Įkraunama...
Įkraunama...

Nerti varpeliai

na bandau angeliuką varvekliuką ax.gif
įdomu gausis ar nilabai biggrin.gif
Atsakyti
galvą jau nuvargau,bet nuo ko dabar pradėt g.gif
bandysim sparniukus ax.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif ,
Na va varpelių rinkinukas

user posted image
Atsakyti
QUOTE(everesta @ 2007 11 20, 16:56)

Sveikos. Pasakykite kiek turi elementų gautis antroje eilutėje. Ten yra 1/4 schemos, tai kiek bus stulpelių su dviem užmetimais ir kiek akių?
Aš įsivaizduoju, kad turi būti:
tt o o tt o o tt o o tt o o tt o o tt o o tt o o tt o o
(tt - stulpelis su 2 užmetimais; o - paprasta kilpa). Bet taip mezgant niekaip nesigauna ties 7 eilute 32 akys kaip parašyta schemoje doh.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ·..•SunShine•..·: 04 lapkričio 2010 - 13:35
QUOTE(·..•SunShine•..· @ 2010 11 04, 15:21)
Sveikos. Pasakykite kiek turi elementų gautis antroje eilutėje. Ten yra 1/4 schemos, tai kiek bus stulpelių su dviem užmetimais ir kiek akių?
Aš įsivaizduoju, kad turi būti:
tt o o tt o o tt o o tt o o tt o o tt o o tt o o tt o o
(tt - stulpelis su 2 užmetimais; o - paprasta kilpa). Bet taip mezgant niekaip nesigauna ties 7 eilute 32 akys kaip parašyta schemoje  doh.gif

mano manymu turi būti antroje eilėje (jei čia yra 1/4 schemos) taip:

toottoottoottoot
Atsakyti
Labas,

Man labai patiko šie varpeliai iš 1 puslapio, bet taip ir neatrinkau tarp įdėtų schemučių ar kuri nors jų g.gif Gal kuri galėtumėte pagelbėti? smile.gif


QUOTE(everesta @ 2007 11 20, 15:56)

Atsakyti
Pakvipo kaledu dvasia bigsmile.gif

rodausi ir as savo kaledinius darbelius ax.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
nu jau tas pirmas angeliukas tai super gal butu galima aprasyma gauti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2010 11 15, 16:16)
nu jau tas pirmas angeliukas tai super gal butu galima aprasyma gauti rolleyes.gif


labai gaila.... neturiu unsure.gif
radau ji rusaiciu kazkokiame forume... bet neleido issisaugoti... tiksliau issisaugodavo tik miniatiurinis variantas doh.gif o atsispausdinti leido - tai as turiu tik spausdinta varianta ax.gif jei nepavyks rasti nete - pandysiu kur nors nuskanuoti (jei bus iskaitomai g.gif )... bet, siaip, ten nubraizytu schemuciu nera... tik rusiskas aprasymas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 11 15, 18:28)
labai gaila.... neturiu  unsure.gif
radau ji rusaiciu kazkokiame forume... bet neleido issisaugoti... tiksliau issisaugodavo tik miniatiurinis variantas  doh.gif  o atsispausdinti leido - tai as turiu tik spausdinta varianta  ax.gif  jei nepavyks rasti nete - pandysiu kur nors nuskanuoti (jei bus iskaitomai  g.gif )... bet, siaip, ten nubraizytu schemuciu nera... tik rusiskas aprasymas  smile.gif

Kaip gaila, o tokie gražus jūsų angelėliai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnesyte @ 2010 11 15, 16:35)
Kaip gaila, o tokie gražus jūsų angelėliai  wub.gif


antrojo, tai turiu... o pirmaji si vakar bandysiu nuskanuot mirksiukas.gif
Atsakyti
o gal kas turite schemutę kaip nerti angeliuko galvytę - kad apvali gautųsi.
Atsakyti