Įkraunama...
Įkraunama...

Rasizmas religijai Lietuvoje

QUOTE(Takelis @ 2007 12 03, 21:32)
O tu tuom netiki?


Aš turiu omeny, kad neskaičiau tokio Luknės teiginio. Gal ką praleidau?

O šiaip tai mes turim laisvą valią ir patys sprendžiam- priimti ar ne pagalbą iš Dievo. Ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Staiga @ 2007 12 03, 20:41)
Tikrai nepatarinėsiu Dievui, pats žino, manau kenčia, kad nevėkšlų nemažėja, lotuliukas.gif

Įvertinus kaip Jis elgėsi su pranašais (ST), kaip ir kokius rinkosi mokinius, kaip su jais elgėsi, panašu, kad Jis nevėkšlų nesibodėjo, o kentėjo dėl pasipūtėlių ax.gif .
Atsakyti
Kūrėjas siunčia tik begalinę meilę savo kūriniams. Kokie dar neigiami jausmai pas Kūrėją?
Atsakyti
QUOTE(Takelis @ 2007 12 03, 21:55)
Ir kodėl, Lukne, manai, kad Dievas tuom tik ir užsiima, kad traukia visokius pasiklydėlius už ausų iš jų pačių susikurtų situacijų? 
Yra pas Jį užtektinai ir kantrybės, ir laiko, kad išlauktų, kol paklydėlis braidys, braidys ir galų gale suras savo kelią. Yra pas Jį užtektinai ir meilės, kad toleruotų kiekvieną mūsų poelgį, nesvarbu, kaip jį vertina visuomenė. Visi Jam brangūs ir mylimi, juk turime laisvos valios, kūrybos dovaną. Tai kodėl Jis turėtų kištis į mūsų kūrybą, juk tai mūsų saviraiška, o mes džiaugiamės ja kas kaip mokame... smile.gif

Žinoma, kad Dievas laukia ir yra kantrus. Bet jei jo kantriai prašo padėti, negi manai, kad tas kas yra meilė būtų kurčias ir nepadėtų. Aš nesakau, kad kasdien prašant pinigų, po kiek laiko jie iš dangaus į kišenes ima byrėti. Bet jei malda nuoširdi, reikalas rimtas, patarimą, kaip tų pinigų užsidirbti gausi, o gal ir proga pasitaikys. Dievas už ausų netraukia, bet prašyk ir arba savyje rasi jėgų išlipti, arba sutiksi tą, kas už ausų tave patrauks, o tu jau turėsi patraukti kitą. Jei vienas kitam nuolat tiestume pagalbos ranką (Dievas juk ragina taip elgtis) galėtume džiaugtis greitesne Dievo pagalba. Nes Jo planus žemėje įgyvendina žmonės. Kiekvienas turime įvairiausių dovanų, kad vienas kitam jas dovanodami visko turėtume apsčiai.
Atsakyti
QUOTE(Una Li @ 2007 12 03, 21:38)
Įvertinus kaip Jis elgėsi su pranašais (ST), kaip ir kokius rinkosi mokinius, kaip su jais elgėsi, panašu, kad Jis nevėkšlų nesibodėjo, o kentėjo dėl pasipūtėlių ax.gif .

Nei nevėkšlų, nei pasipūtėlių Kristaus mokinių tarpe nebuvo. Jie buvo mokiniai, jie mokėsi jie neprašinėjo.
Atsakyti
QUOTE(Lane @ 2007 12 03, 22:18)
Kūrėjas siunčia tik begalinę meilę savo kūriniams. Kokie dar neigiami jausmai pas Kūrėją?


Mes neturim nieko, ko neturi Dievas...Jis per mus išgyvena Save...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 12 04, 01:35)
Mes neturim nieko, ko neturi Dievas...Jis per mus išgyvena Save...



thumbup.gif drinks_cheers.gif Pasakei tą, apie ką aš čia ratais važinėju. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Luknė @ 2007 12 04, 00:22)
Žinoma, kad Dievas laukia ir yra kantrus. Bet jei jo kantriai prašo padėti, negi manai, kad tas kas yra meilė būtų kurčias ir nepadėtų. Aš nesakau, kad kasdien prašant pinigų, po kiek laiko jie iš dangaus į kišenes ima byrėti. Bet jei malda nuoširdi, reikalas rimtas, patarimą, kaip tų pinigų užsidirbti gausi, o gal ir proga pasitaikys. Dievas už ausų netraukia, bet prašyk ir arba savyje rasi jėgų išlipti, arba sutiksi tą, kas už ausų tave patrauks, o tu jau turėsi patraukti kitą. Jei vienas kitam nuolat tiestume pagalbos ranką (Dievas juk ragina taip elgtis) galėtume džiaugtis greitesne Dievo pagalba. Nes Jo planus žemėje įgyvendina žmonės. Kiekvienas turime įvairiausių dovanų, kad vienas kitam jas dovanodami visko turėtume apsčiai.


Taigi, kad nemanau. Prašymas visada bus išgirstas."Belskite ir bus atidaryta". Dievas - visaapimanti, besąlyginė Meilė bet kuriuo atveju ir visiems. Jam nėra blogų ar gerų.Kas prašo, tas gauna.
Bet jokių kitų planų, kaip tik savo, žmogus neįgyvendina. Jis pats kuria savo gyvenimą, čia ir yra didžiausias grožis. smile.gif
Atsakyti
Dievas turi ego?
Atsakyti
QUOTE(Lane @ 2007 12 04, 11:52)
Dievas turi ego?


Dievas ir mes esame VIENA. Per mus jis išgyvena kūrybos džiaugsmą.
"Tu esi gėris ir atjauta, ir nuoširdumas, ir supratimas. Tu esi taika, ir džiaugsmas, ir šviesa. Tu esi atleidimas ir kantrybė, ir jėga, ir drąsa, tu padėjėjas, kai reikia, guodėjas liūdesio valandą, gydytojas, kai kas sužeistas, mokytojas pasimetimo valandą. Tu esi giliausia išmintis ir aukščiausia tiesa, puikiausias pasaulis ir pati nuostabiausia meilė. Tu esi visa tai. Ir tavo gyvenime buvo momentų, kai tu žinojai save tokį.
Pasirink dabar žinoti save tokį visada"
Ar nejauti savyje skambėjimo?
Tai apie kokį ego čia kalbėti?

Atsakyti
QUOTE(Takelis @ 2007 12 04, 11:11)
Dievas ir mes esame VIENA.


Tiek būtų užtekę man susiprasti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Takelis @ 2007 12 04, 09:07)
thumbup.gif  drinks_cheers.gif Pasakei tą, apie ką aš čia ratais važinėju. 4u.gif


bis.gif bis.gif bis.gif

"Bet jokių kitų planų, kaip tik savo, žmogus neįgyvendina. Jis pats kuria savo gyvenimą, čia ir yra didžiausias grožis."

Suabejojau dėl šio sakinio... Man susidarė vaizdzelis, kad mes kuriam tokį gyvenimą, kurį esam susiplanavę prieš gimdami ir didelių korekcijų jau begyvenant mažai būna...Anksčiau galvojau, kad turiu galimybę rinktis savo gyvenime, vėliau nusprendžiau, kad turiu galimybę rinktis kokius 5 procentus, praėjus keletui mėnesių sumažinau iki 3 procentų, o dabar sėdžiu ir galvoju, kad yra 0 procentų... Šiom dienom ištisas valandas klausiausi muzikos nieko neveikdama ir mąsčiau mąsčiau... Apie tai, kas paskutiniu metu vyksta mano gyvenime. Ir nusprendžiau, kad neturiu jokio pasirinkimo. Yra tik pasirinkimo iliuzija...Tarkim, jeigu dabar nuspręsčiau, kad mano kasdieninis darbas nebebus susijęs su ezoterika, negi manot, kad man tai leistų? Esu tiesiog per prievartą statoma į tam tikras vėžes ir kai tik pamėginu priešintis, tuoj gaunu per galvą...
Atsakyti