Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės kaukės plaukams

na as ir manau, kad plauku spalva nesvarbu darantis majonezine kauke.. rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Cristale @ 2008 03 14, 21:02)
nebus, bet uztai kai tik suslaps labai smirdes kokias 2 savaites. o tu turbut tamsiaplauke, kad tau majonezo kauke tinka? nes as kadangi sviesiaplauke, tai nuo majonezo dar sausesni plaukai buna... o gal cia tik man taip doh.gif  unsure.gif o i majoneza kiausinio det turbut nereikia, nes jo sudety ir taip yra kiausiniu.



o ar pati esi bandzius kauke su svogunu ar cesnaku? ar padejo, jei bandei? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Wictoria @ 2008 03 15, 17:02)
na as ir manau, kad plauku spalva nesvarbu darantis majonezine kauke..  rolleyes.gif
Papildyta:
o ar pati esi bandzius kauke su svogunu ar cesnaku? ar padejo, jei bandei?  rolleyes.gif

su svogunu bandziau, bet ar padejo tai neatsimenu, nes ne tas galvoj buvo, galvojau kaip ta kvapa panaikint doh.gif kai tik plaudavau galva labai smirdejo viskas... ir ne duo dieve, jei pakliusi i lietu biggrin.gif daugiau svogunu nesitepiau, ir dar ta svogunu kose iskrapstyt is plauku buvo labai sunku doh.gif
Papildyta:
QUOTE(dovzil @ 2008 03 14, 21:49)
Prie ko cia majonezas ir plauku spalva  g.gif  Majonezo kaukes daromos silpniesms, sausiems plaukams. Tik ji reikia naudoti kuo riebesni  mirksiukas.gif

kiek mano draugiu sviesiaplaukiu dare joms tas pat kaip ir man - plaukai kaip stagarai, o vat tamsiaplaukem visai gerai, bet cia tik mano pastebejimas, tai kaip is tikro nezinau g.gif o mano plaukai tikrai silpni ir sausi, nes po cheminio ir sviesinti..
Atsakyti
Vakar pasisviesinau kirpykloj plaukus, o sekmadieniais pas mus namie pirtis visada. Tai as darausi visada namines kaukes pries eidama i pirti, nes pirtyje karsta, o uzsidejus pirties kepuriate visi i plaukus itepti aliejai geriau veikia.
Tik as noriu paklausti, ar nekenks mano plauku spalvai medaus aliejaus ir kiausinio trynio kauke? Juk as tik vakar pasisviesinau plaukucius? Gal palaukti kito pirtadienio g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cristale @ 2008 03 15, 17:05)
su svogunu bandziau, bet ar padejo tai neatsimenu, nes ne tas galvoj buvo, galvojau kaip ta kvapa panaikint doh.gif kai tik plaudavau galva labai smirdejo viskas... ir ne duo dieve, jei pakliusi i lietu biggrin.gif daugiau svogunu nesitepiau, ir dar ta svogunu kose iskrapstyt is plauku buvo labai sunku doh.gif

biggrin.gif Tai kam dabar tuos svogunu tirscius ant galvos dejai...juk tik sultis naudot reikia. Issunki ir viskas.....ir nieko ten krapstyt nereikia wink.gif

QUOTE(mieganti-saulute @ 2008 03 15, 17:24)
Vakar pasisviesinau kirpykloj plaukus, o sekmadieniais pas mus namie pirtis visada. Tai as darausi visada namines kaukes pries eidama i pirti, nes pirtyje karsta, o uzsidejus pirties kepuriate visi i plaukus itepti aliejai geriau veikia.
Tik as noriu paklausti, ar nekenks mano plauku spalvai medaus aliejaus ir kiausinio trynio kauke? Juk as tik vakar pasisviesinau plaukucius? Gal palaukti kito pirtadienio g.gif

Man atrodo, kad nieko neatsitiks, tik pamaitins plaukucius. Nei kiausini, nei aliejus, nei medus jokiu dazanciuju savybiu neturi....taip, kad manau jog gali drasiai naudot, sviesi spalva tikrai niekur nedings schmoll.gif
Atsakyti
Sveiki, o aš gimdyme susipažinau su moterim gražiais ilgais plaukais, tai ji juoda duona naudoja.Ir aš pradėjau- tiesiog išmirkau ir skysčiu tepu, na , aišku ir tirščių papuola .Po to su šampūnu.Fainas dalykas.
Atsakyti
Vieną kartą nebežinodama ko besigriebti, nes plaukų galiukai buvo kaip šiaudai, tai nuo vidurio plaukų link galiukų užpyliau alyvuogių aliejaus, truputį pamasažavau, kad geriau įsigertų, užsidėjausi maišiuką su ranksluosčiu palaikiau apie 30 min ir po to karto tfu tfu tfu nebera tokie sausi. Bet dabar paklausiusi gerų Jūsų receptukų bėgu išbandyti kažko naujo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristepala @ 2008 03 17, 19:02)
Vieną kartą nebežinodama ko besigriebti, nes plaukų galiukai buvo kaip šiaudai, tai nuo vidurio plaukų link galiukų užpyliau alyvuogių aliejaus, truputį pamasažavau, kad geriau įsigertų, užsidėjausi maišiuką su ranksluosčiu palaikiau apie 30 min ir po to karto tfu tfu tfu nebera tokie sausi. Bet dabar paklausiusi gerų  Jūsų receptukų bėgu išbandyti kažko naujo 4u.gif

biggrin.gif priminei man viena mano drauge...pas ja labai sausi plaukai budavo, galedavo galvos po 2 savaites neplaut. Nusipirkau buteliuka ricinos ir nuejus pas ja istryniau visus plaukus.....laikem puse dienos.....nuo to karto plaukai taip atsigavo thumbup.gif Tai galim daryti isvadas, kad kartais ir vienas kartelis aliejaus panaudojimo, grazina jiems gyvybe.
Atsakyti
QUOTE(shapokliak @ 2008 01 30, 18:44)
Aš  šiandien palepinau savo plaukus tokia kauke: dėjau šaukštą medaus, įpyliau ricinų ir dzintarts aliejų ir vieną kiaušinio trynį. Proporcijų neklauskit, iš akies dariau  blush2.gif  palaukiau nepilną valandą, išploviau šampūnu, plaukai minkšti, blizga  4u.gif

Truputi susimaišiau ir pasidariau netokią kaukę doh.gif , dėjau majonezą, alyv. aliejų, ricinos ir medaus. Kol plaukai šlapi tai nepmatau jokio pagerėjimo, kaip visuomet kol šlapi būna siaubingai susivėlę verysad.gif
Esu šviesiais plaukais...gal iš tiesų blondinkom ne viskas tinka taip kaip brunetėm? g.gif
Kiek žinau tai majonezas labai atgaivina šviesius plaukus, bet man ir tas nepadeda unsure.gif
Atsakyti
Sveiki! Vakar, prieš eidama į vonią padariau tokia kaukę: grietinė, graikiškų riešutų aliejus, medus ir truputi pašildžiau mišinį. Pavaikščiojau 30min., išploviau galvą, ir labai nustebau, kai plaukai išdžiuvo jie buvo minkšti, kaip vaiko ir labai lengvai sušukuojami, nors mano plaukai labai sausi ir veliasi baisiai thumbup.gif
Atsakyti
Mergaites, dedamos majonezo kauke, pasildykit ji (ipilkiti i inda karsto vandens, paskui istatykit i ji mazesni induka su majonezu ir pamaisykit, kad majonezas susiltu....taip pat sildykit ir aliejus kuriuos pilat i kaukes) arba bent jau kambario temperaturos turetu but naudojami produktai. Tik nesildykit kiausinio, nes iskeps smile.gif Ir sutepus plaukus, apriskit siltai galvytes.
P.S. majoneza naudokit pati riebiausia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovzil: 18 kovo 2008 - 11:44
Aš irgi praeitą savaitgalį pasidariau majonezo ir ricinos aliejaus kaukę. Žinoma, vos neapsivėmiau nuo majonezo kvapo (negaliu aš jo pakęst doh.gif ). Laikiau apie porą valandų, bet nepasakyčiau kad jaučiau kažkokį vaizdų skirtumą. schmoll.gif
Dabar forume prisiskaičiau kad reik žibalo ir dilgėlių ektrakto nusipirkt, tai eisiu ieškot, ir taip bandysiu plaukučius gaivint.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gabria @ 2008 03 19, 10:49)
Aš irgi praeitą savaitgalį pasidariau majonezo ir ricinos aliejaus kaukę. Žinoma, vos neapsivėmiau nuo majonezo kvapo (negaliu aš jo pakęst doh.gif ). Laikiau apie porą valandų, bet nepasakyčiau kad jaučiau kažkokį vaizdų skirtumą.  schmoll.gif
Dabar forume prisiskaičiau kad reik žibalo ir dilgėlių ektrakto nusipirkt, tai eisiu ieškot, ir taip bandysiu plaukučius gaivint.. blush2.gif

O dilgeliu ekstraktas nesausina plauku?
Atsakyti