkada per televiziją komentavo, kad žemė po šiais namai yra išnuomota 100 metų. Daugiau smulkmenų nežinau, gal esu neteisi, tačiau gal kas galit pakomentuoti?
Atsakyti
Kiek žinoma, netoliese Kazlausko gatvėje priešais "Skulo" benzino kolonėlę ( sklypas - Geležinio Vilko g. 99) planuoja statyti laidojimo namus ir krematoriumą.

http://www.15min.lt/...iumas-41-154035
Atsakyti
QUOTE(SVT @ 2011 07 12, 10:54)
Kažkada per televiziją komentavo, kad žemė po šiais namai yra išnuomota 100 metų. Daugiau smulkmenų nežinau, gal esu neteisi, tačiau gal kas galit pakomentuoti?


Neteisi, pirkimo sutarties sąlygose tas būtų numatyta..

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(savrina @ 2011 12 21, 10:50)
Neteisi, pirkimo sutarties sąlygose tas būtų numatyta..

4u.gif


As irgi girdejau, kad isnuomota 100 m. Gal po 100 m. vel butu isnuomota.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVT: 21 gruodžio 2011 - 10:27
Aš į jūsų SVT klausimą ir atsakiau šiaip tai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo savrina: 22 gruodžio 2011 - 15:33
Gal kas galite papasakoti apie 2011 baigtų statyti namų "Oze parke" kokybę?
Atsakyti
QUOTE(san @ 2012 01 04, 11:28)
Gal kas galite papasakoti apie 2011 baigtų statyti namų "Oze parke" kokybę?

man taip pat labai aktualu....
Atsakyti