Įkraunama...
Įkraunama...

Mano lieknėjimai

QUOTE(Rasma @ 2005 03 14, 16:44)
Ai, aš dar nepaminėjau  ax.gif Buvau studentė ir turėjau tokias thumbup.gif  drauges, tai buvom atviros. Valios reikia atsispirti prieš bandeles ir pyragus, o kartais ima ir pritrūksta  blush2.gif  Taigi vienąkart juokavom juokavom kur tos valios traukt ri aš juokais joms sakau "kai tik norėsiu pirkt bandelę, tai prieš ją paimdama viešai turiu 3 kart sukriuksėt" biggrin.gif Žinot, bandelių pirkimai greit liovėsi. Nors vienąsyk pamiršus pasiėmiau į padėklą valgykloje "bulkutę",  turėjau kriuksėt, o draugės už pilvų susigriebusios juokėsi biggrin.gif  biggrin.gif Gerai dar kad valgykla vietinė ir lankytojų tuo metu nedaug buvo biggrin.gif

Smagiai cia, reikes ir man kazka prigalvoti biggrin.gif
Atsakyti
Daiva Pipiraite is tiesu nereali dietologe. Matau zmones, kurie gyvena laimingesni ir tvarkingesni gyvenima. Gyvi jos darbo rezultatai.
Gyvenime nebesilaikysiu dietu, o jeigu turesiu problemu su svoriu, kreipsiuos tik pas ja ir jums rekomenduoju nustoti su savimi zaisti.
Atsakyti
Vos nemeciau skaityti puslapio apie dietas, ir cia radau sia temele thumbup.gif
Jau turiu ir as D.Pipiraites telefona mirksiukas.gif O tai jau nezinojau nuo kuo pradeti, nes su dietom visiskai nedraugauju, badauti nemoku blush2.gif O po 2,3 kg per 10 metu susikaupe nereikalingi 15 kg doh.gif Tikiuosi, pades man sustiguoti savo mityba ir fizini kruvi wub.gif
Atsakyti
Rasma labai daug is taves pasimokiau!ikvepei mane aciu tau! 4u.gif smile.gif
ta nuotrauka mano seses..noreciau but kaip ji ax.gif
Atsakyti
stiprybes 4u.gif
Atsakyti
Super istorija 4u.gif
Atsakyti
4u.gif sveikute as cia tik pirma diena bet jau tiek idomybiu prisiskaiciau.reiks ir man pradeti sveikai maitintis nes tos dietos tik trumpam numeti o veliau dvigubai atauga.gal galite kas patarti nuo ko visa tai pradeti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo birute pukute: 08 rugsėjo 2008 - 21:47
thumbup.gif
Atsakyti
Labukas visoms smile.gif Nuo vaikystės esu apkūni unsure.gif
Neseniai užsirašiau į svorio metimo programą GEMMA centre http://www.gemma.lt/...laugu_aprasymas

Pirmą dieną reikėjo papasakoti kaip pastambėjau, mane išmatavo, pasvėrė. Patarė numesti 1 kg per savaitę, 4 kg per mėnesį, kad svoris nebegrįžtų. Davė žingsnio matuoklį, kad kiekvieną dieną skaičiuotumėm, kiek padarėm žingsnių. Gale paskaitos rodė nesudėtingą, bet efektingą 8 min. mankštą, kurią turim daryti kiekvieną dieną. Galiu pasigirti, kad jau numečiau 1 kg blush2.gif Lieknėju be streso 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimute_laimute @ 2009 06 02, 09:59)
Labukas visoms  smile.gif  Nuo vaikystės esu apkūni  unsure.gif
Neseniai užsirašiau į svorio metimo programą GEMMA centre http://www.gemma.lt/...laugu_aprasymas

Pirmą dieną reikėjo papasakoti kaip pastambėjau, mane išmatavo, pasvėrė. Patarė numesti 1 kg per savaitę, 4 kg per mėnesį, kad svoris nebegrįžtų. Davė žingsnio matuoklį, kad kiekvieną dieną skaičiuotumėm, kiek padarėm  žingsnių. Gale paskaitos rodė nesudėtingą, bet efektingą 8 min. mankštą, kurią turim daryti kiekvieną dieną. Galiu pasigirti, kad jau numečiau 1 kg  blush2.gif  Lieknėju be streso 4u.gif

Saunuole thumbup.gif
Atsakyti
Rasma, kiek laiko lankeisi pas dietologe ta prasme ar daug vizitu. Noreciau pas ja ir as, tik beda , kad 100 km nuo Vilniaus gyvenu, nors kai noras yra tai cia ne beda. O noras didelis , kazkada pries 10 metų svėriau 50 kg ugis 158cm. , o dabar 73 kg. ir su tuo negaliu susitaikyti. Ko tik nebandžiau, viskas niekais nuėjo. Atauga su kaupu. O tavo istorija tikrai užveda.
Atsakyti
QUOTE(buginta @ 2009 08 28, 11:06)
Rasma, kiek laiko lankeisi pas dietologe ta prasme ar daug vizitu. Noreciau pas ja ir as, tik beda , kad 100 km nuo Vilniaus gyvenu, nors kai noras yra tai cia ne beda. O noras didelis , kazkada pries  10 metų svėriau 50 kg ugis 158cm. , o dabar 73 kg. ir su tuo negaliu susitaikyti. Ko tik nebandžiau, viskas niekais nuėjo. Atauga su kaupu. O tavo istorija tikrai užveda.


Pupuliuk, tai ką man kalbėti, o svoris nei, kyla , nei krenta -
kaip asilas įsispyręs laikosi...
user posted image

user posted image

schmoll.gif mirksiukas.gif



Atsakyti