Įkraunama...
Įkraunama...

Rasizmas religijai Lietuvoje

QUOTE(Al_Nija @ 2007 11 20, 00:53)
mohamed atnese tiesu kelia ir pati tikslaiusia kelia i roju po mirteis.

bigsmile.gif va tai vadinčiau išplautomis smegenimis..


QUOTE
Humanizmas, iškeliantis žmogų kaip vertybę savaime, ne tiktai sulygina doruosius su nusikaltėliais, išmintinguosius – su kvailiais, arba normą – su iškrypimu. Žmogus tampa visų daiktų matu. Gyvenki sau, ir būki sau tiesa
ar yra blogai, kad žmogus yra matas? ar jis, jo gyvenimas, būtis - ne vertybė? Lukne, juk esi tikinti, kaipen su "saulė vienodai šviečia geriesiems ir blogiesiems?"

QUOTE
mano nuomone egzistuoja kultai, kurie jau savaime yra destruktyvūs ( tai ir turėjau omeny, o ne destruktyvią kažkokio gero idealo "interpretaciją" savo gyvenimu).

vat būtent - drinks_cheers.gif Yra kažkokios idėjos, kurios iš esmės yra blogos.. Beje, ir interpretavimai gali būti blogi - elementariai - priimama kažkokia idėja, kurios įgyvendinimo vardan aukojami žmonių gyvenimai, gyvybės.. Tų destruktyvių sektų yra ne taip jau mažai, galbūt kai kieno budrumo dėka ( o gal kas sakys - nepakantumo) jų veikla minimalizuojama arba uždraudžiama.
Kas kita, kai į veiklą įsitraukia politika, iš vienos arba kitos pusės. Vienos religijos mažiau tam linkusios, kitos - žymiai daugiau Islamas kaip pavyzdys - Irane ajatola - aukščiausias lyderis, Afganistane islamas buvo privalomas... Jiems žmogus - ne rodiklis. Religija - aukščiau... Beje ir krikščionybės kai kurioms grupėms - taip pat doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2007 11 20, 10:11)
bigsmile.gif va tai vadinčiau išplautomis smegenimis..

Karusia kaip visada savam amplua...Jau kaip žiebtelėjai
ok.gif
Nežinau nė vieno pranašo, kuris kreivus kelius deklaruotų
Papildyta:
QUOTE(Karusia @ 2007 11 20, 10:11)
Kas kita, kai į veiklą įsitraukia politika, iš vienos arba kitos pusės. Vienos religijos mažiau tam linkusios, kitos - žymiai daugiau Islamas kaip pavyzdys - Irane ajatola - aukščiausias lyderis, Afganistane islamas buvo privalomas... Jiems žmogus - ne rodiklis. Religija - aukščiau... Beje ir krikščionybės kai kurioms grupėms - taip pat doh.gif

Visiems valdyti norisi. "Skaldyk ir valdyk" taip lengviau. Aukos nesvarbu
Atsakyti
QUOTE(Staiga @ 2007 11 20, 13:22)
Karusia kaip visada savam amplua...Jau kaip žiebtelėjai
ok.gif
Nežinau nė vieno pranašo, kuris kreivus kelius deklaruotų


čia tie keliai, kaip pasakius - jeigu propaguojamas seksas su vaikais, jeigu aiškinama, kad reikia išsprogdinti kąžką (tarkim Japonijoje, kai mirtinas dujas paleido metro)... juk žmonėms į galvas įteigta - išgelbės pasaulį jei tą šitą aną.. p.s. o gal gero ir blogo sampratos skiriasi?
Kaip ir mano cituotu atveju - "čia juk tiesiausias kelias į rojų" bigsmile.gif nepridėtas tik sakinio galas "o jūs netikėliai.. degsit pragare..." bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karusia: 20 lapkričio 2007 - 12:18
Koks pranašų pasiaukojimas lotuliukas.gif siunčia kitus tiesiai... Kažin, ar patys į dangų neplanuoja? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2007 11 20, 11:11)
bigsmile.gif va tai vadinčiau išplautomis smegenimis..



As tai kartais net pavydziu doh.gif zmonems, kurie gali/moka taip itiketi, nes man rodos, kad tada daug lengviau gyventi g.gif Nei paciam mastyti, nei blaskytis nereikia, tik darai, kas liepta ir ramu g.gif


Atsakyti
QUOTE(Aysun @ 2007 11 20, 14:26)
As tai kartais net pavydziu doh.gif zmonems, kurie gali/moka taip itiketi, nes man rodos, kad tada daug lengviau gyventi g.gif Nei paciam mastyti, nei blaskytis nereikia, tik darai, kas liepta ir ramu g.gif

g.gif pamąsčiau. Ar pavydžiu? nu ne. juk atsisakai dalies savęs - savo mąstymo, savo proto, matai realybę, kuri skiriasi nuo tos "idealiosios" propaguojamos.. gal tada išvis gali pradėti mąstyti, kad čia man su galva negerai. Visi mato vienaip, o aš kitaip ? fool.gif o gal man vertybė "laisvė" yra pert svarbi? g.gif
Atsakyti
jeigu jau Lietuvoje diskriminuojamos religijos, tai aš patyliu verysad.gif

Kuo kas nori, tuo tas tiki, ir jehovistai, ir budistai, ir islamistai, ir pagonys, kabalos išpažinėjai, protestantai, judėjai, ko dar kam trūksta????? Per tV, per spauda skelbiasi, reklamuojasi, po namus visokie veikėjai vaikšto. nematau jokios diskriminacijos.
Matyt, čia tiks posakis-kuo pats kvepi, tuo ir kitus tepi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2007 11 20, 12:33)
:čia man su galva negerai. Visi mato vienaip, o aš kitaip ? fool.gif o gal man vertybė "laisvė" yra pert svarbi?  g.gif

Ir man negerai, taigi tu ne vieniša. Kas ką nori, tas tą mato ir linksta ten, kur jaukiau, saugiau...
Yra ir karių, Kariusia lotuliukas.gif Laisvė kartais gimsta kovoje ax.gif
Papildyta:
QUOTE(barsukele @ 2007 11 20, 12:52)
jeigu jau Lietuvoje diskriminuojamos religijos, tai aš patyliu verysad.gif

Ir aš taip manau, jokios diskriminacijos. Kitaip kaip gi mes čia š...maltume? Va kiek laisvamanių vienoj krūvoj 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Staiga: 20 lapkričio 2007 - 14:53
QUOTE(Karusia @ 2007 11 20, 12:11)
bigsmile.gif va tai vadinčiau išplautomis smegenimis..
ar yra blogai, kad žmogus yra matas? ar jis, jo gyvenimas, būtis - ne vertybė? Lukne, juk esi tikinti, kaipen su "saulė vienodai šviečia geriesiems ir blogiesiems?"
<...>

Žmogus vertybė. Saulė vienodai šviečia ir geriems ir blogiems, bet jie nėra vienodi.
Kai žmogus save iškelia kaip svarbiausią, tada jo interesai tampa svarbesni nei kitų, tada galima ir į kitų interesus neatsižvelgti. Kūdikis trukdys - abortas, noriu daugiau pinigų - kam tie atogražų miškai, iškirsti, jei ir kils kažkokia katastrofa tai juk ne dabar, o po manęs nors ir tvanas, nes svarbiausias esu aš. Visuomenės požiūris - į jį nusispjaut, man ir taip gerai, skubu- padidinsiu automobilio greitį, o kas man uždraus, kažką suvažinėjau - o ko lindo į kelią... Žinau kaip susikombinuoti, gavau kyšį - aš protingas, man bus gerai, o kiti - žiopliai.
Tai ar gerai kai žmogus pats sau matas? Kiek vertinga tokia būtis?
Dievas myli ir tuos "bloguosius", todėl ir laukia, kad jie susiprastų, duoda jiems laiko taisytis, stoti į "gerųjų" gretą, bet jei nesitaisoma tai ir neina 'blogieji" į tą pačią pusę kur ir "gerieji"

Mažai esu susipažinusi su islamu, bet man jis neatrodo smurtą skatinančia religija. Viename žinyne skaičiau, kaip buvo elgiamasi su kitatikiais, islamo išpažinėjams užkariaujant kitas tautas. Į islamą prievarta nebuvo atvertinėjama, Mochamedas tai uždraudė ir teises kitatikiai, jei neklystu, turėjo tokias pat, kaip ir musulmonai. Manau, tai tam laikui, buvo labai demokratiška.
Atsakyti
Al_Nija- не переживай mirksiukas.gif , прочитав, твой первый пост, я сразу поняла, что речь идет о мусульманах bigsmile.gif А ты наплюй, ведь католицизм- это христианство, а другое ответвление от него- это православие, а там БОГ- ЕДИН, А ТАК И ЕСТЬ 4u.gif и крестным моего сына будет мусульманен 4u.gif Даже так может быть 4u.gif
Я была католичкой пока не приехала в домой, сейчас уйду в православие g.gif
Так, что не бери в голову- бери в рот (легче выплюнуть) 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Luknė @ 2007 11 21, 00:09)
Žmogus vertybė. Saulė vienodai šviečia ir geriems ir blogiems, bet jie nėra vienodi.
Kai žmogus save iškelia kaip svarbiausią, tada jo interesai tampa svarbesni nei kitų, tada galima ir į kitų interesus neatsižvelgti. Kūdikis trukdys - abortas, noriu daugiau pinigų - kam tie atogražų miškai, iškirsti, jei ir kils kažkokia katastrofa tai juk ne dabar, o po manęs nors ir tvanas, nes svarbiausias esu aš. Visuomenės požiūris - į jį nusispjaut, man ir taip gerai, skubu- padidinsiu automobilio greitį, o kas man uždraus, kažką suvažinėjau -  o ko lindo į kelią... Žinau kaip susikombinuoti, gavau kyšį - aš protingas, man bus gerai, o kiti - žiopliai.
Tai ar gerai kai žmogus pats sau matas? Kiek vertinga tokia būtis?
Dievas myli ir tuos "bloguosius", todėl ir laukia, kad jie susiprastų, duoda jiems laiko taisytis, stoti į "gerųjų" gretą, bet jei nesitaisoma tai ir neina 'blogieji" į  tą pačią pusę kur ir "gerieji"

Mažai esu susipažinusi su islamu, bet man jis neatrodo smurtą skatinančia religija. Viename žinyne skaičiau, kaip buvo elgiamasi su kitatikiais, islamo išpažinėjams užkariaujant kitas tautas. Į islamą prievarta nebuvo atvertinėjama, Mochamedas tai uždraudė ir teises kitatikiai, jei neklystu, turėjo tokias pat, kaip ir musulmonai. Manau, tai tam laikui, buvo labai demokratiška.


matai Lukne - visur pusiausvyra. o kai kokia nors idėja paima viršų - šakės žmonišškumui.. prasideda nesąmonės - ir sprogdinimai, ir dujų paleidimai, ir visa kita... už ką kai kurios religinės srovės elementariai uždraustos. persekiojamos.
Apie islamo neprievartą - kažkaip užkliuvo per Discovery (?) kanalą transliuotas dokumentinis filmas su įrašu, kurį atsiuntė šeimai vyro žudikai - jei priimsi islamą - gyvensi. Tas vyras nesutiko. Tą patį aiškino ir draugės brolis, tarnavęs Afganistane. jie - kareiviai tą dalyką žinojo, ir iš anksto buvo nusiteikę - papuls į nelaisvę - pirmiausia prašytis į islamą...

QUOTE(Šiaurė @ 2007 11 21, 02:57)
[ и крестным моего сына будет мусульманен 4u.gif  Даже так может быть 4u.gif

klysti. katalikybė tikrai neleidžia, o va pravoslavų - nežinau. bet ko gero taip pat ne, nes pagrindas išlikęs iš bendros srovės iki skilimo, o ir apskritai pravoslavų tikėjime viskas griežčiau..
Atsakyti
Mano nuomone islamas yra per daug materialistinis, taigi jų pareiškimas "vienintelis tikras teisingiausias kelias" yra kaip čia pasakius.. Veda ne į tą pusę.. Bet ir tokios religijos reikia kai kurioms sieloms..
Atsakyti