Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės kaukės plaukams

Bet koks aliejus geriau įsigeria į plaukučius pašildytas ir kaukės geriausia dėt šiltos smile.gif
Atsakyti
as ne pastoviai naudoju namines kaukes, viena karta pirktine (gaia) kita namine medus+citrinos sultys+2kiausinaii+al.aliejus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2008 04 15, 13:22)
as ne pastoviai naudoju namines kaukes, viena karta pirktine (gaia) kita namine medus+citrinos sultys+2kiausinaii+al.aliejus thumbup.gif


Kaip Tau ta kauke "Gaia"? Kirpeja rekomendavo kaip superine, tai turiu jau, tik dar nebandziau.. Koks jos poveikis? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 04 15, 13:17)
Kaip Tau ta kauke "Gaia"? Kirpeja rekomendavo kaip superine, tai turiu jau, tik dar nebandziau.. Koks jos poveikis? bigsmile.gif

man tai yra pati paciausia kauke kuria perku jau n-taji karta thumbup.gif naudoju biski kitaip nei raso, as ja, ant svariu dregnu plauku gausiai uztepu susegu ir laikau kokia valanda, nu poveikis nerealus aju po pirmo karta plaukai labai svelnus, nu man super ir kaina wub.gif
Atsakyti
Išbandžiau ir aš kaukę medus, aliejus (dėjau po šaukštą alyvuogių ir jojobos), brendis, du tryniai. Super thumbup.gif . Labai patiko. Vyresnėlis net paklausė, ar plaukus dažiau. Jau po pirmo karto poveikį jutau. Patiko, kas savaitgalį kartosiu tongue.gif .
Atsakyti
o jūs tas kaukes dedat ant sausų ar šlapių plaukų? Aš pabandžiau medus+ricinos aliejus+trynys, tepiau ant sausų plaukų, tai sulipo ir susivėlė į kaltūną, neįmanoma paliest, o apie trynimą šaknų iš vis nėra net kalbos doh.gif po kokios valandos eisiu išsiplausiu, žiūrėsim kaip bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(ašei @ 2008 04 21, 14:22)
o jūs tas kaukes dedat ant sausų ar šlapių plaukų? Aš pabandžiau medus+ricinos aliejus+trynys, tepiau ant sausų plaukų, tai sulipo ir susivėlė į kaltūną, neįmanoma paliest, o apie trynimą šaknų iš vis nėra net kalbos  doh.gif po kokios valandos eisiu išsiplausiu, žiūrėsim kaip bus  g.gif

As tai ant sausu dedu, kad jie susivelia tai jooo g.gif bet paskui sampunas, balzamas, kauke ir supe thumbup.gif
Atsakyti
o as vakar kokia kauke pasidarius buvau biggrin.gif nezinau is kur as recepta nusirasiau, jau senokai, bet tik vakar isbandziau..
receptas toks - 1 prinokes bananas, saukstas naturalaus jogurto, sauktas migdolu aliejaus, truptis apelsino sulciu.. viska reikia labai gerai sutrinti i kosele.. istepiau slapius, katik isplautus plaukus as ta kauke, ir laikiau gal valanda (buvau uzdejus ant plauku maiseli ir dar ranksluosciu apvyniojau)..
kai pradejau plaukus plauti, tai truputi issigandau, nes kazkaip as vos isploviau tuos bananus is plauku biggrin.gif galvojau - nu ir prisidirbau... bet, kai isdziuvo plaukai, tai labai faini buvo, kazkaip lengvai krito, jautesi, kad pamaitinti tokie, siek tiek sunkesni nei iprastai, bet vistiek purus.. thumbup.gif reiks kada vel tokia kauke uzsideti..
Atsakyti
QUOTE(claraave @ 2008 04 21, 10:34)
As tai ant sausu dedu, kad jie susivelia tai jooo g.gif bet paskui sampunas, balzamas, kauke ir supe  thumbup.gif


O tai kaukes poveikiau nepakenkia, jei po jos vel balzamai ir kaukes, koks tada tos naturalios (ricina, medus, citrina) tikslas? unsure.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Happy.Woman @ 2008 04 25, 17:28)
O tai kaukes poveikiau nepakenkia, jei po jos vel balzamai ir kaukes, koks tada tos naturalios (ricina, medus, citrina) tikslas?  unsure.gif  blush2.gif


Aha man irgi įdomu kad po vienos kaukės deda balzamą ir dar antrą kaukę blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ašei @ 2008 04 25, 22:37)
Aha man irgi įdomu kad po vienos kaukės deda balzamą ir dar antrą kaukę  blink.gif

as ir visada taip darydavau , dedu balzama, tada dar kauke. ir dar budavo kad net dar koki dar viena balzama,,,, bet db susimasciau gerai as cia darau? g.gif bet tai tarkim , tos pacios linijos yra balzamas , kondicionierius ir kauke... tai tipo paeiliui vartot ar kaip cia? 4u.gif ( cia apie pirktinius klausiu gal ir nevisai i tema. bet pradejot apie tai sneket)
Atsakyti
QUOTE(karjeriste1 @ 2008 04 26, 13:20)
as ir visada taip darydavau , dedu balzama, tada dar kauke. ir dar budavo kad net dar koki  dar viena balzama,,,, bet db susimasciau gerai as cia darau? g.gif  bet tai tarkim , tos pacios linijos yra  balzamas , kondicionierius ir kauke... tai tipo  paeiliui vartot ar kaip cia? 4u.gif  ( cia apie pirktinius klausiu gal ir nevisai i tema. bet pradejot apie tai sneket)

pagal mane tai va koks eiliskumas turetu buti - sampunas, kauke ir tada jei is tikruju dar reikia balzamas.. bet kad po kaukes tai manau balzamas visai nereikalingas..
Atsakyti