Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės kaukės plaukams

Kauke plaukam : 1 kiausinio trinys + 1 saukstas medaus + 1 saukstas alyvuogiu aliejaus + 1 saukstas balzamo ar kondicionieriaus , laikyti apie 1 val. po maiseliu thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif
isbandyta. tikrai nebloga smile.gif
Atsakyti
Gal žinote kokią spec. kaukę dažytom šviesiaplaukėm, nes prieš kelias dienas dariausi majonezo+aliejaus+medaus kaukę, tai plaukai tik kai išdžiuvo buvo švelnūs, o kitą dieną vėl kaip stagarai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristepala @ 2008 03 19, 13:41)
Gal žinote kokią spec. kaukę dažytom šviesiaplaukėm, nes prieš kelias dienas dariausi majonezo+aliejaus+medaus kaukę, tai plaukai tik kai išdžiuvo buvo švelnūs, o kitą dieną vėl kaip stagarai doh.gif

As kai buvau dazyta sviesiaplauke, man tikdavo ta kauke......reikia daryt reguliariai, kad rezultatus pajustum. Is pirmo karto niekas plaukuciu neisgelbes.
Atsakyti
QUOTE(Kristepala @ 2008 03 19, 14:41)
Gal žinote kokią spec. kaukę dažytom šviesiaplaukėm, nes prieš kelias dienas dariausi majonezo+aliejaus+medaus kaukę, tai plaukai tik kai išdžiuvo buvo švelnūs, o kitą dieną vėl kaip stagarai doh.gif

Atsakyti
Gali pabandyt vien tik silto alyvu aliejaus kauke.
Atsakyti
QUOTE(Kristepala @ 2008 03 19, 14:41)
Gal žinote kokią spec. kaukę dažytom šviesiaplaukėm, nes prieš kelias dienas dariausi majonezo+aliejaus+medaus kaukę, tai plaukai tik kai išdžiuvo buvo švelnūs, o kitą dieną vėl kaip stagarai doh.gif









Medus,majonezas ir alijosiaus sultys(sviezios).Drauge tiek balino,kad keli stagarai buvo like,panaudojo sia kauke ir vel savo plaukuciais atsigereti negali
Atsakyti
Ačiū už patarimus 4u.gif
Atsakyti
Siandien dariau 2 tryniai, 1 saukstelis medaus, alyvuogiu aliejus ir jojoba aliejus, tai pati negalejau patiketi superiniu poveikiu thumbup.gif mano plaukai stipriai sviesinti, tai ta pati problema kaip daugumos - sausi, stagariski ir negyvi - vaizdas visai pasikeite jau po vieno karto. Reikes dar bandyti su pvz rizinos aliejumi. O pirktines mesti lauk biggrin.gif
Atsakyti
o visa sita kose pasildei? noriu ir as pabandyt savo sviesius stagarus atgaivint 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2008 03 27, 23:17)
o visa sita kose pasildei? noriu ir as pabandyt savo sviesius stagarus atgaivint  4u.gif

nesildziau, bet sako gerai ir pasildyti, dar didesnis poveikis gaunasi. reiks kita karta sildyti biggrin.gif tik zinok tepesi bent jau man tai sunkiai, nes plaukai irgi sviesus stagarai, tai kai dar medaus toje kaukeje yra, tai atrodo amziams sulipins biggrin.gif taip ir styrojo i visas puses biggrin.gif bet issiplove labai normaliai, net netikejau.
dabar sedziu su kanapiu aliejum ant galvos, nes perskaiciau dau gerio apie ji ir kad rekomenduojamas sausiems, trapiems, issiputusiems, besigarbanojantiems plaukams, o mano kaip tik tokie ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Milduxs @ 2008 03 27, 23:45)
nesildziau, bet sako gerai ir pasildyti, dar didesnis poveikis gaunasi. reiks kita karta sildyti  biggrin.gif tik zinok tepesi bent jau man tai sunkiai, nes plaukai irgi sviesus stagarai, tai kai dar medaus toje kaukeje yra, tai atrodo amziams sulipins  biggrin.gif taip ir styrojo i visas puses  biggrin.gif bet issiplove labai normaliai, net netikejau.
dabar sedziu su kanapiu aliejum ant galvos, nes perskaiciau dau gerio apie ji ir kad rekomenduojamas sausiems, trapiems, issiputusiems, besigarbanojantiems plaukams, o mano kaip tik tokie ax.gif


na tai reikes pabandyti ir man ta kaukyte pasigaminti blush2.gif beje parasyk kaip tas kanapiu aliejus patiko, nes kiek is tavo apibudinimu supratau - musu plaukai labai panasus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2008 03 28, 10:13)
na tai reikes pabandyti ir man ta kaukyte pasigaminti blush2.gif  beje parasyk kaip tas kanapiu aliejus patiko, nes kiek is tavo apibudinimu supratau - musu plaukai labai panasus smile.gif


Normaliai ir aliejus buvo. Sveikesni plaukai tikrai atrodo. ir kvapas nieko, palyginti su linu semenu aliejaus, kuris yra siaubingas doh.gif bet vistiek turbut geriausia pasildytas alyvuogiu aliejus, ir papildomo buteliuko namie nereikia, ta pati ir plaukams ir maistui galima naudoti mirksiukas.gif
Atsakyti