Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės kaukės plaukams

QUOTE(Rasytee @ 2008 08 19, 08:10)
va pagal sia kauke dariau

neliko kvapo nuo svoguno?kiti daresi svoguno kauke nuo slinkimo, spaudosi, jog puse metu bent kiek suslapus plaukams tai pradeda trenkt svogunu, kad nebezino nei kur lyst doh.gif
Atsakyti
kazkiek yra kvapas bet po poros plovimu dingsta , visai nematau problemos tama o gi sausi plaukai nesmirda , o galva plaunu namie smile.gif
Atsakyti
negi as tik viena terliojuos?
dabar sedziu su kauke is avokado , medaus ir kiausinio trynio
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2008 08 20, 22:30)
negi as tik viena terliojuos?
dabar sedziu su kauke is avokado , medaus ir kiausinio trynio

Ne, ne tu viena biggrin.gif Aš vakar irgi dariausi kaukę iš avokado - šiandien labai faini plaukučiai thumbup.gif Galvoju kada pabandyti ir spanguolių kaukę g.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2008 08 20, 22:18)
Ne, ne tu viena  biggrin.gif Aš vakar irgi dariausi kaukę iš avokado - šiandien labai faini plaukučiai  thumbup.gif Galvoju kada pabandyti ir spanguolių kaukę g.gif


kaip darei avokedini deserta plaukams biggrin.gif ?

del spanguoliu masciau kad juose daug vitC tai manau poveikis kazkas panasaus i citrinos turetu but g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2008 08 20, 23:40)
kaip darei avokedini deserta plaukams  biggrin.gif ?

del spanguoliu masciau kad juose daug vitC tai manau poveikis kazkas panasaus i citrinos turetu but  g.gif

Sutryniau avokado minkštimą, įpyliau šiek tiek migdolų aliejaus, kad masė būtų skystesnė, tepiau ant plaukų, laikiau pora valandų, o po to išskalavau thumbup.gif

Va apie spanguolių kaukę - "Po šios maitinančios kaukės jūsų plaukai spindės kaip moterų, reklamuojančių šampūnus.
Viskas ko reikia: 3 šaukštai spanguolių, 1 šaukštas alyvuogių aliejaus ir 7-10 petražolių šakelių.Spanguoles nuplaukite, sumalkite ir išspauskite sultis (šaldytos ar šviežios spanguolės – nesvarbu), petražolių šakeles nuplaukite ir sutrynusios išspauskite sultis. Spanguolių ir petražolių sultis sumaišykite su alyvuogių aliejumi. Gautą tyrę įtrinkite į plaukų šaknis, galvą apvyniokite polietileno plėvele ir palikite 20min. Po nustatyto laiko plaukus išplaukite šampūnu."
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktuteee: 20 rugpjūčio 2008 - 21:44
sudetinga butu is pertazoliu ispaust sultis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2008 08 21, 00:24)
sudetinga butu is pertazoliu ispaust sultis  unsure.gif

Na, sutrynus turėtų pasirodyti kažkokios sultys g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2008 08 19, 11:14)
kazkiek yra kvapas bet po poros plovimu dingsta , visai nematau problemos tama o gi sausi plaukai nesmirda , o galva plaunu namie smile.gif

Plauni tai namie, bet juk ir lietus gali užklupt netikėtai, o jei pradeda sklist svogūnų kvapas.. brr... biggrin.gif
Atsakyti
Siandiena turejau laisvo laiko tai ir as sugalvojau pasidaryti namine kauke. Maisiau ka turejau:
kiausinis
majonezas
medus
keli lasai cirtinos (nes skaiciau kad sviesina)
alyvuogiu aliejus.
Galvojau kokias pora valandu palaikysiu kaip kad dauguma cia daro, bet tas kvapas mane is proto vare doh.gif Vos pusvalandi istempiau, nes ypac nuo to kiausinio jau bloga daresi, ir dar varveti pro visus galus pradejo, nors buvau maisiuka uzsimaukslinusi ir ranksluosti uzsisukusi. Nusiplove tai lengvai nors ir buvo aliejaus (Zolotoj Solk aliejus man labai sunkiai nusiplauna), nedejau jokio balzamo nes atseit norejau paziureti poveiki, tai plaukai baisiausiai siurkstus ir veliasi, siandiena tikciau i skyreli - plaukai kaip siaudai biggrin.gif Gal maisyti ingredientai tarpusavyje netiko, bet mano eksperimentai baigiasi dar net neprasideje, grisiu vel prie cheminiu kaukiu, gal ne tokios sveikos bet po ju plaukuciai buna wub.gif
Atsakyti
Čia dėl majonezo tokie plaukai pasidarė šiurkštūs ir sunkiai iššukuojami
Kitą kartą jo išvenk
Atsakyti
QUOTE(Turkish @ 2008 08 22, 21:00)
Čia dėl majonezo tokie plaukai pasidarė šiurkštūs ir sunkiai iššukuojami
Kitą kartą jo išvenk


O as jau galvojau kad del citrinos 4u.gif
Atsakyti