Įkraunama...
Įkraunama...

Rasizmas religijai Lietuvoje

QUOTE(Takelis @ 2007 12 05, 20:29)
friends.gif Keli balsai  4u.gif


Gerai, kai esi ne solistė... Duetas, tercetas, kvartetas visuomet geriau skamba g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Takeli, seniai, kai tik pradėjau mąstyti apie tai, buvo užėjęs kažkoks šišas, kiauras naktis galvojau ir galvojau, kokia prasmė gyventi, kokia prasmė, kad mūsų nepamatuojama daugybė nuo kažkada iki kažkiek, kam to reikia ir kokiu tikslu. Kažkaip priėjau prie išvados, kad per mus renkama patirtis, per mus visiškai skirtingas asmenybes, per skirtingas epochas, gal net skirtingose realybėse.Na, kaip mums reikia vitaminų, mes suvalgome morką,ji jų prisikaupusi iš dirvos, saulės, pati pagaminusi, žmogus pats nesusirinks iš dirvožemio fosforo ar azoto smile.gif Nes kam daugiau mes čia malamės?Juk sakoma, kad gyvenimas-tai sapnas, tik ne mes, o mus sapnuoja...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo barsukele: 06 gruodžio 2007 - 08:06
QUOTE(barsukele @ 2007 12 06, 10:04)
Juk sakoma, kad gyvenimas-tai sapnas, tik ne mes, o mus sapnuoja...


Dieve, kaip gerai parašei 4u.gif
Iki šito supratimo aš ėjau visą šį savo sąmoningą gyvenimą ir kai suvokiau, manyje uždainavo visas pasaulis...Aš daug ką supratau jau kitaip, paprasčiau ir gražiau. Nes, pasirodo, viskas yra tobula, nėra ir negali būti klaidų, yra tik patirtis, kurią vieni vadina gera, kiti laiko bloga, o iš tiesų ji tik yra. O visa ta patirtis skendi Meilėje (visi mes iš jos, su ja, per ją ir į ją).
"Gyvenimo prasmė ne tame, kad kažką pasiektum, bet kad pastebėtum, kad tu esi ten, ir visada buvai. Tu visada ir per amžių amžius esi grynos kūrybos procese. Gyvenimo prasmė tame, kad sukurtum tai, kuom tu ir esi, o po to tai išgyventum praktiškai."

Papildyta:
QUOTE(Luknė @ 2007 12 06, 00:27)

Jei mano nuomonė jus varo į neviltį, galiu ir nerašyti.  mastau.gif


Nepyk, visai nenoriu tavęs įžeisti. smile.gif
Atsakyti
Takeli, iš kur čia ta citata? Žinai,tu man atrodai tokia gerietė, norėčiau pažinti tave realiame gyvenime smile.gif Taip, viskas tobula ir savo vietoj, tik protas knisa šaknį, neleidžia to pergyventi, arba vėl ir vėl suka dokumentinį filmą prieš akis su vaizdais iš minų lauko...Reikia labai susiimti į rankas, kad neužliptum ant minos. Vakar per vieną gun_bandana.gif filmą nugirdau tokius žodžius-angelai skraido todėl, kad nežiūri sau po kojom.
Atsakyti
Vat už tuos Takelius su Barsukais ir myliu jus visas. smile.gif Už tą gilų nuosavą suvokimą, niekur neužrašytą, niekad nemokomą, pačių atrastą, kuris vieniems TIESIOG YRA,:angel:kitiems neįrodomas, nes neparašytas. 2.gif frusty.gif
Atsakyti
Norėjau ir aš parašyti, kad jus myliu, bet Staiga drąsesnė biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(barsukele @ 2007 12 06, 12:45)


Moku ir aš toooookia ragana pabūti...angel_sadangel.gif
friends.gif
Atsakyti
"Iš kur mergaitė tiek drąsos, tiek valios geležinės" lotuliukas.gif
Vyras tai manęs nesupranta, sako tu visai fool.gif taigi krikščionys tave pomidorai2.gif
lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Staiga @ 2007 12 06, 11:13)
"Iš kur mergaitė tiek drąsos, tiek valios geležinės" lotuliukas.gif
Vyras tai manęs nesupranta, sako tu visai fool.gif taigi krikščionys tave pomidorai2.gif
lotuliukas.gif


Nuo kanibalų niekur nepabėgsi...
Atsakyti
QUOTE(Lane @ 2007 11 19, 18:10)
Kai Muchamedas ir jo pasekėjai savam krašte buvo persekiojami ir jiems grėsė pavojus dėl savo idėjų, iškeliavo į Abisiniją pas krikščionis, kur jie surado užtarimą ir buvo priimti gyventi šalia taikoje dėl to, kad tiki į tą patį Dievą.

Tikiu, kad Pranašas norėjo gero ir buvo geras. Bet visada atsiranda fariziejų ir panašių.

Mintys geros, jų įgyvendinimas nekoks gavosi.
Ar kas nors ten istoriškai neatsitiko, kad būtent tame regione didžiausi nesutarimai vyksta. Ir atrodo būtent po skilimo į šijitus ir sunitus.
Atsakyti
QUOTE(Staiga @ 2007 12 06, 00:44)
<...>ar induistai,budistai, musulmonai nepateks į dangų, nes nekrikštyti...<....

O kas nors teigė, kad nepateks?

QUOTE(barsukele @ 2007 12 06, 10:04)
<...>Kažkaip priėjau prie išvados, kad per mus renkama patirtis, per mus visiškai skirtingas asmenybes, per skirtingas epochas, gal net skirtingose realybėse.Na, kaip mums reikia vitaminų, mes suvalgome morką,ji jų prisikaupusi iš dirvos, saulės, pati pagaminusi, žmogus pats nesusirinks iš dirvožemio fosforo ar azoto smile.gif  Nes kam daugiau mes čia malamės?Juk sakoma, kad gyvenimas-tai sapnas, tik ne mes, o mus sapnuoja...

O kodėl manai, kad mes dėl konkrečios naudos? Kad Dievas toks neįgalus, kad jam reikia mūsų pagalbos patirčiai rinkti? Bažnyčia teigia, kad Dievas tobula pilnatvė, kuriam nieko nereikia. Net budistai teigia, kad kančių šaltinis tai norai ir poreikiai. Manai, kad Dievas kenčia(jei ko nors reikia, jauti trūkumą, galima įvardinti, kad jauti kančią) ir trokšta patirties?
Galbūt mes ir esame Dievo sapnas, bet manau ne dėl konkrečios naudos, o iš meilės. Kai turi tiek daug savyje gera dovanoti šiaip sau. Gal mes kaip nuostabus jo paveikslas, ne tam kad užstotume skylę sienoje, o tik tam, kad gražu?

QUOTE(Staiga @ 2007 12 06, 13:13)
"Iš kur mergaitė tiek drąsos, tiek valios geležinės" lotuliukas.gif
Vyras tai manęs nesupranta, sako tu visai fool.gif taigi krikščionys tave pomidorai2.gif
lotuliukas.gif

QUOTE(vaižgantė @ 2007 12 06, 14:47)
Nuo kanibalų niekur nepabėgsi...

Niekur panašių atsiliepimų apie jus iš krikščionių, katalikų pusės neskaičiau. g.gif
Atsakyti

"Niekur panašių atsiliepimų apie jus iš krikščionių, katalikų pusės neskaičiau."

Matyt, spaudoje apie tai neskaitei, bet realybėje iš katalikų sunkiausia susilaukti tolerancijos. Užtenka pasakyti, kad esi vegetarė. Ir prasideda...Kai dirbau mokykloje ir valgykloje salotas valgydavau, manęs būtinai paklausdavo, kodėl kepsnio nepirkau...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 12 06, 20:40)
"Niekur panašių atsiliepimų apie jus iš krikščionių, katalikų pusės neskaičiau."

Matyt, spaudoje apie tai neskaitei, bet realybėje iš katalikų sunkiausia susilaukti tolerancijos. Užtenka pasakyti, kad esi vegetarė. Ir prasideda...Kai dirbau mokykloje ir valgykloje salotas valgydavau, manęs būtinai paklausdavo, kodėl kepsnio nepirkau...

Turėjau mintyje šį forumą. O realybėje man sunkiau spręsti, nes esu katalikė, tai diskriminacijos negaliu jausti. Bet viena mano geriausių draugių - liuteronė ir jokių nesutarimų nėra, kito tikėjimo žmonių nepažįstu. Argi katalikai nebūna vegetarai, kad neigiamą požiūrį į vegetarizmą laikai katalikų diskriminacija kitų religijų atžvilgiu. Valgykloje ir aš pirkdavau tik salotas (pigiau), yra klausę kodėl, negi sakysiu, kad pinigų trūksta, atasakydavau, kad man skaniau ir nieko.
Jei aš valgau mėsą tai tavo nuomone esu kanibalė? Taip reikėjo suprasti aną pasisakymą? Čia tolerancijos pavyzdys?
Atsakyti