Įkraunama...
Įkraunama...

Rasizmas religijai Lietuvoje

QUOTE(Luknė @ 2007 12 04, 21:20)
O neigiami jausmai ir neigiamos mintys? Nuodėmės? Mes pykstam, o Dievas ar pyksta? Mes pavydim ir išpuikstam, argi tai būdinga Dievui?

Visi žmogaus planai, kurie skiriasi nuo Dievo planų - pasmerkti žlugti. Mes kuriame savo gyvenimą, bet pagal tam tikras taisykles. Tos taisyklės, tai Dievo valia.


Kaip tu atpažinsi džiaugsmą, jei nebūsi patyrusi kartėlio?
Kaip tu atpažinsi meilę, jei nežinosi, kas tai pyktis?
Kaip atpažinsi dosnumą, nežinodama, kas tai pavydas?
Kaip žinosi, kas tai šviesa be tamsos?
Dievas tai patiria per mus. smile.gif
Dievo planai visiškai sutampa su mūsų. Dievo valia - mūsų valia. Jis save realizuoja materijoje mūsų pagalba. Nėra Dievo kažkur, o mes čia. Dievas yra visur. Visa materija ir nematerija yra jo raiškos formos. Jis yra Gyvenimas, t.y. viskas, ką mes galime sutalpinti savo supratimu į šį žodį.
Papildyta:
QUOTE(Lane @ 2007 12 04, 21:40)
Atsikratę abejonių galėtume daryti stebuklus, abejonės išsklaido visas galias ir mes suklumpam...


thumbup.gif Būūūūūūūūtent
Atsakyti
QUOTE(Staiga @ 2007 12 04, 00:12)
Nei nevėkšlų, nei pasipūtėlių Kristaus mokinių tarpe nebuvo. Jie buvo mokiniai, jie mokėsi jie neprašinėjo.

Kiek aš juos pažįstu, patikėk, jie buvo tikra dovanėlė - Jokūbas ir jo brolis Jonas bandė išsilygti, kad būtų viršesni už kitus (arčiausiai Jėzaus), kai "ateis Tavo karalystė", Judas vogė bendro iždo pinigus, visi draugiškai knarkė Alyvų kalne, kai Kristus keletą kartų maldavo pabudėti su juo, vos Jį suėmė, tuoj visi pasislėpė (išskyrus Petrą, kuris nusekė Jį, bet čia pat tris kartus išsigynė turįs ką nors bendra), nors buvo matę daugybę stebuklų ir klausęsi šitiek pamokymų, Tomas netikėjo, tuom, ką liudijo kiti ir reikalavo įdėti pirštus į Kristaus žaizdas. Jau nekalbu apie nuolatines abejones Jėzaus mokymu ir nesupratimu, apie ką Jis kalba (Jėzus daugybę kartų jiems iš naujo turėdavo aiškinti, ką pasakęs). Net palaidoti Jėzaus Jo mokiniai neišdrįso, laidojo vienas Jonas ir moterys. Man jie panašūs į didelę nevykėlių kompaniją, blogesnių, turbūt, negalima buvo išsirinkti. Ir tai man teikia vilties, kad visi nevykėliai Dievo rankose gali tapti didvyriais, jei tik pasitikės Juo ir leisis vedami Jo valios.
Krikščionybė tuo ir ypatinga, kad joje visi yra mylimi Dievo vaikai, nepriklausomai nuo intelekto koeficiento, ar nuveiktų didelių darbų - krikščionybėje labiausiai vertinama judesio kryptis link gėrio ar blogio, kartais žygdarbis tampa nuodėme, nes padarytas iš puikybės, o mažas žlugusio žmogaus žingsnelis artyn doros gali būti vertinamas kaip žygdarbis.
Atsakyti
Kažin,ar apskritai egzistuoja toks dalykas kaip žygdarbis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Princi @ 2007 12 04, 22:17)
tiesiog nesiderina tikėjimas Dievu su ezoterika nors tu ką  4u.gif

blink.gif blink.gif Ezoterika nesuderinama su tikėjimu Dievu??? g.gif Pirmą kartą girdžiu. doh.gif

QUOTE(vaižgantė @ 2007 12 05, 00:25)
Gali suprasti kad ir taip: nusprendžiu eiti dirbti pardavėja "Norfoje"  lotuliukas.gif Nueičiau ir nepriimtų  lotuliukas.gif  Arba eidama koją pasitempčiau ir nenueičiau...

O Tu pabandyk. 4u.gif Gal priims. mirksiukas.gif Nors aš į "Rimi" eičiau - man labiau patinka. 4u.gif
Atsakyti
Vaižgante, be šansų. Kai mane grūdo į jogą, privažiavusi besiparkindama įvažiavau atbula mersui į dureles. tad gali nesivarginti su ta Norfa, kas ne tavo tai ne tavo, o svetimos vietos užimti neleis lotuliukas.gif

Princi, mieloji, ezoterika ir duota Dievo. Dabar tai tik trupiniai to, ką turėjo ankstesnės civilizacijos. Pats Dievas ir atjungė Žemei kanalus, nes ...Gal tu ezoteriką painioji su kuo nors kitu? Vat su religija tikrai nieko bendro neturi, ezoterikoje nėra šablonų ir diktato

UnaLi, jei tikrai taip buvo su tais Kristaus mokiniais, tai vargšas tas mūsų Kristus, va nuo ko jis kentėjo, nuo neišmanėlių. Ir kam jis juos tampėsi tiek metų? kad NT parašytų? Kokį NT galėjo surašyti tokie nesusivokėliai? ir kodėl JŲ PARAŠYTU NT taip šventai dabar tikima? Nuo tokių pačių neišmanėlių kenčia ir dabar. Gražios pastangos, atsiuntė Kristų kad pakoreguotų, paskui Mahometą, kad dar pakoreguotų, Urantiją paskui, dar kaiką, bet ką padarysi su žmogeliais-neišmanėliais... Šiaip galėjo ir tobulesnius sukurti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Staiga: 05 gruodžio 2007 - 11:10
Šiaip galėjo ir tobulesnius sukurti.

Galėjo ir visai tobulus sukurti, bet tada viso įdomumo nebūtų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 12 05, 11:08)
Galėjo ir visai tobulus sukurti, bet tada viso įdomumo nebūtų  ax.gif


Nebebūtų tikslo, nei ko siekti, ką mes čia veiktume smile.gif
Atsakyti
Nebūtų. O dabar taip įdomu-religijos kalasi, žmonės pešasi, tobulėja, klysta, švenčia pergales...
Maitinam mes savo emocijomis ne vieną...
Atsakyti
QUOTE(Staiga @ 2007 12 05, 12:26)
Nebūtų. O dabar taip įdomu-religijos kalasi, žmonės pešasi, tobulėja, klysta, švenčia pergales...
Maitinam mes savo emocijomis ne vieną...


Bet kaip linksma, kokie visi skirtingi, saviti, kiekvienas savaip žavus. Religijos reikalingos tam, kad kiekvienas būtų kažkur pagal savo suvokimo lygį. Bet reikia ieškoti, siekti.. Ir tiek stebuklų galima atrasti.. Niekad negalvojau, kad Biblijoj slepiasi tokie išminties klodai wub.gif Ir dar, jaučiu, aš pamačiau tik mažą visko dalelę. Dabar jau suprantu, ką man norėjo pasakyti tie, kurie sakė "kiekvieną kartą skaitant atrandi kažką naujo, kažkas naujai nušvinta" wub.gif

Tai žiūrėkim į viską kaip į žaidimą, kol juoksimės, kažkas neteks maitinimosi šaltinio ir teks pasitraukt ax.gif O kažkas ateis ir patirsim stebuklą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lane: 05 gruodžio 2007 - 12:35
QUOTE(Lane @ 2007 12 05, 12:33)
Tai žiūrėkim į viską kaip į žaidimą, kol juoksimės, kažkas neteks maitinimosi šaltinio ir teks pasitraukt ax.gif O kažkas ateis ir patirsim stebuklą.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif clap.gif bis.gif
Atsakyti
Žinai, kiek kartų skaičiau Žemaitės "Marčią", tiek kartų visai kitaip supratau. Vienaip supratau, kai buvau mokinukė, antraip, kai studentavau, o trečiaip, kai tapau marčia... ax.gif
Atsakyti
Liko paskutinis etapas-dar uošve bei anyta pabūsi lotuliukas.gif
Atsakyti