Įkraunama...
Įkraunama...

Rasizmas religijai Lietuvoje

QUOTE(vaižgantė @ 2007 12 04, 15:56)

Pritariu 100%. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 12 04, 15:56)
Suabejojau dėl šio sakinio... Man susidarė vaizdzelis, kad mes kuriam tokį gyvenimą, kurį esam susiplanavę prieš gimdami ir didelių korekcijų jau begyvenant mažai būna...Anksčiau galvojau, kad turiu galimybę rinktis savo gyvenime, vėliau nusprendžiau, kad turiu galimybę rinktis kokius 5 procentus, praėjus keletui mėnesių sumažinau iki 3 procentų, o dabar sėdžiu ir galvoju, kad yra 0 procentų... Šiom dienom ištisas valandas klausiausi muzikos nieko neveikdama ir mąsčiau mąsčiau... Apie tai, kas paskutiniu metu vyksta mano gyvenime. Ir nusprendžiau, kad neturiu jokio pasirinkimo. Yra tik pasirinkimo iliuzija...Tarkim, jeigu dabar nuspręsčiau, kad mano kasdieninis darbas nebebus susijęs su ezoterika, negi manot, kad man tai leistų? Esu tiesiog per prievartą statoma į tam tikras vėžes ir kai tik pamėginu priešintis, tuoj gaunu per galvą...


Saulyte, susiplanuojam viską patys, ar prieš gimdami, ar po to, begyvendami, bet patys. Ir aš labai labai noriu, kad tu patikėtum, kad visada, žinok, visada yra pasirinkimas. Visose situacijose tu gali rinktis, kaip tau elgtis, kaip galvoti. Nestatyk savęs į jokius rėmus, nes tokį dalyką tik mes sau galim susigalvoti. Mes įpratę gyventi pagal šablonus, o kas jei pasielgsi ne pagal tai, kas priimta?..
O kas jei pasielgsi visiškai naujai, netikėtai? Sugalvok visiškai naują ėjimą...visiškai naują situaciją.
Niekas tau negali sutrukdyti kurti savo gyvenimo varianto, jei tik pati sau netrukdysi. Bet niekam ir nėra reikalo. Tu turi visą 100 procentų kurti, keisti ir vėl kurti, tik patikėk tuo. Viduje tą žinai kuo puikiausiai. 4u.gif
Atsakyti
Nebegaliu tikėti tuo, kad yra pasirinkimas... schmoll.gif
Ar aš turiu pasirinkimą pykti? Pykti ant savęs ir kitų?
Džiaugtis galiu. O pykti- ne, nes tuoj gausiu traumą, ligą ar dar ką nors.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 12 04, 15:56)
Man susidarė vaizdzelis, kad mes kuriam tokį gyvenimą, kurį esam susiplanavę prieš gimdami ir didelių korekcijų jau begyvenant mažai būna...

Man atrodo, kad planuodama savo gyvenimą, ryškiai pervertinau jėgas... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 12 04, 15:47)
Man atrodo, kad planuodama savo gyvenimą, ryškiai pervertinau jėgas... doh.gif


Ne tu viena tokia... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Staiga @ 2007 12 04, 01:12)
Nei nevėkšlų, nei pasipūtėlių Kristaus mokinių tarpe nebuvo. Jie buvo mokiniai, jie mokėsi jie neprašinėjo.

O Petras? Argi jis neklydo, argi neprašė gelbėti, kai suabejojo ir vos nepaskendo, kai išdavė ar neprašė atleidimo?

QUOTE(vaižgantė @ 2007 12 04, 01:35)
Mes neturim nieko, ko neturi Dievas...Jis per mus išgyvena Save...

O neigiami jausmai ir neigiamos mintys? Nuodėmės? Mes pykstam, o Dievas ar pyksta? Mes pavydim ir išpuikstam, argi tai būdinga Dievui?

QUOTE(Takelis @ 2007 12 04, 11:23)
Taigi, kad nemanau. Prašymas visada bus išgirstas."Belskite ir bus atidaryta". Dievas - visaapimanti, besąlyginė Meilė bet kuriuo atveju ir visiems. Jam nėra blogų ar gerų.Kas prašo, tas gauna.
Bet jokių kitų planų, kaip tik savo, žmogus neįgyvendina. Jis pats kuria savo gyvenimą, čia ir yra didžiausias grožis. smile.gif

Tikiu, kad prašymas visada išgirstamas, bet įvykdomas ne visada taip kaip mes įsivaizduojame.Kas prašo, tas gauna. Bet tik tiek kiek būtina ir tik taip kaip naudingiausia žmogaus dvasiai. Jei naudingiau, kad žmogus pats pasiektų tai gausime patarimą, o jei žmogui skirti kiti uždaviniai tai tas pats dalykas gali ateiti ir kaip loterijos laimėjimas.
Visi žmogaus planai, kurie skiriasi nuo Dievo planų - pasmerkti žlugti. Mes kuriame savo gyvenimą, bet pagal tam tikras taisykles. Tos taisyklės, tai Dievo valia.
Atsakyti
Pranašai yra mūsų mokytojai, o ne Dievai, kuriuos reikia sekti ir garbinti. Mes turime naudotis jų duota informacija ir siekti savo tobulėjimo, jie tik tie, iš kurių turime semtis žinių.. Jie mums pavyzdys.

QUOTE(Luknė @ 2007 12 04, 19:20)
O Petras? Argi jis neklydo, argi neprašė gelbėti, kai suabejojo ir vos nepaskendo, kai išdavė ar neprašė atleidimo?


Man ši dalis labai patiko. Ji parodo, kokie žmonės yra mažatikiai, turintys abejonių ir nepasitikėjimo. Atsikratę abejonių galėtume daryti stebuklus, abejonės išsklaido visas galias ir mes suklumpam...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 12 04, 14:56)
bis.gif  bis.gif  bis.gif

... nusprendžiau, kad neturiu jokio pasirinkimo. Yra tik pasirinkimo iliuzija...Tarkim, jeigu dabar nuspręsčiau, kad mano kasdieninis darbas nebebus susijęs su ezoterika, negi manot, kad man tai leistų? Esu tiesiog per prievartą statoma į tam tikras vėžes ir kai tik pamėginu priešintis, tuoj gaunu per galvą...


nesutinku su tavimi. 4u.gif Mes tikrai galime rinktis. Žinoma, gali manimi netikėti, pasijuokti, į šuns dienas išdėti, bet ezoterika žmogui tikrai nieko gero neatneša. Ir tuo užsiimant, koks gali būti santykis su Dievu? O jei nėra santykio su Dievu, tai koks gali būti santykis su kitu žmogumi?
tiesiog nesiderina tikėjimas Dievu su ezoterika nors tu ką 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Princi @ 2007 12 04, 20:17)
nesutinku su tavimi.  4u.gif Mes tikrai galime rinktis. Žinoma, gali manimi netikėti, pasijuokti, į šuns dienas išdėti, bet ezoterika žmogui tikrai nieko gero neatneša. Ir tuo užsiimant, koks gali būti santykis su Dievu? O jei nėra santykio su Dievu, tai koks gali būti santykis su kitu žmogumi?
        tiesiog nesiderina tikėjimas Dievu su ezoterika nors tu ką  4u.gif


Tu tiesiog nežinai, kuo aš užsiimu mirksiukas.gif
Kaip gali nebūti santykio su Dievu, jei Jis yra viskas, kas yra ir ko nėra?
Atsakyti
Tikra tiesa- aš nežinau, kuo tu užsiimi. Tik iš tavo užuominų galiu kažką neapibrėžto spręsti ax.gif

"Tarkim, jeigu dabar nuspręsčiau, kad mano kasdieninis darbas nebebus susijęs su ezoterika, negi manot, kad man tai leistų?"- o kaip man suprasti šį tavo sakinį?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 12 04, 17:22)
Nebegaliu tikėti tuo, kad yra pasirinkimas... schmoll.gif
Ar aš turiu pasirinkimą pykti? Pykti ant savęs ir kitų?
Džiaugtis galiu. O pykti- ne, nes tuoj gausiu traumą, ligą ar dar ką nors.


Žinoma, kad turi! Tu renkiesi, ar tau pykti, ko pasekoje rezultatus jau pati žinai, ar tau džiaugtis, ar būti abejingai - nekreipti dėmesio. Tu pasirenki. Ar nematai, kiek daug žmonių pasirinko pyktį (poliklinikos ir ligoninės užgrūstos). Kas tau draudžia pykti, nori - prašom, bet jei nori kitokios gyvenimo kokybės, pasirinksi kitą variantą. Ar tai ne pasirinkimas?
Gali pykti ant savęs, na, ir ką jauti. Esu tikra - plati gama bjaurių minčių, emocijų ir t.t. Dabar paleisk visą tai ir pabandyk kažkuo savyje pasidžiaugti. Smagu? Tai ką renkamės : pyktį ar džiaugsmą? Kada tau maloniau būti?
Šitaip su viskuo...tu be perstojo renkiesi. Renkiesi, ar tau atsakyti man ar nutylėti, ar pasiųsti kuo toliau, renkiesi, ar eiti užkąsti dabar ar ne, gal vėliau... biggrin.gif
Žodžiu, pasirinkimo laukas platus...
Jei jautiesi įspeista į kampą, matomai esi kažkada padariusi nevykusį pasirinkimą, tai dabar rinkis šaunesnį ėjimą, o ėjimas tinkamas tau visada yra.
Atsakyti
QUOTE(Princi @ 2007 12 04, 22:12)
Tikra tiesa- aš nežinau, kuo tu užsiimi. Tik iš tavo užuominų galiu kažką neapibrėžto spręsti  ax.gif 

"Tarkim, jeigu dabar nuspręsčiau, kad mano kasdieninis darbas nebebus susijęs su ezoterika, negi manot, kad man tai leistų?"- o kaip man suprasti šį tavo sakinį?


Gali suprasti kad ir taip: nusprendžiu eiti dirbti pardavėja "Norfoje" lotuliukas.gif Nueičiau ir nepriimtų lotuliukas.gif Arba eidama koją pasitempčiau ir nenueičiau...
Žinau, kad dabar sėdžiu savo vežime, darau tai, ką reikia daryti, tik truputėlį reikia savo veiklą plėsti, toliau mokytis, tobulėti... Ir jau sugalvojau kuria linkme. Tiksliau pasakius, mane eilinį kartą skaudžiai pastūmė ir eisiu ten, kur turiu eiti...
Atsakyti