Įkraunama...
Įkraunama...

Rasizmas religijai Lietuvoje

QUOTE(Staiga @ 2007 12 03, 01:44)
<...>
sakiau ir sakysiu, DIEVAS VIENAS, viską mums atidavė kaip vaikams kad mes atiduodam, tai to maža, vis duok ir duok, vis pasigailėk, aš niekas be tavęs. Įsivaizduok, kad tavo užaugęs vaikas taip dūrintų smegenis kasdien, taigi išprotėtum žmogus.
Gavot, dėkokit, o kaip gelbėtis-žinot. Vsio. Labanakt.

Įsivaizduokit, kad jūsų suaugęs vaikas suklįdo, įklimpo į narkotikus, prasilošė ar dar kažkas panašaus ir grįžta pas jus "mama viską ką man davei iššvaisčiau,padėk man atsistoti ant kojų". Nepadėtumėt? Pasiūlytumėt gelbėtis, kaip esate pamokę? O jei jau kelis kart traukėte jį iš nelaimių, tai kelintą kartą jau paliktumėt grimzti, nebegelbėtumėt?
Atsakyti
Įsivaizduoti galima kasdien vis kitką, stovėsim vietoj kiekviena su savo vaizdiniais lotuliukas.gif Jau įsivaizduoju, kaip vemia nuo visų davatkų ir visvien gelbėja, kur dėsis. Nelabai džiugina Viešpaties širdį. O į kitus su pasidižiavimu žiūri ir džiaugiasi pasiekimais. Norėčiau būti pastarųjų tarpe.
Gal girdėjai istoriją apie žuvį ir meškerę?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Staiga: 03 gruodžio 2007 - 19:11
QUOTE(Staiga @ 2007 12 03, 21:04)
Įsivaizduoti galima kasdien vis kitką, stovėsim vietoj su vaizdiniais lotuliukas.gif
Gal girdėjai istoriją apie žuvį ir meškerę?

Davei meškerę, o sūnus sulaužė. Paliksi alkaną? Dievas davė mums meškerę, bet neabejoju, kad jei sulaužome jis nepavargsta mums duoti vis naują.
Aš būdama labai nekantri ir tai nepavargstu šimtąjį kartą pakartoti vaikam kur susirasti daugybos lentelę, kur padėtos kojnės. O Dievo kantrybė neabejoju didesnė nei mano. Ir nevemia jis nuo mūsų maklinėjimo klystkeliais, kaip ir kūdikio motina nevemia, diena dienon keisdama sauskelnes ir keldama griūnantį metinuką, kuris entuziastingai mokosi vaikščioti. O gal manai, kad mūsų sąmonė, protas ir valia, lyginant su Dievo, nėra kaip kūdikio, lyginant su suaugusiuoju?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luknė: 03 gruodžio 2007 - 19:18
Nenorėčiau būti taip auklėjama. Iki šiol turbūt iš sauskelnių neišlipčiau.
Todėl taip ir yra su krikščionybe, tik duok ir duok, nemato kad seniai Tėvą užkniso.
Atsakyti
QUOTE(Staiga @ 2007 12 03, 21:15)
Nenorėčiau būti taip auklėjama. Iki šiol turbūt iš sauskelnių neišlipčiau.
Todėl taip ir yra su krikščionybe, tik duok ir duok, nemato kad seniai Tėvą užkniso.

Keista maniau, kad vaikai mėgsta daryti viską savarankiškai, o tu sakai, jei tau būtų leidę būtum pasirinkusi daryti viską į sauskelnes?
Manau nuostabu, kai suaugę, kartais ir pasenę vaikai vis prašo tėvų "duok patarimą, mama, nežinau ką daryti". Mano šeimoje močiutės žodis buvo šventas, ji viską žinojo apie mūsų daiktus ir reikalu ir jei aš nerasdavau savo guašo, galėdavau paklausti jos, ji žinodavo kur jis, nors į antrą aukštą, kur buvo mano kambarys, nebuvo užlipusi keletą metų, nes beveik nevaikščiojo. Niekada neatsakė, kad tavo reikalas kur pasidėjai ir jei nerandi, jo neturėsi. Žaviuosi jos kantrybe ir norėčiau tokia būti. Norėčiau, kad man nebūtų sunku patarti, ar padėti bet kuriam žmogui ir dėl bet kurios priežasties.
Atsakyti
QUOTE(Luknė @ 2007 12 03, 19:25)
o tu sakai, jei tau būtų leidę būtum pasirinkusi daryti viską į sauskelnes?

Lyg ir nesakiau taip. Todėl ir nesusikalbam.
Kantrybės tai Jis turi. Tik nuo jos nepadidėja laužančių ir vėl prašančių vertė.
Atsakyti
QUOTE(Staiga @ 2007 12 03, 21:32)
Kantrybės tai Jis turi. Tik nuo jos nepadidėja laužančių ir vėl prašančių vertė.

Tai ką daryti nevėkšlom, kurie vis laužo? Ir ką gi Dievas turėtų daryti su tais nevėkšlom, kurie vis laužo?
Atsakyti
mes tikrai Tėvo neužknisam smile.gif Jis mus myli tokius, kokie esam smile.gif Tai ir nuostabiausia 4u.gif
Atsakyti
Tikrai nepatarinėsiu Dievui, pats žino, manau kenčia, kad nevėkšlų nemažėja, lotuliukas.gif
Atsakyti
Ir kodėl, Lukne, manai, kad Dievas tuom tik ir užsiima, kad traukia visokius pasiklydėlius už ausų iš jų pačių susikurtų situacijų?
Yra pas Jį užtektinai ir kantrybės, ir laiko, kad išlauktų, kol paklydėlis braidys, braidys ir galų gale suras savo kelią. Yra pas Jį užtektinai ir meilės, kad toleruotų kiekvieną mūsų poelgį, nesvarbu, kaip jį vertina visuomenė. Visi Jam brangūs ir mylimi, juk turime laisvos valios, kūrybos dovaną. Tai kodėl Jis turėtų kištis į mūsų kūrybą, juk tai mūsų saviraiška, o mes džiaugiamės ja kas kaip mokame... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Takelis @ 2007 12 03, 20:55)
Ir kodėl, Lukne, manai, kad Dievas tuom tik ir užsiima, kad traukia visokius pasiklydėlius už ausų iš jų pačių susikurtų situacijų? 


O kur, Takeli, apie tai perskaitei?
Atsakyti
QUOTE(Princi @ 2007 12 03, 22:13)
O kur, Takeli, apie tai perskaitei?



O tu tuom netiki?
Atsakyti