Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės kaukės plaukams

Sveikos,su dilgelėm ir aš skalaudavau,tik jas reik gerai iškošt,nes kai plaukai išdžiūna pradeda byrėti smile.gif
Atsakyti
Tadau dar kelias- gal kam bus įdomu,...aš tai visas išbandau, noriu rasti pačią pačiausią man tinkamiausią blush2.gif
QUOTE(Ismene @ 2006 03 15, 15:25)
Parasysiu ir as viena naturalia kaukyte plaukams  ax.gif
Tereikia 1 kiausinio, 1 v.s. ricinos aliejaus, skilteles cesnako, vieno svoguno, 1 v.s. medaus. Cesnaka, svoguna smulkiai supjaustyti ir is ju isspausti sultis. Viska sumaisyti ir deti ant plauku. Po to plaukus suvynioti i maiseli ir apristi ranksluosciu. Patartina isbut ~30 min.
Si recepta suzinojau is vienos profesionalios kirpejos. Jai pasake jos viena kliente, kuri savo juodu silgus plaukus dazydavo su peroksidu baltai. Tai isivaizduojat kaip jo splaukai atrode. Sake, kad po keliu menesiu jos plauku nebeatpazino  thumbup.gif 
Tai ir as susigundziau ir pabandziau ir man patiko. Dabar, kai atsigavo plaukai, tai retokai ja uzsiimu  blush2.gif  Beje, iskart perspeju, kad lieka sioks toks svogunu kvapas. Aisku po tokios kaukes ja reikia issiplaut sampunu. Taciau, as vis tiek jausdavau kvapa. Nors kiti sake nieko nesijaucia...  rolleyes.gif 
Noresit pabandysit. Juk blogiau jau nebebus...  4u.gif

QUOTE(ssilva @ 2006 05 26, 16:17)
Man labai parupo reabilituoti musu juodaja duonele.Tiesiog graudu darosi, kai visur skaitai,kad is duonos jokios naudos, geriau jos nevalgyti, nes nuo jos tik storeji.O man duona yra viskas: geras maistas, gera kosmetine priemone.
  Pirmiausia po kiekvieno plauku plovimo naudoju juodos duonos uzpila.O jis daromas taip:suziedejusios duonos gabalelis uzpilamas verdanciu vandeniu,siltai uzdengiame ir palaikome keleta valandu. Po to per sieteli nupilame skysti.Isplovus ir gerai issluoscius plaukus masazuodami galvos oda itriname nuoviru plaukus.Suformuojame sukuosena ir geriausiai, kad isdziutu naturaliai(skubant galima fenu).Issukuojame.Stai jums nieko nekainuojancios putos, lakas, gelis viename.Labiausiai tinka silpniems, plonuciams plaukams.Plaukai pasidaro storesni, puresni ir susukavimas gerai laikosi.Isbandziau visas sintetines priemones nieko geresnio nesuradau uz duona.O be to duonos nakciai isplauti is plauku nereikia, o sinteika- butina.O kur visos naudingos duonos savybes:tai mineralai(gelezis, magnis ,kalcis,.t.t)vitaminai(B,C,PP,E,A)baltymai, mikroelementai.
  O is mirkytos duonos minkstimo su medumi-puiki kauke veidui, rankoms.Man tai duona thumbup.gif

QUOTE(gabriele_ @ 2006 11 29, 22:48)
man slinko plaukai, ir mamos drauge patare taip:
suslapini galva ir plaukus po tekanciu vandeniu, tuomet imi sauja druskos, gali net dvi ir trini galvos oda svelniais sukamaisiais judesiais kokia 1 min  smile.gif  ( beje toks masaziukas gerina galvos kraujotaka ) viska darykit virs vonios ar kriaukles, nulenkusios galva zemyn, nes kazkiek byres  druskyte. tuomet susuki kuoduka ir susuki galva ranksluosciu. palaikykai 15 min ir eini plaut galva kaip iprasta.

QUOTE(liocka @ 2007 01 06, 10:24)
as galiu taip pat imesti kelis patarimus plaukams  ax.gif
1. Kad plaukai sutvirtėtų, plaukite juos išrūgomis, šviežiu alumi arba svogūnų lukštų ar dilgėlių nuoviru.
2. Sumaišykite vieną kiaušinio trynį su valgomuoju šaukštu ricinos aliejaus, užtepkite ant plaukų ir apvyniokite rankšluosčiu, kad sušiltų. Po 3 valandų išplaukite neutraliu muilu arba šampūnu.
3. Sumaišykite 20 gramų ricinos aliejaus (sis aliejus skatina plauku augima, tinka ir blakstienoms tepti) su 10 gramų šampūno ir užtepkite ant plaukų. 2-3 minutes pašukuokite, kad mišinys pasiskirstytų tolygiai, apvyniokite galvą polietileno plėvele ir rankšluosčiu, kad sušiltų. Po pusantros valandos išplaukite plaukus tekančiu vandeniu ir perskalaukite vandeniu su actu (2-3 valgomieji šaukštai acto litrui vandens), kad jie blizgėtų.
Kad ir koks būtų plaukų tipas ar spalva, juos naudinga perskalauti vandeniu, į kurį įpilta 6 proc. acto (valgomasis šaukštas) arba citrinos rūgšties (valgomasis šaukštas litrui vandens). Toks tirpalas suglaus plaukų žvynelius, sustiprins jų blizgesį. Plaukai taps minkšti, švelnūs ir elastingi.

QUOTE(kamiliuke @ 2007 07 06, 11:40)
4u.gif labas visoms ir visiems,aš esu pati kirpėja,bet nevisos jau firmose pagamintos plaukų kaukės yra tokios nuostabios kaip apie jas yra kalbama,ar rašoma reklaminuose bukletuose.Turiu gerą receptėkį nualintiems ir pažeistiems plaukučiams.Mano klijentės labai patenkintos šiuo receptėliu,tai parašysiu ir jums pabandykite ir gal patiks ax.gif  thumbup.gif
1. Pora šaukštų balzamo,nesvarbu kokio.
2. 5 lašai A vitamino.
3. 5 lašai E vitamino.
4. Šaukštas ricinos aliejaus.
5. Šaukštas čemeryčių vandens.
Viskas kruopščiai išmaišoma, tepama įmasažuojant į galvos odą,ant plaukučių.Palaikius 10-20 min.kruopščiai nuskalaujame šiltu(jokiu būdu ne karštu) vandeniu.NEŠUKUOKITE PLAUKŪ ŠLAPIŲ.Leiskite jiems pradžiūti ar džiovinkite juos džovintuvu.Kaukė rekomenduojama dėti 2 kartus per mėneį,jei plaukai labai nualinti 3-4 kartus į per mėnesį.


Tik va nenorėčiau sutikti su paryškintu teiginiu. Man atrodo, kad reikia stengtis išvis nedžiovinti džiovintuvu, nes tai tikrai kenkia plaukams unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanda @ 2007 11 26, 13:44)
Skatinti plaukų augimui:
sumaišykite 2-3 šaukštus pomidorų minkštimo su šaukštu smulkiai pjaustyto svogūno. Gautą masę dieną palaikykite. Plaukus ištrinkite šampūnu, gerai nuskalaukite ir paruošta kauke kruopščiai įtrinkite plaukų šaknis. Ant galvos užmaukite dušo kepuraitę ir palaikykite apie 30 minučių. Po to galvą būtinai gerai išskalaukite. Tokios procedūros rezultatai akivaizdūs po 6-10 kartų. Per savaitę šią kaukę galite daryti 2-3 kartus.  mirksiukas.gif



o šita kaukė labai nemalonius kvapus palieka? Ar galima ne perskalaut, o su šampūnu išplaut? Nes man rodos, po tokių kaukių visi šalinsis... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Bet jei poveikis thumbup.gif , tai ko gi dėl grožio nepadarysi... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Becky @ 2007 11 22, 22:31)
Mano geriausia kauke: Kiausinio trinys+medus+alyvuogiu aliejus (pora sauksteliu), ant galvos maiseli ir karshta rankshluosti ir pora valandu taip pavaikshchiuot, tik keist ta rankshluosti kad visada shiltas butu. Plaukuchiai  thumbup.gif


Šituos produktus turiu, eisiu pandyti kažką panašaus pasidaryti.
Gal patiks, nes naminių kaukių nesu bandžiusi, nors daug gero esu prisiskaičiusi.....Ačiū už receptuką 4u.gif
Atsakyti
Sako gera kefyro kaukė.Suvilgai visą galvą kefyre,užsidedi maišiuka ir vaikštai keletą valandu.O nakčiai dar naudoju varnalėšų aliejų,ištepu visą galvą.užsirišu skarelę ir miegu.Ryte išpalunu,rezultatas minkšti švelnūs plaukčiai. thumbup.gif
Atsakyti
svoguno sultys+ricinu aliejus+kiausinio trynys+medus thumbup.gif
pati paciausia:)
Atsakyti
ACIU ACIU! begu ryt pirkti visu tu alieju :DDD o juos vaistinese pardavineja?
Atsakyti
Labai geras receptas nuo plauku slinkimo: 3 saukstai garstyciu, po 3 lasus salfejo, kedro, rozmarino, metu aliejaus, 1 sauksats medaus. Viska sumaisit, istrint gerai galvos oda (pries tai labai gerai padaryt galvos masaza su druska) uzdet maisa ir apviniot ranksluostuku, laikit 20-30 min. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
O dar Vilniuje Pelesos vaistineje parduodamas toks misinukas plaukams is zoleliu, nebrangu ir plukucius stiprina thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sssvaja @ 2007 12 11, 00:58)
svoguno sultys+ricinu aliejus+kiausinio trynys+medus thumbup.gif
pati paciausia:)


Sutinku 4u.gif , bet as ja vis paivairinu. Dar dedu citrinos sultis, vitaminus A, D, E ir pirktine kauke plaukam (galima majonezo). Sia kauke darausi karta per savaite gan ilga laika ir galiu pasakyti, kad tikrai atsigavo plaukai. Atgavo normalu blizgesi, maziau veliasi, gal net maziau slenka. Sekmes.
Atsakyti
na aš wasarą dažniau lepindawaus kaukėmis wisokiomis, dabar jau mažiau smile.gif bet wistiek į sawajtę užsidedu ką nors wink.gif pwz- medaus, majonezo, kiaušinio, alaus. wisa tai padeda plaukčiams thumbup.gif
Atsakyti
As plaukus daznai palepinu alyvuogiu ar kokosu aliejumi, tikrai labai padeda jei plaukai sausi. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2007 12 20, 21:28)
Labai geras receptas nuo plauku slinkimo: 3 saukstai garstyciu, po 3 lasus salfejo, kedro, rozmarino, metu aliejaus, 1 sauksats medaus. Viska sumaisit, istrint gerai galvos oda (pries tai labai gerai padaryt galvos masaza su druska) uzdet maisa ir apviniot ranksluostuku, laikit 20-30 min.  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Papildyta:
O dar Vilniuje Pelesos vaistineje parduodamas toks misinukas plaukams is zoleliu, nebrangu ir plukucius stiprina thumbup.gif

O kas tas salfejas? blush2.gif O kaip tas misinukas zoleliu vadinasi? g.gif
Gal ir Kaune kur butu g.gif
Atsakyti