Įkraunama...
Įkraunama...

Rasizmas religijai Lietuvoje

QUOTE(Moonte @ 2007 11 19, 18:08)
Na dar giliau pradėsime kasti, ar sustosime, ar čia pradėsime savo erudicija blizgėti. Tokia diskusijos forma man nepriimtina.

Priimtina kai pati rašai bet ką nė nepasitikrinus kiek tai atititinka realybę?

Matai Moonte, kai pati sublizgi pseudožiniomis matyt nieko kito ir nebelieka kaip tik pulti kažką, kas išdrįsta pasakyti kad tos tavo žinios kaip ir nelabai žinios...
Atsakyti
QUOTE(off topic @ 2007 11 19, 20:14)
Kur aš rašiau nors žodį apie musulmonus? mastau.gif



Tada prie ko čia mudviejų diskusija?

Aš bandau pasakyti visais savo parašymais ir pavyzdžiais, kad nėra reikalo kištis į kitaip galvojančių ir jaučiančių pasaulį, su savo sampratom, o jus akcentuojate į smulkmenas, kurios jums užkliuvo. Todėl dar kartą sakau nematau prasmės blusinėtis, smulkmėje.
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2007 11 19, 18:16)
Londone  bigsmile.gif  ir Norvegijoje  bigsmile.gif

o ten iš įpratimo, tradiciniai, ar kliūna kam? mes seniai kasdienai tautinių nenaudojam, jie iki dabar dėvi, ir ką? Aš parsivežiau, namie nešioju tokį ilgą siuvinėtą, rankų darbo-gražu ax.gif
o Londone dažytos skiauterės ant vaikinų galvų ir ką? Kokio bieso kraipyt dzėmesys į smulkmenas?
Esminių dalykų per akis, iki nakties nespėsim tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2007 11 19, 18:12)
ji formuoja kultūros pagrindus..

klausimas tik vis dar formuoja ar formavo...O jei formuoja tokioje situacijoje - tai kiek? Būtų pernelyg paprasta...
Atsakyti
QUOTE(off topic @ 2007 11 19, 20:19)
Priimtina kai pati rašai bet ką nė nepasitikrinus kiek tai atititinka realybę?

Matai Moonte, kai pati sublizgi pseudožiniomis matyt nieko kito ir nebelieka kaip tik pulti kažką, kas išdrįsta pasakyti kad tos tavo žinios kaip ir nelabai žinios...



Aš tiesiai šviesiai sakau, aš esu parastas žmogus, kuriam reikia mokytis, mokytis ir dar kartą mokytis. Kuo daugiau gyvenu tuo labiau įsitikinu, kad esu kvaila.

Tikiuosi jums nuo to palengvės. Sau nepriskiriu jūsų išvardintų epitetų, todėl nežinau iš kur jus juos ištraukėt.

Mano žinios ne pseudo. Jos tikros, jei tai buvo anksčiau tai nereiškia, kad to nebuvo.
Puolimas. Garsiai pasakyta.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2007 11 19, 18:20)
Aš bandau pasakyti visais savo parašymais ir pavyzdžiais, kad nėra reikalo kištis į kitaip galvojančių ir jaučiančių pasaulį, su savo sampratom, o jus akcentuojate į smulkmenas, kurios jums užkliuvo. Todėl dar kartą sakau nematau prasmės blusinėtis, smulkmėje.

kai pavyzdys nėra teisingas, vargu ar tai jau tokia smulkmena. Būtent juos ir prašiau jau porą kartų argumentuoti (nes jie neteisingi), bet jūs tiesiog "atsišaudote" kalbomis apie erudicijas, smulkmę ir nesmulkmę ir pan. kai kažkokie tikėjimo dalykai pristatomi klaidingai ir bandomas priešpastatyti kitam tikėjimui vargu ar galima kalbėti apie pilnavertę diskusiją.

QUOTE(Moonte @ 2007 11 19, 18:25)
Garsiai pasakyta.

Nea. Garsiai rašoma didžiosiomis raidėmis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo off topic: 19 lapkričio 2007 - 18:30
QUOTE(off topic @ 2007 11 19, 20:16)
O kokią konkrečiai dogmą (bent vieną) tu aptarei?  unsure.gif


Mes kartais su Karusia padiskutuojame ir kitose temos.
Įdomu kas ką puola?

Papildyta:
QUOTE(off topic @ 2007 11 19, 20:30)
kai pavyzdys nėra teisingas, vargu ar tai jau tokia smulkmena. Būtent juos ir prašiau jau porą kartų argumentuoti (nes jie neteisingi), bet jūs tiesiog "atsišaudote" kalbomis apie erudicijas, smulkmę ir nesmulkmę ir pan. kai kažkokie tikėjimo dalykai pristatomi klaidingai ir bandomas priešpastatyti kitam tikėjimui vargu ar galima kalbėti apie pilnavertę diskusiją.
Nea. Garsiai rašoma didžiosiomis raidėmis  biggrin.gif


Kuris iš pavyzdžių klaidingas? Konkrečiai.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2007 11 19, 18:31)
Mes kartais su Karusia padiskutuojame ir kitose temos.

O kaip tai susiję su šia tema?
Atsakyti
Jūs čia tarpusavyje intensyviai aiškinatės ne į temą tongue.gif Neįdomu sad.gif Tai bent apie kokias nors sektas padiskutuokime, kokios nervina, kliudo, juk tai irgi nepakantumas kitai religijai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2007 11 19, 20:31)
Mes kartais su Karusia padiskutuojame ir kitose temos.
Įdomu kas ką puola?


nepamenu kad būtume aptarinėję kokią dogmą..
Atsakyti
QUOTE(Lane @ 2007 11 19, 18:10)
Tikiu, kad Pranašas norėjo gero ir buvo geras. Bet visada atsiranda fariziejų ir panašių.

Tai ką aprašei apie tą filmą tik patvirtina, kad siekiant valdžios galima bet kokį gėrį paversti š..., nieko švento g.gif Juk yra pasaulyje sistema, vykdanti šią destrukciją. Visa kita tik "gėlytės" nukreipt nuo esmės
Atsakyti
Prašom. Nekonkretu?
QUOTE(off topic @ 2007 11 19, 17:35)
Krikščioniui tikėjimas nekliudo sudeginti palaikų ir niekas to būtinai laikyti 3 dienas neliepia  smile.gif  Žmogus to nedarydamas su savo tikėjimu niekaip neprasilenkia.
Ir iš kur tokios žinios, kad mirę budistai tik plėšomi tyruose?  unsure.gif



QUOTE(off topic @ 2007 11 19, 17:57)
Tai jūs geriau kalbėkite argumentuotai, o neva tokiais "argumentais" kad krikščioniui pagal tikėjimą tai jau tik tris dienas laikyt mirusį privalu ir nėra kito būdo (nes taip nėra) ar kad budistai mirę tai jau tik tyruose plėšyt paliekami (nes tai irgi ne taip).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo off topic: 19 lapkričio 2007 - 18:36