Įkraunama...
Įkraunama...

Nerti varpeliai

[quote=nekava,2008 12 08, 13:15]
[quote=mama_inga,2008 12 08, 10:57]
Labas, na dėl eglučių, tai galiu pagelbėt.. nors čia ir varpelių nėrimo tema mirksiukas.gif Bet mano visos sankaupos iš SM, taigi informacija kartojasi, gal reikėjo atidžiau pasiieškot.. Na bet, man nesunku dar kartelį įkelt, iki Kalėdų juk nedaug liko mirksiukas.gif

user posted image
schema (nelabai gerai matosi, bet geresnės dar neradau) ums/gg196/t...ibutika/10C.jpg[/url]

o gal esi nerusi ta eglute?? kaip ten nerti gal gali paaiskinti.. kaip suprantu pagal ta schema bus apatine eilute eglutes sakuciu, o kaip paskui mazinti jas??? doh.gif
[/quote]

ne, dar nenėriau, bet tikrai nersiu ir pasirodysiu čia. pasižiūrėjau dabar, tai juk pirma nusineri pynelę, paskui ant jos neri visą tą gėrį, taip gauni vieną vainiką, kuo pynelė trumpesnė, tuo vainikas mažesnis, na pvz iš 5 lapelių, o apatinis iš 12, čia jau pačiai spręst kokio aukščio bus eglutė. tik reikia pasižiūrėt, kiek pynelės akučių yra vienas lapelis, tai atitinkamai ir daryt, o pagal nuotraukėlę galima pasižiūrėt kiek ten tų lapelių ant kiekvieno vainiko bus.. nu gal nenusišnekėjau, nes vienaip atrodo kai dar nenėrei, o kai neri viskas kitaip pasisuka, jei ką, tai dar klausk, o ir aš atidžiau pastudijuosiu (kol kas iki trečiadienio esu l.užsiėmusi, bet kažkaip į SM laiko randu užeit doh.gif lotuliukas.gif )

na va, dar pasižiūrėjau ir pasakysiu, kad nusišnekėjau.... doh.gif pirmiausiai nėri tą mažulytę kairiam šone gėlytę (na matai tokia atskirai schemutė šalia parodyta), o paskui ant jos neriasi tie lapeliai... padėkit man dar kuri, jei suprantat, bet tikrai, geriausia čia jau neriant viskas matysis... dar einu pasižiūrėt ax.gif
Papildyta:
bet tarkim pagal paveiksliuką, tai viršunėlė arba vien žemais arba vien su vienu užmetimu stalpeliais nunerta, tikra ne ta gėlytė... matau, kad jau teks improvizuot, kaip ir daugelyje darbelių... bet su ta gėlyte ir ant jos neriamais lapeliais, tai turbūt nebūsiu suklydusi aiškindama.. ax.gif ir šiaip esmė čia, kad turim lapelių schemą, o pats viduriukas jau nelabai sudaro esmės, jo juk nesimatys, galima ir ant kokio pagalio viską sumaut tongue.gif
parašykit kaip seksis jei kuri imsis nert...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mama_inga: 08 gruodžio 2008 - 14:01
QUOTE(silsta @ 2008 12 03, 19:03)
Ar apie toki angeliuka-varvekliuka kalbejai?

user posted image

na, merginos, va ką radau osinkoj, manau tikrai bus aišku mokančioms rusų k.
http://club.osinka.r...5607?&start=240
čia tas pats angeliukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_inga @ 2008 12 08, 15:56)
na, merginos, va ką radau osinkoj, manau tikrai bus aišku mokančioms rusų k.
http://club.osinka.r...5607?&start=240
čia tas pats angeliukas thumbup.gif

Neriau sitoki, labai grazei gaunas smile.gif
Sekmes thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo K_margo: 08 gruodžio 2008 - 16:29
Mama Inga-labai ačiū už visą informaciją.Tikrai kuičiausi daugelyje temų,kol visai pasimečiau,bet esmė,kad jei schemos sudėtos prieš 2-3 metus,tai jau nebeatidaro tų nuorodų ir nuotraukų neberodo. smile.gif
Dar kartelį ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_inga @ 2008 12 08, 15:07)
ne, dar nenėriau, bet tikrai nersiu ir pasirodysiu čia. pasižiūrėjau dabar, tai juk pirma nusineri pynelę, paskui ant jos neri visą tą gėrį, taip gauni vieną vainiką, kuo pynelė trumpesnė, tuo vainikas mažesnis, na pvz iš 5 lapelių, o apatinis iš 12, čia jau pačiai spręst kokio aukščio bus eglutė. tik reikia pasižiūrėt, kiek pynelės akučių yra vienas lapelis, tai atitinkamai ir daryt, o pagal nuotraukėlę galima pasižiūrėt kiek ten tų lapelių ant kiekvieno vainiko bus.. nu gal nenusišnekėjau, nes vienaip atrodo kai dar nenėrei, o kai neri viskas kitaip pasisuka, jei ką, tai dar klausk, o ir aš atidžiau pastudijuosiu (kol kas iki trečiadienio esu l.užsiėmusi, bet kažkaip į SM laiko randu užeit doh.gif  lotuliukas.gif )

na va, dar pasižiūrėjau ir pasakysiu, kad nusišnekėjau.... doh.gif pirmiausiai nėri tą mažulytę kairiam šone gėlytę (na matai tokia atskirai schemutė šalia parodyta), o paskui ant jos neriasi tie lapeliai... padėkit man dar kuri, jei suprantat, bet tikrai, geriausia čia jau neriant viskas matysis... dar einu pasižiūrėt ax.gif
Papildyta:
bet tarkim pagal paveiksliuką, tai viršunėlė arba vien žemais arba vien su vienu užmetimu stalpeliais nunerta, tikra ne ta gėlytė... matau, kad jau teks improvizuot, kaip ir daugelyje darbelių... bet su ta gėlyte ir ant jos neriamais lapeliais, tai turbūt nebūsiu suklydusi aiškindama.. ax.gif  ir šiaip esmė čia, kad turim lapelių schemą, o pats viduriukas jau nelabai sudaro esmės, jo juk nesimatys, galima ir ant kokio pagalio viską sumaut tongue.gif
parašykit kaip seksis jei kuri imsis nert...


as zadu siandien predeti ja nerti,ziuresiu kas gausis,parasysiu ir jums ax.gif
Atsakyti
lauksim rezultato mirksiukas.gif kaip pavyks nes kelinti metai norisi ja nunerti
Atsakyti
user posted image
pasirodau savo angeliuką
Atsakyti
Labas vakaras tongue.gif ,
Na ir mes jau pradedam Kalėdų nuotaikom gyventi.Štai kokį vainiką ką tik sumeistravau ax.gif :
user posted image
dar yra varpelių ir reiks angeliukų nunerti,gal dar žaisliukus apnerti ax.gif

Vviltė šaunus angeliukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Alacka33 @ 2008 12 12, 22:12)
Labas vakaras tongue.gif ,
Na ir mes jau pradedam Kalėdų nuotaikom gyventi.Štai kokį vainiką ką tik sumeistravau ax.gif :
user posted image
dar yra varpelių ir reiks angeliukų nunerti,gal dar žaisliukus apnerti ax.gif

Vviltė šaunus angeliukas wub.gif

labai gražu... 4u.gif
bet kiek darbo... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vviltė @ 2008 12 13, 10:28)
labai gražu...  4u.gif
bet kiek darbo...  mirksiukas.gif


Ačiū
Na o darbo-nepasakyčiau,kad labai daug ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2008 12 09, 10:51)
as zadu siandien predeti ja nerti,ziuresiu kas gausis,parasysiu ir jums ax.gif


nu *irma* ar jau neri eglute??? labai jau smalsu kaip einasi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nekava @ 2008 12 13, 13:54)
nu *irma* ar jau neri eglute??? labai jau smalsu kaip einasi  4u.gif


aha jau pradejaui s pradziu galvojau velnias gausis pasiskaiciau rusikiu foruma dar tai issiaiskinai kad viskas ant vieno mezgasi pagal parasyma,nu issiaiskinus aprasyma ir truputi fantazijos judu judu labai tikiuosi iki kaledu baigti blush2.gif
Atsakyti