Įkraunama...
Įkraunama...

Nerti varpeliai

QUOTE(shpika @ 2007 11 27, 16:22)
sakykit, o kaip nerti 10-11 eilutej tuos ovalius rutuliukus?  g.gif

as neriau zemu stulpeliu ax.gif
labai grazus man sitie varpeliai, tika as dar apacioj pora eiliu sugalvojau, nes pasirode per maza. sia savaite gal ikelsiu pasirodyti, nes dar dziuna varpeliai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE((Ericka) @ 2007 11 27, 20:37)
as neriau zemu stulpeliu  ax.gif
labai grazus man sitie varpeliai, tika as dar apacioj pora eiliu sugalvojau, nes pasirode per maza. sia savaite gal ikelsiu pasirodyti, nes dar dziuna varpeliai  blush2.gif


o kiek akiu pynute padarai pradzioje g.gif ir kiek i ta ratuka darai ismezgimu g.gif
Atsakyti
QUOTE(nekava @ 2007 11 27, 22:26)
o kiek akiu pynute padarai pradzioje  g.gif  ir kiek i ta ratuka darai ismezgimu  g.gif

man irgi ta scema nelabai aiski buvo, tai dariau truputi savaip blush2.gif tarkim 10eile:4 pynutes akys ,st.su uzmet., 4pyn.akys, 4zemi stulp,. ir tada vel nuo 4pyn.akys....
11eile: 5pyn.akys , zemas st., 5pyn akys. 1zemas st. 8pyn. akys, 1zemas st. ir vel nuo 5 pyn akys....
12eile, ten jau aisku tikriausia.
ryt ikelsiu nuotrauka, kaip gavosi pagal sita rasta varpeliai ax.gif


ai tu klausiai apie pacia pradzia doh.gif
pynute dariau is 6 akyciu, paskui 12stulpeliu su dvien uzm . tarpeliuose po 2akytes (pagal schema)

mano nerimas toks kietas, tvirtas, bet kas neria laisviau, gal reiketu maziau daryti tu stulp. su uzmetimu, kad nepradetu garbanotis neriant g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo (Ericka): 28 lapkričio 2007 - 08:27
zinokit, uzkretet, labai noreciau begti namo ir pradeti ka nors narplioti...savaitgali pirksiu siulu, thumbup.gif

idekit nuotraukyciu, kaip kam gaunasi.
Atsakyti
QUOTE(Vyna @ 2007 11 28, 10:09)
zinokit, uzkretet, labai noreciau begti namo ir pradeti ka nors narplioti...savaitgali pirksiu siulu,  thumbup.gif

idekit nuotraukyciu, kaip kam gaunasi.


Man irgi patinka tokios smulkmenos thumbup.gif ir greita ir grazu wub.gif
Atsakyti
na va rodausi, kaip ir zadejau. ax.gif cia pagal ta paisyta ranka schema.
user posted image
Atsakyti
na ir padirbėjai, ir angeliukas, ir varpeliai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labai grazu.
Ir as nuneriau,kai isdzius parodysiu blush2.gif
Atsakyti
nu va nusimezguiau ir as varpelius bet dabar neisivaizduoju ant ko juos uamauti standinant blush2.gif gal kas galit paaiskinti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2007 11 29, 18:43)
nu va nusimezguiau ir as varpelius bet dabar neisivaizduoju ant ko juos uamauti standinant blush2.gif gal kas galit paaiskinti? blush2.gif

priklauso nuo varpelio dydzio. as pvz. dziovinau ant Kubus vaikisku sulciu buteliu tu dideliu ax.gif
Atsakyti
QUOTE((Ericka) @ 2007 11 29, 22:20)
priklauso nuo varpelio dydzio. as pvz. dziovinau ant Kubus vaikisku sulciu buteliu tu dideliu  ax.gif


turi omenyje uzmaunat ant tos puses kur dangtelis ane?
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2007 11 29, 18:43)
nu va nusimezguiau ir as varpelius bet dabar neisivaizduoju ant ko juos uamauti standinant blush2.gif gal kas galit paaiskinti? blush2.gif


maniskis tai labai gerai dziusta ant vaikisko puodelio avent kamstelio (na toks kur buna su snapeliu ir nebega) ax.gif
Atsakyti