Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės kaukės plaukams

Daug kas is jusu raso,kad naudoja majonezo kauke ar maiso ja su kitais priedais.Noreciau zinoti,ar isplovus plaukus nelieka majonezo kvapo,ir ar plaukai lengvai issiplauna g.gif
Atsakyti
QUOTE(dainele35 @ 2008 03 29, 10:05)
Daug kas is jusu raso,kad naudoja majonezo kauke ar maiso ja su kitais priedais.Noreciau zinoti,ar isplovus plaukus nelieka majonezo kvapo,ir ar plaukai lengvai issiplauna g.gif


Bent jau niekas nesiskundė, kad aš majonezu atsiduodu mirksiukas.gif o pati tuo labiau nejaučiu jokio pašalinio kvapo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Adatuke @ 2008 03 29, 12:06)
Bent jau niekas nesiskundė, kad aš majonezu atsiduodu mirksiukas.gif o pati tuo labiau nejaučiu jokio pašalinio kvapo biggrin.gif

Na,tai dekui smile.gif Reikes pabandyti rolleyes.gif
Atsakyti
Manoplaukai riebus o plauku galiukai atrodo tragiskai nors neperseniausiai kirpti....
Gal galit patart kaip gelbet plaukucius? O aliejai dar labiau neriebalins ir taip riebiu plauku?
Atsakyti
dariau kazkada kauke vien tik su svogunu, galvojau kad ishgaruos tas kvapas doh.gif doh.gif doh.gif ne tik plaukai savaite smirdejo bet ir paskuij koki puse metu vos sushlapinus jausdavos tas svoguno kvapas schmoll.gif tikrai daugiau nesideciau... o rezultato jokio schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
kažin, o normaliems plaukučiams, ne taip suvargusiems, kaip šviesinti, ar tiks majonezo kaukės? g.gif būtų l. gerai, jei tiktų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Inner_me @ 2008 04 13, 21:09)
kažin, o normaliems plaukučiams, ne taip suvargusiems, kaip šviesinti, ar tiks majonezo kaukės? g.gif  būtų l. gerai, jei tiktų  rolleyes.gif

o kodėl turėtų netikti? maniškiai nėra ragavę dažų, nei peroksido. yra visiškai natūralūs ir aš naudoju alyvuogių aliejų. taip kad tikrai nepakenks, o kaip tik patiks plaukučiams 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doufyl: 13 balandžio 2008 - 19:38
Nei majonezas, nei bet koks geras aliejus nepakenks jokiem plaukučiams, nuo jų tik atsigaus ir galai nesišakos. thumbup.gif O kad geriau galima butu nuplaut, truputi įpilkit citrinų sulčių. flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(doufyl @ 2008 04 13, 18:38)
o kodėl turėtų netikti? maniškiai nėra ragavę dažų, nei peroksido. yra visiškai natūralūs ir aš naudoju alyvuogių aliejų. taip kad tikrai nepakenks, o kaip tik patiks plaukučiams 4u.gif


šaunumėlis, pabandysiu thumbup.gif
Atsakyti
Klausykit, o tie visi aliejai neriebins labai plauku? Maniskiai jau ir taip gan rieboki, tik zvilgesio jiems truksta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Caylee @ 2008 04 14, 18:06)
Klausykit, o tie visi aliejai neriebins labai plauku? Maniskiai jau ir taip gan rieboki, tik zvilgesio jiems truksta rolleyes.gif

jejgu gerai ishplausi bus thumbup.gif
Atsakyti
Vakar tepiau plaukus pašildytu extra virgin alyvuogių aliejumi ir laikiau apie pusvalandį, po to išploviau "TIGI" šampūnu porakart, užsitepiau dar "Fructis" kaukę kelioms minutėms - šiandien man mano plaukai super thumbup.gif Visgi alyvuogių aliejus man išlieka pats pačiausias, o pašildytas jis dar veiksmingesnis bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktuteee: 14 balandžio 2008 - 20:31