Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės kaukės plaukams

cosmo turbut daugeli skaito, bet parasysiu vis vien...
kad plaukai butu svelnus ir blizgetu: 1 dalys kokosu aliejaus, 1 dalys alyvu aliejaus, sumaisyti ir uzpurksti ant dregnu plauku, pirstais issukuoti ir susukti i koda. po pusvalandzio nuskalauti.
vis zadu isbandyti, bet taip tingiu vaziuoti ir pirkti kokosu aliejaus. kai isbandysiu tai butinai parasysiu...
Atsakyti
QUOTE(kutia @ 2008 08 22, 20:38)
cosmo turbut daugeli skaito, bet parasysiu vis vien...
kad plaukai butu svelnus ir blizgetu: 1 dalys kokosu aliejaus, 1 dalys alyvu aliejaus, sumaisyti ir uzpurksti ant dregnu plauku, pirstais issukuoti ir susukti i koda. po pusvalandzio nuskalauti.
vis zadu isbandyti, bet taip tingiu vaziuoti ir pirkti kokosu aliejaus. kai isbandysiu tai butinai parasysiu...


butinai lauksim 4u.gif o kokiam tipui ji skirta?ir tos dalys:cia saukstais ar kaip? ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2008 08 20, 23:18)
Ne, ne tu viena  biggrin.gif Aš vakar irgi dariausi kaukę iš avokado - šiandien labai faini plaukučiai  thumbup.gif Galvoju kada pabandyti ir spanguolių kaukę g.gif

Noreciau zinoti-ka plaukams duoda avokadas?Siaip esu isbandzius nemazai ivairiu naminiu kaukiu,bet su avokadu dar neteko pabandyti.Mano plaukai gan ilgoki ir jie puciasi doh.gif (ypac po plovimo).Ar avokadas nors kiek suglotnina plauka,ar daro koki kitoki poveiki plaukams?O gal zinot kokiu veiksmingu kaukiu tokiems problematiskiems plaukams??Buciau dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2008 07 21, 05:07)
su svogunu....
svogunas , alyvuogiu aliejus, ricinos aliejus,kiausinio trinys,medus....


as ta kauke daznai palepinu plaukus 4u.gif jie buna lab svelnuciai ir minsti. dar pakaitom tepu kartais alyvuogiu aliejum, kartais ricinos, kartais majonezu plaukus mazdaug nuo tos vietos, kur risasi kasa ax.gif plauku nekirpau beveik metus ir net nereikia dar! kirpeja vis sako, kad galiukai grazus labai thumbup.gif va, o dabar dar nusipirkau sviestmedzio aliejaus (jis tirstas), tai juo tepu galiukus kai issiplaunu galva, tai buna minskti ir nesivelia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ccoolliiuukkee @ 2008 08 22, 22:44)
butinai lauksim 4u.gif o kokiam tipui ji skirta?ir tos dalys:cia saukstais ar kaip? ax.gif  blush2.gif

siaip tai ten parasyta, naminis plauku prieziuros budas: i buteliuka su purkstuku lygiomis dalimis ipilk kokosu aliejaus (jam budinga ypatingu drekinamuju savybiu) bei alyvu aliejaus (jis teikia plaukams spindesio), ir kai tik turesi laiko, papurksk siuo misiniu dregnus plaukus, retomis sukomis ar pirstais issukuok ir susuk i kuoda. po pusvalandzio isskaulauk. rezultatas? plaukai maloniai kvepes ir blizges!
Atsakyti
QUOTE(kutia @ 2008 08 22, 22:38)
cosmo turbut daugeli skaito, bet parasysiu vis vien...
kad plaukai butu svelnus ir blizgetu: 1 dalys kokosu aliejaus, 1 dalys alyvu aliejaus, sumaisyti ir uzpurksti ant dregnu plauku, pirstais issukuoti ir susukti i koda. po pusvalandzio nuskalauti.
vis zadu isbandyti, bet taip tingiu vaziuoti ir pirkti kokosu aliejaus. kai isbandysiu tai butinai parasysiu...


as tai masau alyvuogiu alieju su kokusu aliejum, tepu ant sausu plauku, palaikau kiek netingiu ir tada issiplaunu galva. tai kazkaip nelabai ir jauciu skirtuma nuo kitu aliejiniu kaukiu, nebent ta, kad tas kokosu aliejus gan ikyru kvapa turi biggrin.gif reikes kada pabandyt ant dregnu uzpurkst, nors velgi nemanau, kad kazkoki skirtuma pajausiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kutia @ 2008 08 23, 09:13)
siaip tai ten parasyta, naminis plauku prieziuros budas: i buteliuka su purkstuku lygiomis dalimis ipilk kokosu aliejaus (jam budinga ypatingu drekinamuju savybiu) bei alyvu aliejaus (jis teikia plaukams spindesio), ir kai tik turesi laiko, papurksk siuo misiniu dregnus plaukus, retomis sukomis ar pirstais issukuok ir susuk i kuoda. po pusvalandzio isskaulauk. rezultatas? plaukai maloniai kvepes ir blizges!



bigsmile.gif kai tik turesiu laiko ir as tokia pabandysiu,atrodo labai paprasta,parasysiu ir as tada savo rezultata smile.gif
Atsakyti
Na,tai ar atrasys man kas nors,kas daresi kaukes su avokadu?Noreciau zinoti koks avokado poveikis plaukams.Ar nors kiek suglotnina plauka?Mano plaukai pasipute,sunkokai sukuojasi,sunkiai sutvarkomi verysad.gif Noreciau pabandyti kaukiu,kurios plauka sulygina,padaro lankstesni ir svelnu,priduoda zvilgesio smile.gif Tikiuosi kas nors atsilieps ir gales kazka patarti.... Buciau dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dainele35 @ 2008 08 26, 00:12)
Na,tai ar atrasys man kas nors,kas daresi kaukes su avokadu?Noreciau zinoti koks avokado poveikis plaukams.Ar nors kiek suglotnina plauka?Mano plaukai pasipute,sunkokai sukuojasi,sunkiai sutvarkomi verysad.gif Noreciau pabandyti  kaukiu,kurios plauka sulygina,padaro lankstesni ir svelnu,priduoda zvilgesio smile.gif Tikiuosi kas nors atsilieps ir gales kazka patarti....  Buciau dekinga 4u.gif

Avokadas pamaitina plaukus ir suteikia žvilgesio 4u.gif Problematiškiems plaukams siūlyčiau darytis šilto alyvų aliejaus kaukes. Dar veiksminga yra alyvų aliejaus, kiaušinio ir medaus kaukė smile.gif Paskaitykit šitą temą atidžiau - rasit ir kitų naudingų kaukių receptų 4u.gif
Atsakyti
[]
Pas mane namines kaukes buna is to , ka turiu po ranka. Koki alieju , imusu kiausa, kartais medu.Va dar bananas sutrintas, bet terliones lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maluna: 26 rugpjūčio 2008 - 10:43
QUOTE(Viktuteee @ 2008 08 26, 02:11)
Avokadas pamaitina plaukus ir suteikia žvilgesio  4u.gif Problematiškiems plaukams siūlyčiau darytis šilto alyvų aliejaus kaukes. Dar veiksminga yra alyvų aliejaus, kiaušinio ir medaus kaukė  smile.gif Paskaitykit šitą temą atidžiau - rasit ir kitų naudingų kaukių receptų  4u.gif

Na tai dekui uz atsakyma 4u.gif Reikes pabandyti jusu pasiulyta kauke.Nors kiek esu bandzius ivairiu kaukiu,nepasakyciau kad butu akivaizdus poveikis plaukams g.gif Nezinau,gal as per retai jas naudoju(i men.po karta)?Gal jas reikia deti dazniau.....?Gal kas pasidalintumet mintim kaip darot jus,kad plaukuciai butu sveiki ir grazus?
Atsakyti
QUOTE(dainele35 @ 2008 08 26, 16:59)
Na tai dekui uz atsakyma 4u.gif Reikes pabandyti jusu pasiulyta kauke.Nors kiek esu bandzius ivairiu kaukiu,nepasakyciau kad butu akivaizdus poveikis plaukams g.gif Nezinau,gal as per retai jas naudoju(i men.po karta)?Gal jas reikia deti dazniau.....?Gal kas pasidalintumet mintim kaip darot jus,kad plaukuciai butu sveiki ir grazus?

Man atrodo , kad tikrai dazniau daryti reikia g.gif
Atsakyti